Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szalagtűzős ajándék: Salvador Dali - Dalissime vagy Puma? :) fórum

Szalagtűzős ajándék: Salvador Dali - Dalissime vagy Puma? :) (beszélgetős fórum)


11. Orsova
2009. okt. 15. 10:20

Okés! Ma megszagizom, és szerintem meg is veszem:)

Köszi mindenkinek a tippet:)

2009. okt. 14. 23:33
A puma közönségesebb, bár az illat alapján dönts.
2009. okt. 14. 19:01
Salvador Dali mindenképp, nem kérdés!!!
2009. okt. 14. 18:51

Huh, jó gyorsan írtatok!

Aranyosak vagytok, köszi a segítséget mindenkinek! :)

Azt hiszem, már döntöttem:) Salvador D. lesz :)

Szép estét mindenkinek!

7. Szilvóca (válaszként erre: 2. - Szilvóca)
2009. okt. 14. 18:44
Én egyébként azok közé tartozom akik nem tudnak sokáig 1 fajta parfümöt használni.Ez az egy amit hosszu távon tudtam használni,max a pénztárcám szabott néha határt.
2009. okt. 14. 18:44
Ez persze csak az én véleményem.
2009. okt. 14. 18:43

A Salvador Dali: Dalissime az egyik nagy kedvencem, ha hugod szereti az édes illatokat akkor ez jó lesz, mert ez elég édes, és nagyon tartós, egész nap érezni az illatot, én is most fogok venni megint, mert akciós.

Az illata nem hasonlít, de tartósságban nekem a Gautier (az amelyik egy női testet ábrázoló üvegben van) és a sárga Joop-ra hasonlít, az is egész nap érezni.

4. 319cd6978b (válaszként erre: 1. - Orsova)
2009. okt. 14. 18:43
Bár egyiket sem ismerem de már a nevük alapján tudni hogy Salvador Dali parfümje azért nem egy puma, ami egy sportszermárka csak haszonhúzásból kreáltatott valamelyik céggel jópár széria parfümöt meg dezodort. Salvador Dali meg egy neves művész aki nem adja bármihez a nevét és kreált valami egyedit. (bár nem tom éle még) Nem ismerjük a hugod stílusát se. Szeritnem a jobb parfümökből nem készül hónaljspray meg deo csak parfüm meg max egy EDT. Paris meg Britney Spears dezodort sem látni mert az nem egy tömegcucc. A dm-ben amúgy gyakran vannak ilyenparfümakciók nekem úgy tűnik. Van hogy az összesre ad kedvezményt.
3. csodapók (válaszként erre: 1. - Orsova)
2009. okt. 14. 18:41
Szia! Ha parfüm és nem kölni, akkor én a Dalira szavaznék, mert különlegesebb és nekem legalábbis egy régebbi Dali parf.illata, sokáig megmarad! A másik egy kicsit hétköznapibb! Ettől még lehet jó választás!
2009. okt. 14. 18:37
Salvador Dali: Dalissime nekem nagy kedvencem,én is használtam,használom,tartós az illata.
2009. okt. 14. 18:35

Sziasztok!


Az egyik drogériában a héten akciós Salvador Dali: Dalissime illata, valamint a Puma női parfümök, és ugyanannyiba kerülnek :)

Mik a tapasztalatok ezekkel a parfümökkel kapcsolatban? Mennyire voltak tartósak, ...?

Melyiket ajánlanátok, melyiket vegyem ajándékba 18éves húgomnak ajándékba?:) (Temperamentumos, vagány csajszi, barna haj+szem.:))

Pumából a Flowing-ot ismerem, azt használta és szerette is a "kishugom".. De most valami újra, különlegesebbre gondoltam, ezért kacsingatok a Salvador D. felé is :) Szerintetek milyen?

A segítséget előre is nagyon köszi!

Amúgy szalagtűzős ajándék lesz!!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook