Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás 2 év után fórum

Szakítás 2 év után (beszélgetős fórum)


17. e1e9f97874 (válaszként erre: 16. - 12d083b51b)
2014. dec. 18. 20:29
Igen,ezt fogom tenni.
16. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - E1e9f97874)
2014. dec. 17. 08:04

Ha a családja nem fogad el, akkor hiába is kezditek ismét együtt, pár hét után úgyis ugyanaz lesz. Valamelyik rokona ismét csak beszól neked, vagy ismét csak megszól, megaláz, stb. stb. és ugyanott tartotok. Azt nem kérheted a volt párodtól, hogy tagadja meg a saját vér szerinti rokonságát!!!


Ezt próbáld meg elmondani neki is, és lássa be, hogy mindkettőtöknek jobb lesz, ha minél hamarabb lezárjátok ezt végleg egymás között, és kerestek magatoknak olyan társat, akivel hosszú éveken keresztül szeretetben (veszekedések nélkül), megbecsülésben tudtok élni.

15. syria (válaszként erre: 11. - E1e9f97874)
2014. dec. 17. 06:47
Gondolj a sok rosszra amit elkövetett ellened, úgy könnyebb lesz.
14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - E1e9f97874)
2014. dec. 16. 22:26

Necces szitu... Ha erzelmekkel teli az ember, akkor hajlamos hulyesegeket csinalni ugymond. Neked kell tudni, mennyit er.

A manyus hany eves?

2014. dec. 16. 21:00

Az ilyen döntés mindig fájdalmas és magadon tanultad meg, hogy nem igaz a mondás, miszerint a másikat vállalja az ember, a családját nem.

Pedig igen! NAgyonis !


Ez így, ahogy mondod, sok volt neked és sokk is.

Ha egy társ, legyen férfi, vagy nő, nem áll ki a vele élővel, az baj. Legyen fontos neki a másik, a társ.

Ha a családjának ad igazat mindenben, mindig bele fognak szólni az életetekbe, és sosem lesz saját akaratod.


Jól van ez így. Ha látod, Ő hív, kinyomod, ne hagyd magad zsarolni.

Kutyából nem lesz szalonna és senki nem tud változni, csak nagyon ritkán és keveset.

12. 5bb51a9aad (válaszként erre: 11. - E1e9f97874)
2014. dec. 16. 20:59
Én sem hiszem...túl nagy egy ilyen teher.
11. e1e9f97874 (válaszként erre: 8. - 5bb51a9aad)
2014. dec. 16. 20:57
Nem hiszem,hogy sokáig bírtam volna,így nem lehet élni.Csak ez a fájdalom elmúlhatna már.
2014. dec. 16. 20:55
Jó a döntés. Ne menj vissza!
9. e1e9f97874 (válaszként erre: 7. - Kattyus)
2014. dec. 16. 20:54
Igazad van.A család nem változott volna.
8. 5bb51a9aad (válaszként erre: 5. - E1e9f97874)
2014. dec. 16. 20:51
Persze, mert érezheted azt, hogy nem maga a kapcsolat indokolta a szakítást, hanem Tőletek talán független külső körülmények. Ilyenkor talán egy kicsit még nehezebb és több a "miért?". Nem hiszem, hogy ekkora lelki terhelést hosszabb távol el lehet viselni úgy, hogy az ember valami módon ne sérülne.
2014. dec. 16. 20:46
Jó döntés volt. Lehet ő változna de a család nem valószínű.
6. 408020f45e (válaszként erre: 1. - E1e9f97874)
2014. dec. 16. 20:46

Ne fájjon. A helyzet még csak rosszabb lett volna.

Fiatal és intelligens nő vagy. Próbál meg ismerkedni. Fizess be társas útra, menj színházba, szóval olyan helyekre, ahová a hozzád hasonlóan intelligens emberek járnak. Valahogy az volt az érzésem amikor elolvastalak, hogy egy "kreol" pasiról és a családjáról van szó. Náluk nem számít az iskolai végzettség, mert nem értékelik. Ott az számít, hogy az asszony szülőgép legyen, mert az jelent rangot, hány gyerek van.

Neked és a családodnak a rangot az iskolai végzettség adja és ne hagyd, hogy összemossanak más felfogással. Igenis legyél büszke arra, aki vagy, aki lettél.

Az a pasi meg menjen vissza a gyerekei anyjához. Ott a helye.

Legyél büszke és tartsd magad ahhoz, hogy tőled csak 1x lehet elmenni! Ha most visszafogadod, nem lesz a szavadnak súlya. Bármikor elmegy és majd akkor jön, ha neki tetszik. Ne csináld. Ebbe csak tönkre fogysz menni.Maximálisan kihasznált téged! Volt egy diplomás házi-mindenese.

Most még nagyon rossz, de nézd a jó oldalát: megtanulod értékelni önmagad, megtanulsz önálló lenni.

2014. dec. 16. 20:46
Azt hittem,hogy a szakítás nagy megkonnyebbuléssel fog járni,de felzaklatott az ,hogy hivogatott.
4. syria (válaszként erre: 1. - E1e9f97874)
2014. dec. 16. 20:36

Nem értem. Azok alapján amit leírtál, számodra miért kérdés?

Jól döntöttél.

2014. dec. 16. 20:33
Jól döntöttél, felejtsd el. Biztosan jön jobb.
2014. dec. 16. 20:29
Érdemes mérlegelni. Egy kapcsolattal megkapjuk a másik fél családját is. Akár így, akár úgy. Sajnos ez elkerülhetetlen.
2014. dec. 16. 20:24
Sziasztok. 2 évig voltam a párommal és 2 hoapja szakitottunk. Sok gondunk volt,veszekedtunk elég gyakran.Amikor bele mentem,nem tudtam mivel fog járni ez a kapcsolat.Ugyanis neki már van egy gyereke és elvált.Egy faluban lakunk.A gyerekkel(akit nagyon megszerettem)majdnem napi szinten találkozott és ezért az exfelesége megkeserítette az életemet. Gyerekkorunk ota nem kedveltuk egymást és ahol csak tudott,ártott. Azonban nem ez volt az egyetlen probléma. A családja megvádolt,hogy csak a pénzét akarom a volt páromnak,mert ugyan mit is akarhatnék egy elvált,gyermekes apukátol? Fatal vagyok,26 éves,egyetemet végeztem.A párom testvéreék az exfeleséget tekintették a sogornojuknek,engem meg rendszeresen mocskoltak. Nagyon fájt ez,nem tudtam így élni.Ugy érzem tul sok gondot vettem a nyakamba. Felujitottuk a volt párom régi házát. Ott is apukám csinált szinte mindent.A párom a nagyszuleivel lakott, foztem rájuk,takaritottam és a párom gyerekével torodtem.Es csak fájdalmat kaptam cserébe. A párom hangoztatta,hogy nagyon szeret és hogy még soha nem volt olyan no,aki ennyit torodott vele,ennek ellenére soha nem állt ki mellettem. Ez az ami a legjobban fájt.2 honappal ezelott kozos megegyezéssel szakitottunk.Megnyugodtam. Késobb viszont elkezdett hivogatni,hogy megváltozik és hogy szeret,minden más lesz. En azonban már nem tudok neki hinni. Nem merem bevállalni ezt a kapcsolatot egy ilyen családdal,ahol nem tisztelik egymást a felek, En rendes családban nottem fel,nem ehez vagyok szokva.De most mégis fáj,érzem a hiányát,ures minden.Vajon jol dontottem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook