Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakított velem! Mit tegyek? fórum

Szakított velem! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
62. tessay (válaszként erre: 61. - 754c7e07c3)
2007. aug. 12. 09:24
Ez a jó válasz, bárhogy csűrjük, csavarjuk, magyarázzuk a dolgokat.
2007. aug. 12. 09:12

Szakított velem, mit tegyek?


Felejtsd el!

60. tessay (válaszként erre: 57. - Gaboka1)
2007. aug. 12. 06:27
Lehet, hogy most én leszek az "ünneprontó", de azért ne éld bele magad teljesen. Ezeket a beszélgetéseket, sms-eket kezeld óvatossan, mert minden normális pasinak van lelkiismeret furdalása, ha kilép egy kapcsolatból. És meg szeretne győződni arról, hogy veled minden rendben van. Lehet, hogy nem zárta le teljesen a kapcsolatotokat, és szeretne nyitva hagyni egy kiskaput, mert nagy a bizonytalansági tényező benne, de te ettől ne láss mindent rózsaszínben. És emlékezz arra, hogy milyen volt a másik "énje" mikor tárgyilagos arccal közölte veled, hogy vége.Az tény és való, hogy nem fogja fel, ezek az ártatlan beszélgetések milyen kínokat tudnak okozni. Kezeld ezeket óvatosan, ne engedd szabadjára a fantáziádat, és ne álmodozz, mert nem volt közömbös a hangja.
59. skorpió73 (válaszként erre: 57. - Gaboka1)
2007. aug. 12. 00:38

Örülök, hogy alakul a dolog. Lehet, hogy átgondolta ezt az egészet. Azért tartsd magad, erős légy, kicsit küzdjön most meg Érted.

Egyetértek az előttem "szólóval".

58. cskata (válaszként erre: 57. - Gaboka1)
2007. aug. 11. 11:36

na, ez bíztató!:)) de azért csak ügyesen, okosan a továbbiakban is!

Lehet, hogy meggondolta magát, no meg hiányzol is neki egészen biztosan, de azért ne engedd, hogy kénye-kedve szerint jöjjön-menjen az életedben - ahogyan a kedve és hangulata diktálja.. Gondolj Magadra is, ne csak rá, hiszen itt Te is "főszereplő" vagy, nemcsak ő!

Természetesen remélem, hogy rendeződnek a dolgaitok!:)

2007. aug. 11. 11:24
hat lehet mar elkezdett szenvedni:))?? tegnap egesznap hivogatott, smseztunk,sokat beszeltunk. ugy mindenrol. egy kicsit nekem is konnyebb lett mert ereztem valamit a hangjaban , nem a kozombossseg mint elotte , olyan volt mint regen , csak mar nem itt lakik.
2007. aug. 11. 01:48

Add ki magadból a feszültséget! Élj most a mának és magadnak. Tegyél meg "mindent" ami jólesik! Szervezz programokat! Sírj ha jólesik és beszélj az ismerőseidnek mindenről, ami benned dúl.

Minden megoldódik. Idő és idő...Lesznek persze nagyon nehéz pillanataid. De azután jobb lesz. Ne azt nézd mit veszítettél, hanem hogy mit nyerhetsz!

Bármi történjék is..

Ne fűrészelj fűrészport! A múlton nem tudunk változtatni. Irány a jövő! Mert ami nincs az fájhat, de attól még nem lesz. Engedd el!

Még az is lehet, hogy idővel ő fog utánad szenvedni.

55. Zizisicc (válaszként erre: 53. - Gaboka1)
2007. aug. 11. 00:43

Most azzal ne foglalkozz, hogy mi lesz később! Össze vagy zavarodva, a jelent kell túl élned. Sírj amikor jól esik, dühöngj, örjöngj, ha erre van késztetésed. Tányérok helyett dobálhatsz párnát, bokszolhatod, kiabálhatsz bele, a lényeg, hogy ne nyomd el a fájdalmadat, éld meg, ne menekülj el előle, és akkor szép lassan megkönnyebbülsz. Ha sportolsz vmit(pl. futás, úszás), akkor ott is levezetheted a feszültséget.

Aztán, ha már lehiggadtál kicsit, és alkalom adódik rá, meg is beszélhetnétek az exeddel. De ne erőltesd, ha nem akarja. Innentől csak magadra figyelj, arra, hogy Neked mi a jó.

Egy idő után pedig eljön az idő, hogy elengedd ezt az egészet.

54. Zizisicc (válaszként erre: 52. - Tessay)
2007. aug. 11. 00:23

Belőled már kibújt a feng-shuis! :o))

Jó ötlet!

53. gaboka1 (válaszként erre: 51. - 2c0bd9b733)
2007. aug. 10. 13:40
hat szerintem akor mar nem volna eselye mar csak azert sem mert ez ido alatt meg egydul vagyok n hagy szenvedni? amikor meg lehet a boldogsag kopogtat az ajton akkor elakarja tolem venni? vagy az utjab akar allni? hat ne tudom de moat igy elore mondva tuti nem lenne eselye , de hat soha ne mondd hogy soha:)
52. tessay (válaszként erre: 49. - Zizisicc)
2007. aug. 10. 11:12
Így van, jól mondod. El kell "temetni", le kell zárni. Javaslok egy nagyon alapos nagytakarítást a lakásban, ha van rá módod, kicsit rendezd is át, a lényeg, hogy felfrissítsd a teret. Pakolj ki, át, össze, szét amit csak tudsz, a lényeg, hogy a lehető legtöbb olyat eltávolítsd, ami rá emlékeztet. Persze, mindezt nem most, holnap, hanem ha már lesz erőd arra, hogy kidobd azt, amit otthagyott. De mindnképen tovább kell lépned, egy elmúlt szerelem árnyékában nem lehet élni. És mosolyogj.
2007. aug. 10. 08:42
Az előző párommal 5 évig voltunk együtt, amolyan se veled se nélküled kapcsolat volt az első 2-3 év. Természetesen ő szakított mindig-én imádtam. Nagyon rossz visszagondolni azokra az időkre, mert nagyon szenvedtem-főleg h nem tudta konkrétan megmagyarázni a különválás okát..de akkor nagyon fiatalok voltunk. Aztán 5 év után én mondtam ki h vége, egyszerűen nem volt értelme az egésznek, az eljegyzés is megvolt, de folyton öltük egymást így véget vetettem az egésznek. Úgy tűnt neki is így a legjobb, mindaddig amíg nem kezdte egy srác csapni nekem a szelet...akkor jött a hiszti! Ezért írtam neked, h amint feltűnik az életedben egy pasi, számíthatsz az exed megjelenésére.
50. gaboka1 (válaszként erre: 49. - Zizisicc)
2007. aug. 10. 08:21
lanyok hamar itt olyan jol vigasztaltatok es tanacsot adtatok nekem nem irnatok le hogy ti hogy eltetek at a hasonlo helyzetet vagy eppen mi volt az oka a szakitasnak (azaz ki)szivesen es hogy erzitek igy viissza gondolva , milyen erzesek maradtak es milyenek kavarognak benetek!!??
2007. aug. 9. 22:45
Ülj le, sirasd el, aztán állj föl, és lépj tovább! Lehet, hogy visszajön. Az is, hogy nem. Élj tovább és mosolyogj!
48. gaboka1 (válaszként erre: 47. - Egnisz)
2007. aug. 9. 15:37
hat en is igy erzem , de majd az ido gyogyitja a sebeket.nagyon hianyzik ures a lakas ures a szivem csak a szerelem mely nyomai maradtak meg benne.azt hogy miert szakitott ha igy erzi azt meg sajnos nem mondta meg. annyit mondott, eletet akart valtoztatni es en abban az eletben mar nem szereplek. am legyen o dontott igy
47. Egnisz (válaszként erre: 45. - Gaboka1)
2007. aug. 9. 12:30

Azért arra kíváncsi lennék, hogyha ez volt élete legszebb 4 éve, akkor miért szakított?

Szerintem fogsz még hiányozni neki!

46. 4c35511f0b (válaszként erre: 45. - Gaboka1)
2007. aug. 9. 12:06
KITARTÁÁÁÁÁÁÁS!
2007. aug. 9. 11:03
elvitte a ruhait tegnap wlcsodalkoztam azon hogy milyen eros voltam, nem tettem neki szemrehanyasokat, csak megkerdeztem hogy mikor hazudott amikor meg csutortokon imadott , vagy penteken amikor azt mondta hogy kiszeretett belolem egy nap alat. amugy egy kicsit konnyebb mert lattam az arcan hogy megvolt viselve. amikor azt mondta hogy elete legszeb 4 eve volt akkor es elsirta magat akkor en kimentem a furdobe hogy ne lassa hogy en is. elment megpuszilt es bezartam mogotte az ajtot mint arra a negy evre amit vele voltam. nagyon rosszul viselem, de ha a jo ldalat nezem pentek ota lement rolam 3 kilo:) minden rosszban van valami jo!!
2007. aug. 9. 10:39
Gaboka1! Van valami fejlemény??
2007. aug. 8. 18:56

koszonom a jo tanacsokat lanyok sokat segitettetek es persze erot adtatok. mar varom hogy jojon es lezarjuk az egeszet

puszancs mindenkinek

42. 4c35511f0b (válaszként erre: 40. - Gaboka1)
2007. aug. 8. 12:00
Közömbös NEM akkor vagy ha kedves vagy és segítesz, hanem ha átnézel rajta,,,ezért nem kell elmenni sem otthonról, hanem otthon maradni s csinálni a dolgodat, menj ki a konyhába (fitten,csinosan:) csinálj vacsit, mintha várnál valakit, ne beszélj/foglalkozz vele, ő meg pakoljon csak. HA kérdez, semmi köze hozzá kit vársz, kit nem, hisz ő döntött úgy elmegy.
41. 4c35511f0b (válaszként erre: 39. - 2c0bd9b733)
2007. aug. 8. 11:58
:)
40. gaboka1 (válaszként erre: 38. - 4c35511f0b)
2007. aug. 8. 10:46
azert gondoltam hogy segitek hogy ugy lassa hogy en is kozombosen veszem a dolgokat mint o, mert szerintem fajdalmasabb a kozony mint jomagamnak is, mint amikor azt latja hogy sirok es zokog utanna
39. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 38. - 4c35511f0b)
2007. aug. 8. 10:16
Azért segít h minél előbb eltűnjön az életéből a pasi és esélyt adjon élete párjának arra, h rátaláljon :o)
38. 4c35511f0b (válaszként erre: 35. - Gaboka1)
2007. aug. 8. 10:14
Az jó, hogy otthon maradsz, de miért segítesz?
37. alma20
2007. aug. 8. 10:00

Szia gaboka!

Jól döntöttél!

Ha már nem szeret, hát menjen!

Akkor Te vagy az, aki jobbat érdemel!

a szerelem majd idővel elmúlik.

Szépen összepakol, becsukod utána az ajtót, majd jól kisírod magad... és jöhet az ÉLET!

Haverok, buli...

Sok sikert! Kitartás! Légy erős!

36. Teráz
2007. aug. 8. 09:56

Akkor , ha menni akar , hát menjen !

Nem szabad látnia,hogy gaboka szenved ,erősnek kell lennie.

Őszintén sajnálom , kemény pár hónap áll előtte,

de majdcsak túl lesz rajta !!

:(

35. gaboka1 (válaszként erre: 33. - Teráz)
2007. aug. 8. 09:52
nem is akarja megkeresni az okat en mondtam neki hogy beszeljuk meg azt mondta nincs ertelme mert elmult minden erzese irantam. elkell engedjem, mert csak szenvedes lenne reszemre. ugy dontotem nem megyek el itthonrol. itthon maradok es segitek neki pakolni
34. 4c35511f0b (válaszként erre: 33. - Teráz)
2007. aug. 8. 09:50
Az elintézési mód alapján nem úgy néz ki bármit is meg akarna beszélni a srác, inkább ürügyet keresett, hogy kiléphessen.
33. Teráz (válaszként erre: 1. - Gaboka1)
2007. aug. 8. 09:39

Nem próbáltátok együtt megkeresni az okát?

Beszélj vele ,mit rontottatok el,hátha

helyrehozható :)

Ha végképp nem tudtok már együtt maradni ... engedd elmenni ...... boldog lehetsz mással,miután a lelkedben keletkezett sebek begyógyulnak :(

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook