Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szállás Szolnok közelében fórum

Szállás Szolnok közelében (beszélgetős fórum)


11. Puszedli66 (válaszként erre: 10. - Pteri)
2010. jan. 19. 12:52
Köszönöm az ötletet, utánajárok!
10. pteri
2010. jan. 19. 11:56
A szolnoki Holt-Tisza parti üdülőtelep Emese utcájában tavaly volt kiadva két nyaraló, láttam ki van rá írva IBUSZ ház. A parttól pár lépésre van kis kerttel. Nincs itt semmi, tényleg csak pihenni és heverészni lehet. IBUSZ-nál kellene rákérdezni, ha érdekel.
2010. jan. 19. 11:36
Meglep, hogy Szolnok elég nagyváros, és alig van szállás, és a közelben is nagyon kevés van. Pedig ott a Tisza.
8. Klimpírozi (válaszként erre: 5. - Puszedli66)
2010. jan. 19. 10:55

a közelben semmi..

:)

7. Puszedli66 (válaszként erre: 4. - Klimpírozi)
2010. jan. 19. 10:44
Ezt is ismerem, bár elsőre a Nairamról fogalmam nem volt, hogy mi, de Alcsi-Holt Tisza Szabadidőközpont, így már tudom. Csak itt sokan vannak. Szajolban már voltunk a Convoj City Motelban, nagyon klassz hely az is, csak egyedül szeretnénk lenni.
6. Puszedli66 (válaszként erre: 3. - Rékanya)
2010. jan. 19. 09:57
A Tóth Motelt nem ismerem, van esetleg róla valami infó a neten? Képek érdekelnének!
2010. jan. 19. 09:14

Már szemezgettem vele, de most olyat keresünk, ahol csak ketten vagyunk, és ha este el akarunk nyúlni a fűben, akkor nem találkozunk senkivel. Egy romantikus hétvége, csak ketten... erre vágyunk!

A javaslatod viszont nagyon köszönöm! Van még esetleg valami ötleted?

4. Klimpírozi (válaszként erre: 1. - Puszedli66)
2010. jan. 19. 09:13
valahol Szajolban - Szolnoktól pár kilométer - Nairam vendégház komplexum a Holt Tisza mellett, csodás hely..
3. Rékanya (válaszként erre: 1. - Puszedli66)
2010. jan. 19. 09:12

Szia!

Abonyban is van szállás,egy magánháznál Tóth Motel a neve,kedvező áron,idősebb házaspár a tulaj.Szolnoktól 10km van.

Ha érdekel írj és segítek.

2. 431d09b5d5 (válaszként erre: 1. - Puszedli66)
2010. jan. 19. 09:05
Jásztelek előtt van egy kis motel, Mizse Motel a neve, igaz ez nem kertes ház, de nem is túl forgalmas, nagyon szép helyen van, kis tő, termál medence, park, erdő ahol lehet sétálni, lovaglási lehetőség is van, asszem neten meg lehet nézni, szerintem nagyon kis hangulatos hely, Szolnoktól kb 30-35 km
2010. jan. 19. 08:57

Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kérni! Egy vidéki, csendes szállást keresek két személynek tavasszal Szolnokon, vagy Szolnoktól max. 50 km-re.

Amit keresünk: egy csendes, nyugalmas kertes ház, ahol csak ketten vagyunk. Két napot szeretnénk eltölteni távol a világ zajától csak mi ketten!

Válaszaitokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook