Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szakítópróba fórum

Szakítópróba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szakítópróba

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
427. Katthy
2009. szept. 9. 08:37

Szia!

Sajna nem :( Suliból még van néhány tantárgy, azokkal szenvedek, és közben várom a sült galambot :P Na jó, a helyzet az, hogy sajnos nem igazán vágynak a munkáltatók részmunkaidős diákra, bár lehet, hogy csak én nem keresgélek a megfelelő helyen. Szüleim amúgy azt mondták, ne is keressek melót erre az utolsó félévre, szóval annyira tényleg nem szakadok meg.

2009. szept. 8. 14:16
Szia! :) Hogy telnek mostanában a napjaid? Sikerült valami jó kis kreatív melót kifognod?
425. Katthy
2009. aug. 25. 15:43

Bocs, csak most olvastam... Szerintem el lesznek ragadtatva :P

Ha meg tévednék, és már nem lennél az élők sorában, akkor nyugodjanak a poraid békében :PPP

424. bzanna
2009. aug. 18. 21:56
Katthy drága, szerinted mennyire fognak örülni az ismerőseim, hogy belinkeltem a "cset-csemegéidet" wiwre?
423. Katthy
2009. júl. 30. 09:21
Ehh :SS Részvétem - mármint nem a szülés miatt :DD
422. bzanna
2009. júl. 29. 10:50
Vesekő. Nem olyan nagy gond. Bár a szülés nem fájt ennyire :P
421. Katthy
2009. júl. 29. 10:24

Ja, szintén - pontosabban pakolok egy adagot bögrébe, meglocsolom tejjel, és bevágom a mikróba :DD Nem megyek a tűzhely közelébe, ha nem muszáj nagyon... XD


Mi van a veséddel? Remélem, azért nagy baj nincs :S

420. bzanna
2009. júl. 27. 17:40
Ja, vettem zabpelyhet, mert úgy hallottam, h nagyon laktató, és te is előszeretettel fogyasztod. Hogyan szoktad elkészíteni? Én leginkább felforralt tejbe áztatnám. Hm?
419. bzanna
2009. júl. 27. 17:39
TEgnap meséltem a tesómnak, h múltkor a hasam/hájam/úszógumim bal oldalon ki volt dudorodva (kb. mintha megint terhes lettem volna), a jobb oldal meg behorpadva. Már-már heremegnaggyobbodáshoz hasonlítottam a dolgot. A tesóm meg egyből rávágta, h ez a vese miatt van! Én ollllyan de ollllyan boldog lettem (mert így jöttem rá, h nem híztam és ezért mertem ráállni a mérlegre), ugyanis azt tudom/érzem, h megint veseköveim vannak! Hip-hip-hurrá!!!
418. Katthy
2009. júl. 27. 10:24
Az már valami :)) Én tuti híztam az utóbbi két napban, de hát hétfő, új hét, új elhatározás... :P
417. bzanna
2009. júl. 26. 15:19
Képzeld, Katthy! Tegnap ráálltam a mérlegre, és kiderült, h nem híztam (igaz, fogyás sem következett be)!
416. Katthy
2009. júl. 26. 12:18
Nem!!!! Nem rágtam meg, és nem szándékozom rendszert csinálni belőle, csak egyszer történt meg! :SS
415. Cicus62
2009. júl. 25. 13:30

Okos ötlet!Én is tettem már ilyet.Megrágni,kiköpni.Csak egy kicsit drága:(.

Jobb,mintha hánytatnád magad.Lehet az lesz a következő lépés....neeeeeeeeeeee!

414. Katthy
2009. júl. 25. 12:37

Tyű, nem semmi... :S Remélem, már jobban vagy! Nekem még sose volt napszúrásom, igaz kerülöm is a napot, mint a fene.

Kivételt képez ez alól erdélyi utunk első napja, mikor is elfelejtettem bekenni magam naptejjel, de monnom, úgyis csak buszozni fogunk. Aha persze.

Már a nyakam is hámlik :SS

413. bzanna
2009. júl. 24. 17:22
Na tessék, Katthy, csak h tudd, nem te vagy az egyetlen peches nőszemély: tegnap kezdődött az egy hónapos szabadságom. El is mentem a kisfiammal a Dagályra, gondoltam, ha már a legmelegebb nap, akkor azt vízben szeretném eltölteni. Dunaharasztiból békávéztunk el odáig. Alig egy órát voltunk a vízben, mikor éreztem, h nagyon rosszul vagyok. Odáig fajult a rosszullétem, h meglátogattam az elsősegély-szobát. Szerinted mivel kezdte az ápolónő? Hát persze h a nyerő kérdéssel: "Rá tudja vkire bízni a kisfiát, vagy vki érte tud jönni? Ugyanis magát azonnal kórházba kell küldenem nagyon erős napszúrással..." Azt hittem, kapok egy gyógyszert v injekciót és elmúlik a fájdalmam és mehetünk vissza a vízben, erre infúziót kaptam és saját felelősségemre nem a mentőkkel, hanem a férjemet megvárva vele mentem haza. Azóta a teregetést is a lakásban ejtettem meg, aztán készen vittem ki a szárítót az udvarra. Most épp klímázom a lakást, h ne a melegben álljak neki takarítani. Na mitszósz? És hízok mint a disznó...Sehogyse akarok fogyni, pedig tök ráálltam, de ez az én hülyeségem. :((((
412. Katthy
2009. júl. 12. 09:33
Tényleg az... :))
411. bzanna
2009. júl. 10. 23:27

Hm,hm, hát én mindkettőt megkönnyeztem....gyönyörűűűű


[link]

[link]

410. Katthy
2009. júl. 7. 18:24
:DDDD
409. bzanna
2009. júl. 4. 13:46

Tessék, ezt most találtam, szerintem ez is mindenkinek tetszeni fog!


[link]

408. Katthy
2009. júl. 3. 14:48

Szia!

Nagyon örülök neki, hogy motiváltalak, különösen, hogy most én szorulok motivációra... ebben a rohadt melegben alig vagyok hajlandó megemelni a lábamat (és persze lusta vagyok, mint a disznyó)... :SS

Hajrá nekünk!!

407. bzanna
2009. júl. 2. 11:03

Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap óta van saját virtuális edzőm! Annyira jó! Azon gondolkodtam, ez miért késztet jobban a napi tornázásra, mint mondjuk egy tornadvd. Nos, azért, mert itt megtervezem két hétre előre a napi edzést (a mai pl 12 perc volt jógával együtt, most végeztem), és a virtuális naplómban ki van pipálva az elvégzett tornázás. Mivel figyelik az adatlapomat a weboldal "üzemeltetői" (még ha csak előre beállított rendszerrel is), muszáj elvégeznem a feladatokat, másképp e-mailben figyelmeztetnek a hiányra. Félre ne értsetek, nem reklámozok, hiszen akkor kiírnám a weboldal címét. Egyszerűen csak örülök, mert újra belevágtam a fogyókúrámba, amivel tavaly 16 kg-ot sikerült leadnom. Katthy, a te bejegyzéseid alapján döntöttem így, mert látom az elszántságodat és a küzdelmeidet olvasva mindenben magamra ismerek.

Na szal csakh tudd: én veled vagyok, szolidaritást vállaltam kajában már lassan két hete, tornában meg mától :) Hajrá nekünk!

406. Katthy
2009. jún. 25. 10:54
Nincs mit, én is imádom! Sokkal több ilyen kellene a világon!!
405. bzanna
2009. jún. 24. 21:09

Katthy! Naggggyon jó ez a videó és az ötlet aztán meg pláne!!!!

Köszönjük!!!!

404. Cicus62
2009. jún. 24. 14:19

Ez a videó!!!!Csúcs volt!

Én nagyöleléses akciókról tudok Pesten,az sem rossz.

403. Katthy
2009. jún. 19. 10:40

Szia bzanna!

Felírom a listára, köszi szépen! Annak meg külön örülök, hogy örömödre szolgálok :DD

402. bzanna
2009. jún. 18. 22:27

Szia Kathy!


Nézd meg a Titkok kulcsa c. thrillert. Szerintem nagyon jó. Ha pedig már írok, akkor muszáj gratulálnom a fogyókúrádhoz: h belevágtál, h kitartasz és még minket is szórakoztatsz.

401. Katthy
2009. máj. 26. 19:20

Jaj, ezt régen már láttam, igen durva! Ehhez képest az én leadni kívánt 25 kilóm légyfing...


És hehe, enyém a 400. hozzászólás *imádom a kerek számokat XD*

2009. máj. 26. 17:23
Ezt láttam ma, hát, döbbentes: [link]
399. Katthy (válaszként erre: 398. - 2df174aa9c)
2009. máj. 25. 10:38
Ja, végül is igazad van... kár, hogy az ilyen fogyások kamatostul jönnek vissza, ha meggyógyul az ember... Legfeljebb úgy intézem, hogy pár naponta ételmérgezést kapjak, oszt jóvan O_o
398. 2df174aa9c (válaszként erre: 395. - Katthy)
2009. máj. 25. 09:26
Nem értem mit nyafogsz, a jövő hétre, tuti mínusz 5 kilóval leszel kevesebb, ha néhány napig még a mostani étrended lesz érvényben.:D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook