Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítólevél fórum

Szakítólevél (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szakítólevél

1 2
2011. szept. 23. 09:38

Eléggé zavaros...


De bármilyen szépen írod is le, a megcsalás az megcsalás....

5. Lullaby70 (válaszként erre: 1. - D9f08b6ea2)
2011. szept. 23. 09:36

Nem kell kiderülnie. Nem kell felfordulnia a világodnak.

Az lenne az igazi hiba, nem az ami megtörtént.

2011. szept. 23. 09:33
Bocsi, de nekem kissé zavaros ez a cikk. Túl szépen, költőiesen írtad le, így nekem nem egyértelmű.
2011. szept. 23. 09:29
Te is egy kicsit hibás vagy, de a másik is ez rövid idő alatt olyan volt se veled, se nélküled egy múló rövid kapcsolat, ami szakításhoz vezetett akkor megállapítható kizárólag kalandot kerestél és még nem érkeztél el oda, hogy komoly, megfontolt párkapcsolatot létesíts, akivel leélhetnéd az életedet. Kérlek ne haragudj, ha ezt mondom jobb, ha te is egyedül maradsz egy darabig és okulsz a múlt hibáiból és majd talán egyszer benő a fejed lágya. Üdv.Ágnes
2011. szept. 23. 09:23
Rengeteg minden van benne,amit én is így írnék meg a páromnak... :((( Szép volt,most potyognak a könnyek.Talán,mert nekem most nagyon aktuális egy ilyen levél.....
2011. szept. 23. 09:17
Én nem kergetek tündérmeséket... régóta nem hiszek az ilyesmiben. Azóta nem, mióta az az ember aki a világot jelentette nekem a saját két kezeim között halt meg. Azóta tudom, hogy az élet szenvedés. Amint történik velem egy jó dolog, várom, hogy jöjjön a rossz is. Átlátom az élet misztériumát.

Ugrás a teljes írásra: Szakítólevél
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook