Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottam a párommal! fórum

Szakítottam a párommal! (beszélgetős fórum)


1 2
32. Totesz
2010. szept. 6. 22:31

Kedves Pimkie!

Én tudom mit érezhetsz hidd el,nekem kb egy hónapja tért véget egy 6 éves kapcsolatom,és pont úgy éreztem mint te,hogy elment az életemből 6 év és mit kaptam cserébe?....én úgy éreztem,hogy csak én adok és adok,de nem kaptam sok minden törődést cserébe.És itt vagyok 30 évesen egyedül...Eleinte nehéz,és furcsa volt újra egyedül,de hidd el napról napra jobb lesz,és lassan eljön az idő,hogy élvezni fogod,hogy egyedül vagy.Hidd el jobb egyedül,mint egy rossz kapcsolatban.Úgyhogy fel a fejjel!

31. mothertiger (válaszként erre: 29. - De7b885b74)
2010. szept. 6. 20:33

Örülj neki, hogy ilyen vagy!:)

Sajnos sok ember nem ilyen erős, és valóban átbillen a másik oldalra. Valaki annyira, ahonnan már tényleg nincsen visszaút.

A szenvedés valamilyen szinten megedzi az emberek lelkét. Én is szedtem gyógyszert, és már-már majdnem elkapott a gépszíj. Szerencsémre ott termettek a barátaim, és felkaroltak. A gyógyszerezés csak elnyomja a normális gondolatokat. Valóban pozitívum, hogy segítenek aludni, de ennek is ára van, ha az ember nem figyel oda magára. Persze ez nem törvényszerű, de én nem javasolnék senkinek se kedélyjavító tablettákat. Talán gyógyteát igen, de tablettát semmiképp.

2010. szept. 6. 20:14
Szia! Olvastam az előző fórumodat és azt tudom mondani, örülök, hogy megtetted! És most már ne nézz hátra! Csak előre. Nehogy azt csináld, hogy jajj mégse jó így nekem és visszamenekülsz! Okos nő vagy, talpraesett és megoldod! Én mondjuk a helyedben nem fogadnék el támogatást, bár szükség nagy úr.
29. de7b885b74 (válaszként erre: 26. - 88bea36763)
2010. szept. 6. 19:52
Én is fogékony volt mindig mindenre volt eszem és meg tudtam magam tartóztatni:)Ez önuralom kérdése és itt véletlenül sem arról van szó, hogy szedje folyton, csak hogy tudjon aludni, pihenni.
28. mothertiger (válaszként erre: 26. - 88bea36763)
2010. szept. 6. 19:34
Ez nagyon igaz!
27. mothertiger (válaszként erre: 20. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 19:34

Jézusom, ugyanilyen volt az én exem is. Nyolc évig voltunk együtt. Csak én nem voltam hozzá hűséges... ;)

Úgy kezelt, mint egy kutyát: mutogatott másoknak, otthon meg jó voltam mindenesnek.

Ne sajnáld ezt, várnak rád a jó dolgok a jövőben! Mondjuk egy jó ideig a te helyedben nem kezdenék másik párkapcsolatot (bár tényleg szép nő vagy).

Minden jóra fordul majd, de innen már csak ismétlem önmagam.

Fel a fejjel! ♥

Azzal már csak nyertél, hogy kiléptél ebből a kapcsolatból.

2010. szept. 6. 19:32

Én addiktív dolgokat senkinek sem javasolnék. Bizonyára azért, mert "fogékony" vafgyok rájuk.

:PPPPP nem szabad. Rossz passzban borul meg az ember legkönnyebben.

2010. szept. 6. 19:28
Ha nem tudsz aludni Krisztinax xanaxos tanácsa tényleg jó ötlet! Nekem is segített. Én körülbelül 2-3 hétig szedtem. Mert akkor egy percet nem bírtam aludni éjszaka, folyamatosan kattogott az agyam. A legfontosabb, hogy kipihend magad! Tisztább fejjel átlátod majd a dolgokat a volt pároddal és a jövőddel kapcsolatban!
24. de7b885b74 (válaszként erre: 14. - Cupkatie)
2010. szept. 6. 19:21
Ok:)Persze a tanácsok jók:)Én mindenkivel nagyon együtt tudok érezni és szerintem azonnal fel kell állnunk, majd közben sajnálhatjuk kicsit magunkat, de el kell indulni, kis lépésekkel.Annál hamarabb túl leszünk rajta és jöhetnek az új lehetőségek.
23. cupkatie (válaszként erre: 20. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 19:20
Sajnos minden férfi szeret dicsekedni, főleg más férfiak előtt. De az, hogy amikor kettesben voltatok akkor nem becsült meg, az felháborító! Legalábbis szerintem. Ugye nem véletlenül hívják párkapcsolatnak..mikor ketten voltatok akkor kellett volna a legromantikusabbnak és a legodaadóbbnak lennie!
22. cupkatie (válaszként erre: 18. - De7b885b74)
2010. szept. 6. 19:15

Elolvastam..csak próbálom egy kicsit feldobni! Az előző hozzászólásomat úgy értettem,h szinte minden filmben ezt mondják...

Az első hozzászólásomban leírtam a véleményem!

21. 6b10d58428 (válaszként erre: 17. - Cupkatie)
2010. szept. 6. 19:14
Szép és igaz!
20. 6b10d58428 (válaszként erre: 14. - Cupkatie)
2010. szept. 6. 19:12
Köszönöm a kedves soraidat és a többieknek is. Ez is bánt, hogy a társaságban irigyelték miattam és neki az volt csak jó hogy megjelentünk együtt, de sose becsült mikor ketten voltunk sose éreztette, hogy nő lennék. Ez "adott" az önbizalmamnak. És 7 évet odadobtam és hűséges voltam végig. Megérte! :(
19. 88bea36763 (válaszként erre: 16. - Cupkatie)
2010. szept. 6. 19:12
Én nem pattantam, de tetszik az ötlet :))) Naaagyon nőcis :D
18. de7b885b74 (válaszként erre: 16. - Cupkatie)
2010. szept. 6. 19:11
Eolvastad?albérletben, állandó munka nélkül...
2010. szept. 6. 19:10

Megváltoztunk, nincs vissza út, csak álom volt

Felébredtem, mostmár tudom, nem rólunk szólt

Nem látom a tüzet a szádon, és a füstöt sem úgy fújod most rám mint rég

Vedd könnyen, ha lenne könnyem, én biztos hogy miattunk soha nem sírnék


Nem véletlen tévedtem egyszerű az egész

Mostmár tudom mi a szerepem és hogy ez a mese nem rólunk szól és kész

Nem rólunk szól...


Megváltoztunk nincs vissza út, hát ennyi volt

Felébredtél, te is tudod, nem rólunk szólt

És vége, vagy inkább végre kimondom én, ha te nem tudod:

Viszlát!


Ez egy road dalszöveg..a zene elég metál, de most a szövegre koncentrálj:)

2010. szept. 6. 19:08
Vásárolj új ruhát, csináltass új frizurát, kezdj bele egy diétába... ez a legnőcisebb tanács:D
2010. szept. 6. 19:07

Ami nem öl meg,az megerősít!


Hidd el,hogy csak jobb jöhet ezután.:)

2010. szept. 6. 19:04
Kedves Pimkie! Ha tudnád milyen butaságokat beszélsz! Tudom, hogy most nagyon rosszul érzed magad, de minden nap egy kicsivel jobb, egy kicsivel könnyebb lesz! A képen egy gyönyörű nőt láttam, és egy gyönyörű nőnek sosem lesz kilátástalan az élete! Én mikor szakítottam a párommal (igaz csak két év volt), ugyan így gyötörtem magam, mint most te, azt hittem sosem fogok jobbat találni..Erre pár hónap után találkoztam az én nagy Őmmel akivel a mai napig együtt vagyok(4 éve)!Azt írtad teljesen leépültetek a 6 év alatt. Egy rossz kapcsolatból is nehéz kilépni, mivel a szokás nagy úr, de idővel észre fogod venni, hogy sokkal jobb nélküle! Vigyázz magadra!
13. de7b885b74 (válaszként erre: 8. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 19:04

Pihenj,aludj, én mikor ilyen passzban voltam, akkor a leggyengébb xanaxal nagyon jót tudtam aludni.Ez nem állandó volt, de az első időkben jó volt és nem lettem függő meg semmi:)Mielőtt még megköveznek:)

Időbe fog telni, de ha akarod és majd összeszeded magad, akkor néhány hét és már a fényt fogod látni:)

2010. szept. 6. 19:04
Velem is megtörtént ez, nem is egyszer. Hinned kell magadban és a jövőben, talán ez az egyetlen dolog, ami segíthet. Most lehet hogy lenn vagy, de hamarosan biztosan felemeled a fejedet, és meglátod az előtted kitárulkozó új lehetőségeket! Szívemből kívánom a legjobbakat!
11. Mzsuka (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 19:04
Hamarosan megkönnyebbülsz. Én is jártam régen ilyen cipőben.Most már minden csak jobb lesz!
10. Kiscsibe79 (válaszként erre: 8. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 19:04
Szerintem ez normális, hogy most így érzel, de ahogy Krisztinax is írta, csak Te tudod magadat talpra állítani. Pihend ki az elmúlt éveket, és optimistán nézz a jövőbe! Hidd el, menni fog, és nem is lesz nehéz!!!:-)
2010. szept. 6. 19:03

Élvezd a szabadságot! Nem csupán ez az egy tarka kutya van a világon! Jöhetnek a délutáni napozások, hosszú esti séták, kocogás; sok helyen van ingyenes esti koncert. Akkor rúgod magadra az ajtót, amikor akarod. Amit csak lehet összeszedni és elrakni, hogy ne legyen szem előtt, ne emlékeztessen rá. Ha nagyon fáj, írd le, de aztán tépd össze és dobd ki! Nem arra menni, amerre jártatok.

Elmúlt. Vége. Új nap, új lehetőség. Semmit sem visszasírni! Elővenni a régi kedvenc könyvet, zenét, stb. És ahogy múlnak a hetek, enyhülni fog a hiánya!

2010. szept. 6. 19:02

Köszönöm nektek!

Eddig erősnek hittem magam, de most úgy érzem minden erőm elhagyott. A családban mindig én voltam aki erőt adott másoknak és most lemerültem, mint az elem. Nem is azért, mert elment, hanem, mert olyan fáradtnak érzem magam. :(

7. de7b885b74 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 18:59

Szia!

Először is kezdj el magaddal foglalkozni a testednek és a lelkednek is szüksége van a törődésre és a legtöbbet Te tehet magadért!

Higgy és lépéseként haladj előre, mindig az épp előtted álló akadályokat nézd és old meg.

Nagyon drukkolok Neked, ha erős vagy és tudsz is lenni, akkor ezután sokkal teljesebb életet fogsz tudni élni.

Ha szeretnél írj priviben, meghallgatlak és válaszolok, biztosan tudok gondolati síkon segíteni és ott kezdődik minden.

6. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 18:57

Sajnálom ez velem is megtörténhet bármikor!

Légy erős és bízz a jóban!

Mást úgysem tudsz tenni!

5. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 18:54
Mondjuk érzések tekintetében más volt.
4. manul (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 18:54

Fel a fejjel Drága!Holnap egy új nap kezdődik!

Szerintem a nehezén már túlvagy!

3. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 6. 18:54
Fel a fejjel, innen szép a győzelem.Én már csak tudom. Voltam a te helyzetedben annyi különbséggel, hogy egy fillér segitséget nem fogadtam el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook