Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakított velem, majd irt, hogy szeretne még beszélni? fórum

Szakított velem, majd irt, hogy szeretne még beszélni? (beszélgetős fórum)


9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 19. 11:35

Te voltál ott, te tudod mit vágtatok egymás fejéhez.

Hát van olyan, amit után én nem akarnék vele beszélni...

Ha csak a "soha nem vitted le a kutyát / szemetet" kategória, akkor még lehet van mit beszélni, de ha a "te vagy a "legszánalmasabb /legkevésbé szerethető a földön", akkor nincs...

8. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 19. 08:17
Szerintem csak hirtelen felindulásból mondta, hogy nem akar tovább veled lenni. Ha "állandóan rád gondol és beszélni akar" akkor biztosan érdekled még, úgyhogy szerintem azzal a célzattal találkozna veled, hogy ha meg tudjátok beszélni a dolgokat, akkor folytassátok. Persze majd kiderül.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 19. 08:05

Nem tudhatom, mit szeretne a volt párod, de valószínű téged még foglalkoztat, hiszen ez a fórum meg sem született volna akkor.


Ha úgy érzed, adj a kapcsolatnak egy esélyt, készülj úgy, lelkiekben,hogy tényleg véglegesen lezárul és egy kultúrált átbeszélős vége lesz, haragos indulatok nélkül.

Aztán bármi kialakulhat még, ha akarod.


Sok sikert!

2021. szept. 19. 07:20
Ne haragudj de ezt mi honnan tudhatnánk? Kérdezd meg őt hogy mit akar. Ha akar valamit és te is akkor találkozzatok, hallgasd meg. Ha meg nem, akkor ne. 🤷‍♀️ Ehhez ne kelljen már a fórum népe, hogy egymás közt elintézzétek 🙃
5. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 19. 07:20
Szerintem csak meg szeretné beszélni a dolgokat. Viszont ha szeretne is valamit, kellene neked egy ilyen társ? Aki egyszer csúnyán szakít veled, aztán meg visszatáncol, ha úgy van kedve?
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Papája)
2021. szept. 19. 07:15
Ezt hol olvasod?
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 19. 07:07

Megmondta, szeretné kulturáltan lezárni...

Mit nem lehet ezen érteni.

Engedd el, ne hagyd magad tovább alázni !

2021. szept. 19. 06:39
Szerintem találkozz vele és majd kiderül.
2021. szept. 19. 06:19

Szakított velem itt hagyott elege lett. Majd írt hogy nem kellett volna igy jönnie ilyen dolgokat egymás fejéhez vágnunk

Rám gondol mindig szeretne le nyugodni és újra beszélni mert ennyit megérdemlük legalább ha en is akarom. Ezt csak újra akarja beszélni és úgy lezarni, vagy még akarhat valamit? Mert mikor elment azt mondta ő már nem akarja tovább. Azóta nem beszélünk ennyi volt amit beszéltünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook