Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás.... fórum

Szakítás.... (beszélgetős fórum)


24. kiddy (válaszként erre: 23. - D17b5271ec)
2010. jún. 21. 20:18
:(akkor nem ertem miert szakitott.szerintem ennek meg nincs vege,lehet hogy csak egy kis ido kell neki!
2010. jún. 21. 16:55

köszönöm szépen a sok választ...nagyon fáj,és nehéz,életemben nem szenvedtem ennyit,mint az elmúlt 2 hétben,mikor már éreztem, hogy szakítás lesz a vége és amikor megtörtént,azt az érzést senkinek nem kívánom:( aki túl esett rajta,az tudja milyen,és a legjobbkor hagyott ott engem is, múlt 7en voltak a vizsgáim, látszik is az eredményen,h.képtelen voltam felkészülni:( csak ő járt a fejemben:( a szívem annyira visszahúz még hozzá,de sokan tanácsolják, hogy lépjek tovább...képtelensének tüünik

olyan jellegüü sms.ek hogy : szia hogy vagy? hogy telt a napod? holnap mi lesz suliban? ...tegnap azt kérdezte sms-ben,hogy írhat-e minden nap hogy mi történt,vele...ezt sem értem...olyan nehéz,hogy ne írjak vissza neki...egy hónapja még a nyarat terveztük,hogy milyen jó lesz kirándulni,stb..:( minden megváltozott....és mikor szakított telefonon keresztül,mondtam neki, hogy legalább jöjjön el a szemembe mondani,erre azt mondta, hogy nem ,mert csak sírna...és a telefonba is sírt...

2010. jún. 21. 16:08
Nekem is nehéz volt, mivel ő volt a legjobb barátom is, amellett, hogy a társam is volt. Úgy gondoltam nem leszek képes mindent újrakezdeni. De sikerült, csak idő kellett hozzá és a barátok támogatása. És az új párom nem adnám semmiért és jobb a kapcsolatunk, mint az előző párommal. Nem bántam meg semmit. Ha minden jól megy, jövőre el is jegyez.:)
21. 9f235b85a6 (válaszként erre: 16. - Szepszemu87)
2010. jún. 21. 16:04
Ha nem vagyok a közelében én is ezt gondolom, de mikor átölel elfelejtek mindent ami miatt kompromisszumot kötök és inkább megteszem, csak ne hagyjon el! Mi van akkor ha nem találok senkit? Vagy nem is akarom,hogy másvalaki öleljen és csókoljon? Ha jó ezzel a palival és nem tudom elképzelni mi lenne velem. Hiszen 4 éve majdnem minden nap összebújva alszunk el, mindennap beszélünk és ezt egyszerűen nem lehet elfelejteni. Hol találok magamnak valaki olyat akiben annyira megbízhatnék? És akiről tudom bármit megtenne értem Vagyis már nem, de eddig mindenben mellettem állt. :( Na inkább tanulok,h meg ne bukjak legalább.
2010. jún. 21. 16:02
Drukkolok a vizsgádra. Én is vizsgázok, bár az államvizsga még messze van. Pénteken lesz az utolsó, nagyon nehéz. De tanulok.
2010. jún. 21. 16:01
Ha nagy problémák vannak, nem érdemes kínlódni. Én is sokáig húztam, feleslegesen, hagytam, hadd rúgjon belém még párat...
18. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - D17b5271ec)
2010. jún. 21. 16:01
Csereld ki a telefonszamodat titkosra , mert ez szerintem lelki teror.
17. 9f235b85a6 (válaszként erre: 15. - 5404289bd6)
2010. jún. 21. 16:01
Köszi! Hát nem lesz egyszerű, de annyira nem is érdekel ez a hülye vizsga. Sajnos :(
2010. jún. 21. 15:59

Egy ismerősöm 2 jó dolgot mondott nekem.

1. Túl fiatal vagy még kompromisszumot kötni.

2. H sikerül otthagynom és találok magamnak valakit, aki igazán szeret és jó vele, akkor azt fogom mondani, hogy mi a fenét csináltam eddig e mellett a pali mellett. S meg kell mondjam, hogy igaza volt.

2010. jún. 21. 15:59

Sok sikert holnapra! MOst csak az államvizsgára koncentrálj...majd holnap foglalkozol a többivel.

Kitartás!

2010. jún. 21. 15:55
Vajon mi van most a levegőben? Mostanában annyi emberről olvasok akik épp szakítanak :( Az én párom is most fog velem szerintem szakítani, de még remélem nem. Csak ez a bizonytalan érzés,hogy nem tudom mi lesz, mikor nekem ő életem szerelme! És holnap államvizsgázok, de tanulni nem tudok. Enni sem és csak sírok. Remélem nektek helyrejön a kapcsolatotok! Ha szeretnétek! Én igen :(
2010. jún. 21. 15:48

az utolsó 1 évben csak szenvedtünk, veszekedtünk minden hülyeségen. Mégis szeretem még, igaz már nem annyira mint régen. nehéz. De tudom,h túl kell lépnem rajta. De nem megy. Az eszem és a szívem mást akar.


Lehet,h a fórumindító párja is így van ezzel.

12. kiddy (válaszként erre: 10. - 5404289bd6)
2010. jún. 21. 15:45
ez aztan valami.ugy ellenallni hogy szereted.en nem lennek ra kepes.
11. kiddy
2010. jún. 21. 15:43

Szia!szerintem nem fogod tudni elfelejteni ha ugyanugy szerepet jatszik a mindennapjaidban mint eddig.

kerd meg hogy hagyja abba mert neked ez csak megrosszabb.

es megkerdezhetem hogy milyen jelleguek ezek az smsek?mert ha ketertelmu es remenyt taplalnak benned akkor meg nehezebb...

2010. jún. 21. 15:43

Én is így vagyok. Szakítottam párommal , lassan 2 hónapja. Mikor nins a városban el vagyok nélküle...alig keresem. De mikor tudom,h itt van minden nap írok neki msn-en, skype-on...meg vannak közös programok, persze nem kettesben, hanem közös barátokkal. Ő folytatni szeretné, de hiába aszerelem, ha nem működik. Tudjuk mindketten, de nem megy. Ez olyan se veled se nélküled kapcsolat.


Próbálok túllépni rajta, új párt keresni, de nem sok sikerrel.

2010. jún. 21. 15:41
ha fáj, nyugodtan mondd meg neki, h hagyjon békén. nehogy már csak neki lehessen jó...az Ő kényelme, az Ő akarata...tudnék cifrán káromkodni itt, de visszafogom magam.
2010. jún. 21. 15:39
Beszélj vele, hogy ez igy nem megy. Esetleg kérd meg, miért teszi,miért ír. mIvel ha ő hagyott ott, akkor nem igen normális, hogy ő keres minden nap. Nincs esély a kibékülésre? beszélj vele..
2010. jún. 21. 15:34
Szia, nagyon sajnálom. De szerintem mond meg neki, hogy téged ez zavar, mert igy neked nehezebb. Meg kell értenie.
2010. jún. 21. 15:33
Arra nincs esély, hogy kibéküljetek? Ha nincsenek nagy problémák, meg lehet oldani.
2010. jún. 21. 15:32
Nekem nem ment, pedig én hagytam ott. Hogy minden nap beszéltünk, egyszerűen nem ment. Lett új barátom és még úgysem. Aztán neki is lett bnője és azóta nem beszéltünk. Azóta már jól vagyok. Néha még eszembe jut, de már nem olyan rossz, mint eddig. Mindenki mondta nekem, hogy ne beszéljek vele, mert úgy nem fog menni. Nem hittem el, de igazuk volt. Mondjuk azért volt jobb, hogy ő mondta, hogy ne beszéljünk, mert én erre képtelen voltam. Én úgy szakítottam vele, hogy még szerettem. De muszáj volt, mert én hiába szerettem, ha a kapcsolat nem működik.
2010. jún. 21. 15:32
Szia! Szerintem mondd meg neki, hogy neked kell egy kis idő, míg megemészted a dolgot. Ha érdekli, mi van veled, és a barátod akar maradni, akkor úgy gondolom, megérti. Lehet, hogy rájön idő közben, hogy mégiscsak fontos vagy neki. Néha kell egy kis "szabadság".
2010. jún. 21. 15:29
majd 3 évig voltunk együtt....akkor a megszokás miatt? és én így el tudom majd felejteni?
2010. jún. 21. 15:27
Szia. Én ugyanezt csináltam. Én szakítottam, és minden nap kerestem, meg ilyesmi. Most visszatekintve(10hónapja volt)már tudom, hogy a megszokás miatt volt, meg lehet kicsit bűntudata is van. Sokáig voltatok együtt? Mi 4évig.
2010. jún. 21. 15:24
Mit gondoltok el tudom felejteni a páromat úgy ha minden nap ír sms-eket meg csörget is? miért csinálja,ha ő szakított? egy hete szakítottunk sms-eket ír azóta is..kérdeztem miért...azt válaszolta h nem akar rosszban lenni, és hogy érdekli mi van velem én nem értem,nagyon nehéz így:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook