Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottál már azért, mert a fiú nem akarta elkötelezni magát (házasság, gyerek)? fórum

Szakítottál már azért, mert a fiú nem akarta elkötelezni magát (házasság, gyerek)? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
715. 130454e42d (válaszként erre: 714. - 171925f409)
2013. ápr. 4. 21:15
Így sose lesztek család. A normális az, ha az ember felnőve saját családot alapít. Ettől még a régi is megmarad, de az új a fontosabb. Ha úgy érezném, a párom választási helyzetben nem engem választana nem tartanám komoly kapcsolatnak.
2013. ápr. 4. 21:13
Jó most nem szó szerint fontos neki acsalád de szereti Őket ezzel nincs gond és engem is szeretet és velem él együtt de akkor is biztos ha odakerülne a sor,hogy mondjuk választani kellene a barátnő és a rokonok közt Őket választaná és én is mert ez a normális.A társ bármikor elmehet de a család az mindig ott lesz neked.
713. 171925f409 (válaszként erre: 707. - Ittmost)
2013. ápr. 4. 20:52
Sajnos ez nekem is rossz de ebben nem tudok mit tenni.Ők a testvérei neki mindig ott lesznek ha mi külön mennénk ebben is van igazság.
712. 33a6bf503b (válaszként erre: 711. - A0c1361e44)
2013. ápr. 4. 20:32
Akkor lehet, hogy Te én vagyok?
711. a0c1361e44 (válaszként erre: 709. - 33a6bf503b)
2013. ápr. 4. 18:55

Igen, nálam is fregoli madzagos, a másik szárítom pedig fémruda, de mindkettő helye megmarad, sőt a vállfa nyoma is.

Engem is szoktak Monknak hívni:)))

2013. ápr. 4. 17:27
ha a heggeszt 2 db "g", akkor bocsi, mindjárt megkukkolom
709. 33a6bf503b (válaszként erre: 701. - A0c1361e44)
2013. ápr. 4. 17:27
A madzag:))) nálunk nem madzag van, hanem ráhegesztett fehérrefestett fémrudak (bocsi a konyhanyelvért), bár az is csinál csíkot.Meg van egy nagyon tuti (szerintem) kabáttartó állványunk lukakkal, kb. 18fogast lehet ráakasztani és azon lógnak száradáskor az ingek-pólók, ami persze nem nyúlik meg...de az is beteges: az ugyanolyan fajta fogasokat gyüüjtöm ki hozzá a szekrénybööl. Anyu régen Monkné becenévvel ajándékozott meg. De mondjuk ahol nem vagyok, ott a kupifelszámolásról könnyebben lemondok, szerencsére a koliban meg kellett tanulnom elviselni, hogy másnál joguk van a dolgoknak khm. "mászni"...
708. 33a6bf503b (válaszként erre: 706. - Jctjct)
2013. ápr. 4. 17:19
köszi:) Iszom! SZeretem:))))
707. ittmost (válaszként erre: 693. - 171925f409)
2013. ápr. 4. 15:16

Hogy ti minek számítotok,azt nem tudom,azt te érzed. Mi annak számítottunk magunk előtt is,is kívülről is:úgy csináltuk,és éltük meg a dolgainkat.

Nem csinálta meg.Akkoriban már összességében elég nagy lett körülöttünk a slamasztika,és neki fontosabb-sürgősebb megoldanivalói is voltak,a feje is tele volt ezzel,meg a valóságban is.Nem mentegetem ezzel,de reálisan is úgy gondolom,hogy jogosan hitte azt,hogy nem ez a legsürgősebb megoldandó feladatunk..

ja..most jutott eszembe:mikor szakítottunk,beszéltünk erről is,és azt mondta,h akarta ő,de akkor már szépen,nemcsak 1 ilyen papírral,és már beszélt az ötvös barátnőmmel a jegygyűrűről..csak ez alatt kb 2 év azért eltelt,valóban vastagon megtűzdelve más problémákkal.


Az viszont baj,ha előbb tekinti a testvéreit családnak:(

706. jctjct (válaszként erre: 705. - 33a6bf503b)
2013. ápr. 4. 14:47
Probáld a homoktövist.Nem fog elmúlni tőle a problémád, de talán valamennyire enyhűl.Meg amúgy is jót tesz.
705. 33a6bf503b (válaszként erre: 702. - A0c1361e44)
2013. ápr. 4. 14:18
èvekig próbálkoztam...mindennel, krém, minden bio tisztítószer, 6böörgyógyász, de télen jön, nyáron megy (a szemem körül is elég gáz, ha nagyon hideg a tél, volt, hogy kinyitni nem bírtam, annyira ránehezedett a száraz szemhéj, aztán fel is repedezett. Most valamennyire látok, de ha felbosszantana vki, megfojtanám, olyan ingerült vagyok már ettööl az egésztööl.), még candida-diétáztam extra szrgalommal 1,5évig is, de semmi. Már szinte kezdek hozzászokni. Persze 2éve az egész karom és szemem-ajkaim körüli rész olyan volt,tavaly egy picike volt a kezemen, most könyékig. A szteroid ideig-óráig segít csak, ha nagyon gáz van (hogy ne fertöözöödjön felül, muszáj néha sajnos), aztán meg ha hideg van, 2hét múlva visszajön az egész, sajnos nem a mosogatószer:(((. Bár nyáron nem kell kesztyüü, olyankorra a Kamillás-tejsavas Ecover vált be eddig legjobban.(De ez is olyan, mint a Shea vaj, másfél évig nyugtatta a bööröm, utána meg mégjobban terjedt és viszketett tööle, úgyhogy semmire nem mondhatom, hogy megtaláltam az igazit...)Mindegy, így, hogy tudom, hogy periodikus, jobban viselem.
704. Krisz42 (válaszként erre: 694. - 171925f409)
2013. ápr. 4. 14:16
Tehát ha egy vendég nem èrt vele egyet,akkor kidobja a hazaból?Mi az enyêmben lakunk,amit felújjítottunk,de soha nem mondanám,h az enyêm,tiéd.Ő jobban rendezkedik,mintên.
703. michelle.r (válaszként erre: 678. - Timycat)
2013. ápr. 4. 13:45
Bakker, mekkora mosogatógépetek van? :))Nálunk naponta legalább kétszer megy, pedig csak eggyel vagyunk többen.
702. a0c1361e44 (válaszként erre: 697. - 33a6bf503b)
2013. ápr. 4. 13:45
Cseréld le a mosógatószeredet. Biztos attól vagy ekcémás. Én csak jár-ral tudok mosogatni.
701. a0c1361e44 (válaszként erre: 696. - 33a6bf503b)
2013. ápr. 4. 13:44

Igen, jó a vaslóm és a vezetékek is:)

A madzag nyoma a pólón és a vasalt ruhákon, ahogy ki van teregetve a szárítóra azaz madzagra. Ennek a nyoma ott marad a ruhán, így hiába tűnik símának, akkor is ki kell vasalni, mert engem halálra idegesít, ha nem tök sima a ruhám.

És, hogy miért vasalok felvétel előtt...Azért, mert ha a szekrényből veszem ki, akkor ott van rajta a hajtogatás nyoma, illetve a vállfa nyoma, és engem ez idegesít, mert nem szép...

Jaja, hepp:)

2013. ápr. 4. 13:09

Tegnap este megint egy kis sztori volt a rokonságnál.

Párom átment erre azzal fogadták ,hogy látják milyen nagyon ráérek mert a közösségi oldalon fent vagyok sokszor és jól elbeszélgetek a komákkal. (ez egy kutyás csoport persze ,hogy vannak azok is)

Másik,hogy párom mondta nekik ad a rokon gyereknek ballagásra x forintot erre ők feháborodtak és azt mondták:Ugye ami gyerekinknet sem hagyod ki az sem különb a másiknál attól függetlenül,hogy Ő már 2 éve ballagot.remélem nem teszel a 2 gyerek között különbséget.


Ez nagyon durva:((

699. 33a6bf503b (válaszként erre: 684. - 130454e42d)
2013. ápr. 4. 12:12
Innen jön a "Vigyázz Magadra, Drágám!" szállóigéjük:))))
2013. ápr. 4. 12:09

Én átforgatom a szárítógépben a még épphogy nedves ruhákat, így jó puhák lesznek és a vasalás nagy részét ezzel meg lehet spórolni viszont utána azonnal, még mielőtt lehűl, össze kell hajtogatni.


Ingnél nem működik, legalábbis skótszálas ingeknél nem, műszálasoknál biztos.


Saját cuccaim meg mind mikroszálas, ha szépen van teregetve, nem kell vasalni (és elvileg nem is szabad).


Bár ez nem vágott a témába, de azért ma már tényleg annyi gép megkönnyíti a házimunkát, hogy még a lakk sem pattogzik le, a smink nem kenődik el:)

697. 33a6bf503b (válaszként erre: 667. - A0c1361e44)
2013. ápr. 4. 12:07
Hát...nálunk télen öö mosogat, melegebb idööben én, mert akkor már nem csupa ekcéma a kezem(na jó, ha kiidegel a mosatlan, ismerem a kesztyüüt:DDD, de a mosatlan edények 80%-a a feneketlen bendööjének köszönhetöö)....
696. 33a6bf503b (válaszként erre: 653. - A0c1361e44)
2013. ápr. 4. 12:02

Akkor Te ügyes vagy. Vagy jó a vasalód (és a vezetékeid:D).

èn elvagyok az idööimmel, még élvezem is, bár nekem nincs gyerek (csak ahol dolgozom), hogy kiteljesedjen a vasalódeszka alatt mászókázva.

èrtem én a második részt, de egyet elárulsz nekem? Mire gondolsz, amikor azt írod, a madzag nyoma bennemarad egy pólóban? A pólón nnincs madzag, úgyhogy valami sajátos nyelvhasználatra gyanakszom...

No az már túlzás nekem, hogy "felvevés" elöött is kivasalod... ha olyan a hely, ahova megyünk, akkor felakasztott ruhát veszek le a kütyürööl és kész, de ha ilye3n szorgalmas vagy, hát legyen, mindenkinek megvan a maga heppje...nálam a fogasok és a rajta lévöö ingek nem nézhetnek kükönbözöö irányba, a zoknik pározás után is sarokügyileg csak megegyezöö irányba nézhtnek (nem gombócozom ööket, mert párom úgy nem tudja, melyik az a zokni, amihez kedve van és kicsomagolja az összeset...én meg pamutzokniból csak a minimum térdig érööt bírom elviselni és ha tekergetem, kinyúlik és lecsúszn, így azt is három felé hajtom, de szigorúan ugyanúgy, majd kedveltségi sorrendbe teszem ööket...tudom, hogy dilis vagyok, de egyszerüüen megöörülnék és fájna, ha nem így tennék...

695. 33a6bf503b (válaszként erre: 638. - A2571c53fb)
2013. ápr. 4. 11:52
A tényleg vasalásmentes ingei müüszálasak(ezért naaaaagyon hárulra behajtogattam, ahol még a madár sem jár). A pamut, de vasalásmenteseket már vasalom(ahogy te: kissé megmutatva), de igazából inkább minööségi anyagból hordjon(ak´ra mentes, ak´r nem) és vasalom több ideig, mert sokan nem gondolják át, hogy a pamut hatalmas segítségünk: felszívja a mérgeket (ekcémámból adódóan sikerült nagyon kézzel foghatóan megtapasztalni). Egyébként jól mondod: "állítólag vasalásmentes". Mondjuk én imádok vasalni és a göözölés jót tesz az ízületeimnek, ezzel is kiegészítem a "honoráriumomat", de ott is szeretnek a vasalásmentesek virgonckodni. Csak amíg ebben az albérletben vagyunk(még diákként jöttünk ide, mert nagyon jól jártunk vele), ahol pocsék vezetékek vannak, vagy a vasaló veri ki a biztosítékot,vagy az a belsöö nemjuteszembemije kikapcsolja magát 3percenként, attól függ, a 3közül melyik vasalót használom.
694. 171925f409 (válaszként erre: 692. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 4. 10:58

Az a helyzet többször "éreztette" egyéb módon velem.Azt montda itt az van amit Ő mond a sajátomba majd úgy lesz ahogy jó nekem itt az Ő szabályai szerint vannak a dolgok de ezt még régen mondta.

Pl:Kiabálást nem tűr el senkinek,vagy vitázást,vagy elégedetlenséget.

693. 171925f409 (válaszként erre: 691. - Ittmost)
2013. ápr. 4. 10:56

Fura akkor mi családnak számítunk gyerek nélkül??

Neki a testvérek a mindenek:((((Sajnos előbb tekinti Őket családnak mint minket.


Akkor csak nem csinálta meg anno a párod a papírt ugye

692. 731e5b9ffb (válaszként erre: 688. - 171925f409)
2013. ápr. 4. 08:53
Az elbirtoklást nem komolyan írtam, viszont az tényleg baj, hogy "megtűrt személynek" érzed magad az otthonodban. Ha ezeket a gondolatokat nem a párod ülteti el benned, hanem te magad véled így, akkor ezen felül kellene emelkedned, mert ez is egy falat húz kettőtök közé.
691. ittmost (válaszként erre: 671. - 171925f409)
2013. ápr. 4. 07:03

Kb 10éve voltam együtt az exemmel(papírok nélkül,de a lakástulajdon közös volt),mikor olvastam egy cikket,ami nagyon szíven ütött:arról szólt,h ha vkit baleset ér,vagy betegség miatt öntudatlan lesz,akkor csak a családot engedik be hozzá a kórházba.Tehát én nem mehettem volna be,pedig nálunk nem volt kérdés,hogy mi vagyunk egymásank a fő támasz,és nem a családjaink.

Ezt elmondtam neki,h legalább a polgármesteriben be kéne jelentkeznünk,mint élettársak,hogy mégis legyen valami hivatalos jogunk egymáshoz,hogy családnak számítsunk....Ő is megütődött ezen,h így van,és azt mondta,elgondolkodik..aztán pár nap után azt mondta,oké,csináljuk meg MAJD,ha lesz ideje.Pár hónap múlva még 1szer szóltam neki,akkor sem volt épp ideje(nagyon elfoglalt volt,de sztem ha akar,tud szakítani-azt hiszem,lélekben nem volt még ott)aztán hagytam a fenébe.Gondoltam,majd egyszer megtapasztalja,aztán okosabb lesz.

Talán próbáld meg ezt megemlíteni,mivel a te párod már idősebb,potenciálisan jobban előfordulhat ez a kórházas lehetőség.Aztán majd kiderül,hogy erre hogy reagál,abból tudni fogod,hogy a vagyona,meg a rokonai a fontosabbak-e ,hogy a bajban a rokonokra számít-e, vagy rád.

690. ittmost (válaszként erre: 686. - 171925f409)
2013. ápr. 4. 06:54
Az én párom is megcsinálja bármelyik házimunkát. Én pont attól látom őt férfiasnak ilyen szempontból,hogy nem képzeli azt,hogy ő egy vasalótól vagy mosogatószivacstól férfiatlanabb lenne,és ezért nem veszi a kezébe.Egy ilyen semmiség,mint bármelyik háztartási eszköz,nem fogja lerombolni az egyéniségét,férfiságát.
2013. ápr. 3. 23:36
DE párom nem passziv ebben az ügyben benne lakik a házban így jogom nem lenne elbirtokolni
688. 171925f409 (válaszként erre: 687. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 3. 23:18
Na ez új erről nem hallottam.Ez mit jelent??:)
687. 731e5b9ffb (válaszként erre: 671. - 171925f409)
2013. ápr. 3. 23:18
Tíz éve ott laksz..Ne érdezd már magad "megtűrt személynek"! Ingatlanok esetében 15 év az elbirtoklás, szóval lassán már a tied is lesz a kéró:)
686. 171925f409 (válaszként erre: 682. - Timycat)
2013. ápr. 3. 23:04
Akkor az én párom egyedi és ritka.Nem olyan mint a Ti pasitok:))Nembaj én így szeretem:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook