Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szállások, szép helyek Magyarországon fórum

Szállások, szép helyek Magyarországon (beszélgetős fórum)


3. Ebenke (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2013. jún. 11. 21:03
Hali!Én a családdal-férj, 10 éves lány,8 éves fiú-két éve Berkenyén nyaraltunk.A Szent Anna fogadóban szálltunk meg.Légkondicionált,olcsó szobában.A kaja BŐSÉGES-még a felnőttek se bírták magenni,és nagyon finom.Szenzációs a gyűmölcslevesük.Van nyaralóházuk is.A táj gyönyörű :dimbes-dombos.Nőtincsen nagyon jó kalandpark van.Játszótér,lovarda,kisvasút,stb.Sok képet találhatsz a neten rőluk. Ebenke
2013. jún. 10. 16:34
Rám-szakadék. Voltam...felejthetetlen élmény volt. A Visegrádi hegységben található. Nézz utána a neten.
2013. jún. 10. 16:10

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani budapesthez közel olcsóbb szálláshelyeket? A barátaimnak lesz majd a szülinapja és szeretném meglepni őket egy pár napos kiruccanással. Hosszú hétvégés vagy akár hétközbeni elutazásban is gondolkodom. Sajnos nem sokat utaztam eddig (külföldön meg pláne) úgyhogy balatonon kívül nem nagyon ismerek jó helyeket. Valami olyan szép hely kéne ami nincs nagyon messze és lehet jókat sétálni, fürdőzés nem lényeg, inkább barangolós kikapcsolódásra gondoltam, este grillezés ilyesmi, vagy valami jó kis helyi étterem, billiárd, kis tánc, ilyesmikre gondoltam. Egyébként 30-as társaság vagyunk.


Köszi:Zsani

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook