Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakított a pasim, segítsetek! fórum

Szakított a pasim, segítsetek! (beszélgetős fórum)


2016. szept. 24. 16:59
hogy mi az oka a viselkedésének végül is mindegy a lényeg az, hogy ha valóban szeretne nem így működnek a dolog. de ezt te is tudod. 20 éves vagy, előtted az élet ne vergődj ebben a kapcsolatban keress mást
17. Érdekes73 (válaszként erre: 14. - 0c2a6dc8c1)
2016. szept. 22. 22:59
Car ügy de van ilyen.
16. ina87
2016. szept. 22. 15:32
engedd el hisz miért is tepernél valaki olyan után ahol nincs értelme jövőt akar nem téged talán már a kapcsolatotok sem volt a régi ha ilyen hamar túl lépet rajtad.
15. csikil4ny (válaszként erre: 14. - 0c2a6dc8c1)
2016. szept. 22. 07:39
Ne hazugságként fogd fel: le akarja zárni ami köztetek van, ezzel a résszel foglalkozz csak! Lényegtelen, hogy szeret vagy nem szeret, de ha könnyebb úgy elengedni, hogy ez utóbbit hiszed el, akkor nem szeret. Én mindenképp becsülném benne azt, hogy nem játszadozik veled még 3 hónapot, hanem most próbálja megoldani a helyzetet, amikor felvetődött a probléma. Nagyon nehéz lesz neked magadban lezárnod, mert az nem fog segíteni, hogy folyamatosan látod, de igazából semmit nem tehetsz, ha csak nem tudsz munkahelyet váltani.... Azért is nehéz lezárnod, mert kívülről is jó embernek tűnik, de ez édeskevés a boldogsághoz, mint már többen is írtuk: különböző életszakaszokban vagytok.
14. 0c2a6dc8c1 (válaszként erre: 12. - Bichter1)
2016. szept. 22. 07:28
Minden nap elmondta hogy mennyire szeret és egy napon azt mondta hogy már nem, úgy hogy ott se voltam a közelében, en itthon voltam. Valamelyik hazugság mert egyik pillanatról a másikra nem lehet kiszeretni
2016. szept. 22. 07:25
Szombaton találkozunk... Onnan kezdve még 3 hónapot együtt töltünk. Ő egyáltalán nem keres... Nekem voltak nehéz pillanataim amikor irtam neki, de semmi... Miért megy neki ilyen könnyen? Próbáljam kerülni őt? Félek ha valaszt kapok a kérdéseimre csak nagyobb fájdalmat okoz.
12. Bichter1 (válaszként erre: 5. - 0c2a6dc8c1)
2016. szept. 22. 06:15
..nincs a srácban semmi hazugság. Gondold át még egyszer,milyen volt az eddigi kapcsolatotok.
11. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 0c2a6dc8c1)
2016. szept. 21. 13:05
Abból amit írtál látszik, hogy szeret és neki is fáj a szakítás, de hozott egy döntést a jövőjét illetően. 20 évesen az ember így gondolkodik felelősségteljesen. Ő felismerte, hogy másképp gondolkodtok: neki az önmegvalósítás az első most (nagyon helyesen), te meg megszeretnél állapodni, ehhez majd ha kellően meggyászoltad ezt a kapcsolatot keress magadnak egy olyan férfit, aki már ebben a megállapodási fázisában van.
2016. szept. 21. 12:29

"Azt mondtam neki menjen, előtte az élet, ha velem ragad nem lesz jövője."

Megfogadta, kirugtad.

Ilyen kijelentes utan soha tobbet nem keresnelek.

2016. szept. 21. 12:14

Nem hazudott. Szeret, de önmagát jobban. El akar szakadni, mert nem tud maradni, te pedig nem tudsz menni.

Könnyebb, ha nem keresitek egymás társaságát. Vagy nem. Nem tudom. Ő úgy gondolja, hogy így könnyebb, ezért nem keres.

2016. szept. 21. 10:48
Fiatal vagy,annyi mindent tartogat az élet még neked! Olyat is aki majd visz magával, bárhová is megy!!!
7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 0c2a6dc8c1)
2016. szept. 21. 10:46

Ez tényleg szumorú, de ő még szerintem tényleg éretlen. Nem rossz értelemben. A nők hamarabb érnek és te korban is több vagy, mint ő. Sokkal érettebben gondolkozol, te vágysz egy stabil kapcsolatra, de ő még eléggé gyerekesen gondolkodik. Bocsi a hasonlatért, de a megismert ízű csoki helyett most beígértek egy eddig nem kóstoltat és nem tudja elfogadja-e?

Én azt javaslom, engedd el. Lépj ezen túl és élj szabadon. Nyugodtan menj el arra a bizonyos nyaralásra, hiszen többen mentek. Próbáld meg úgy kezelni, mint egy havert. Ha kezdeményez és ez neked jó, nyugodtan menj bele, érezd jól magad, de közben tudd, hogy ez csak addig szól, amíg ő itt van. Olyan ez, mint egy üdülési kaland. Akkor és ott jó, de mindenki tudja, ha vége az üdülésnek, a kapcsolatnak is vége. De csak akkor menj bele, ha ezt tisztázod magadban. Ez a fiú, még legalább 4-5 hajón fog dolgozni, mire megállapodik.

Szóval ne kötődj kozzá. Engedd el. Még valami: Ne várd, hogy majd visszatér, mert ez a várakozás elzár egy lehetséges jobb kapcsolattól is.

6. 0c2a6dc8c1 (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2016. szept. 21. 10:43
Ez nagyon jól esett. Köszönöm!!!!
2016. szept. 21. 10:40
Csak az fáj, hogy hazudott és ha vissza megyek, akkor még 3 hónapig vele kell dolgoznom, ő csak utána megy el.
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - 0c2a6dc8c1)
2016. szept. 21. 10:40

"Azt mondtam neki menjen, előtte az élet, ha velem ragad nem lesz jövője."


Bölcs mondás volt. Most már csak tartsd ki mellette, és ne szidd, jól tette, hogy megfogadta a tanácsodat.


Nem biztos, hogy hazudik, de éretten gondolkodik, 20 évesen tényleg az önmegvalósításnak kell az első helyen lennie. Mindkettőtöknek jön még érettebb, nagyobb szerelem.


Most pedig sírj, tombolj, aztán nyugodj le. Kitartás, túléled ;)

3. 07da045965 (válaszként erre: 1. - 0c2a6dc8c1)
2016. szept. 21. 10:37
Felejtsd el ezt a pasit. Ha valaki igazán szeret valakit megoldja az életét vele együtt. Ez mondva csinált indok szerintem.
2016. szept. 21. 10:22

Sajnálom. Általában az ilyent azért túl szokták élni. Szerencsére.

Ne keresd te sem. Inkább lépj tovább.

2016. szept. 21. 10:14
Hajón dolgozunk mindketten, ő 20 én pedig 24 éves vagyok. Pár hete feljött egy probléma, kapott egy olyan lehetőséget, ami a jövőjére nézve tökeletes neki, de ahhoz engem nem tud magával vinni. Azt mondtam neki menjen, előtte az élet, ha velem ragad nem lesz jövője. Másnap sírva jött oda hozzám, hogy nélkülem nem megy, nem tudna itt hagyni, így csak akkor vállalja be ha mehetek vele. Most itthon vagyok szabadságon, és alig keresett, furcsa volt, megkérdeztem hogy mi baja van? Azt mondta, hogy nem tudja és személyesen szeretné velem megbeszélni. Megkértem mondja most el, mert nem akarok idegben itt ülni és legalább hamarabb feldolgozom. Azt válaszolta hogy saját magát jobban szereti és hogy neki a munka az első. Előtte lévő nap pedig úgy köszönt el a telefonba hogy szeret és hiányzok neki. Azóta nem keres ő egyáltalán, én pedig igen mert válaszokat akarok hogy akkor miért hazudott hogy szeret? Mert már azt mondta hogy nem is szeret... ezt most azért mondja. mert nekem akar jót? hogy minél előbb túltegyem magam? a munkatársaim azt mondják nem beszél senkivel és eléggé be van fordulva. Nem tudom mi az igaz. Januárig vele kell dolgoznom, sőt még nyaralni is megyünk, igaz hogy többen, de ő is ott lesz. Most nem tudom eldönteni hogy csak éretlen, vagy tényleg szeret csak hazudik. Mit tanácsoltok? Hogy vészeljem át?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook