Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakmai gyakorlati hely keresése egészségügyben! fórum

Szakmai gyakorlati hely keresése egészségügyben! (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 28. 13:42
Ez a suli modern európai tudományok akadémiája, Budapesten. Itt és vonzáskörnyezetében lenne jó gyakorlati helyet találni. Ha tud valaki valamit segítsen! Belgyógyászaton 200 órát kell igazolni, plusz sebészet, újszülött osztály.
8. kszb (válaszként erre: 7. - Pillangóhatás)
2013. ápr. 27. 22:06

igen, nálunk is az volt, h megadták, h melyik félévben milyen területen kell lenni (nyilván az aktuális tananyagnak megfelelően), aztán csoportokra szedtek minket (4-5 fős), és forgásban voltunk, ha több hetes gyakszi volt. Ha 6 hetes gyakorlat volt, akkor 2 hét itt, 2 hét ott, és 2 hét amott.

Egyedül az orientációs gyakorlat, ami amúgy is 1/2 éves volt államvizsga előtt, volt az, amiről mi dönthettünk, h hova megyünk, és h hol, mennyi időt töltünk. Na akkor lehetett más intézményben is a gyakorlat, nem csak a suli gyakorló kórházában.

7. Pillangóhatás (válaszként erre: 6. - Kszb)
2013. ápr. 27. 21:27
nálunk úgy volt szakközépben, meg fősulin is, hogy adtak egy listát mikor hova mennyi ideig kell menni.ennyi
6. kszb (válaszként erre: 5. - Pillangóhatás)
2013. ápr. 27. 21:06

magát a kérdést a topic indítónak szántam :)

Én anno Gyulán, de a suli is ott volt :)

Valyon melyik régióban kereshet gyakszi helyet? Befogadó nyilatkozattal sztem bhova mehet.

5. Pillangóhatás (válaszként erre: 4. - Kszb)
2013. ápr. 27. 20:47
én Győrbe voltam gyakorlaton
4. kszb (válaszként erre: 2. - Pillangóhatás)
2013. ápr. 27. 20:20

kellene, de nme minden suli tudja kifizetni azt, ezért rádobja a diák hátára ezt a terhet is....



Milyen környéken, régióban keresel helyet?

3. pumukli1985 (válaszként erre: 1. - Csakjokedvkell)
2013. ápr. 27. 19:48

Hát ez gáz...elvileg a sulinak biztosítania kellene a gyakorlati helyet...Az mi h "a szerződésük miatt nem alkalmazhatnak" ???

Ez melyik suli?

2. Pillangóhatás (válaszként erre: 1. - Csakjokedvkell)
2013. ápr. 27. 18:23
ezt nem értem. az iskolának biztosítania kell gyakorlati helyet.hova jársz?
2013. ápr. 27. 18:22

A nyárra szakmai gyakorlati helyet keresek, sebészeten , gyermekosztályon, újszülött osztályon.

Az iskolai gyakorló helyre nem lehet menni, nekünk kell keresnünk, de eddig mindenhonnan elutasítást kapok.

Nagyon szeretem a szakmámat, mindenhol meg voltak elégedve velem, de a szerződésük miatt nem alkalmazhatnak.

Mit tegyek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook