Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2380. M0ncsa (válaszként erre: 2379. - Kantorszilvi)
2016. júl. 15. 21:53

Melyik megyében lakik Ön? *


Ezek kozul egyikben sem. Pedig kitoltottem az egeszet.

2016. júl. 15. 21:18

Sziasztok!

Szakdolgozatom sikeres elkészítéséhez, egy kis segítségre lenne szükségem. Kutatásom során az Airbnb, Uber és más közösségi megosztásra épülő vállalatok megítélését vizsgálom, a dolgozat elkészítéséhez azonban nagy segítséget jelentene utazni szerető emberek véleménye is a témáról. A kérdőívem kitöltés nagyjából 10 percet vesz igénybe, ami nekem nagyon nagy segítséget jelent.

A kérdőív elérhetősége: [link]

Előre is köszönöm a segítséget!

2378. babeboo
2016. júl. 11. 20:54

Sziasztok,


egy kis segítséget szeretnék kérni a doktori disszertációm második kutatásához, mely során egy kérdőív kitöltésre invitálnálak Titeket és most cserébe nyerhettek is :)


Kérlek töltsd ki az alábbi "A családdal kapcsolatos vélekedések" című kérdőívet, mely segítség nem marad viszonzatlan, hiszen a kitöltők között egy 3 x 5000 Ft értékű ajándékutalványt sorsolok ki. [link]

A kitöltést nagyon köszönöm!!!"

Orsi

2377. M0ncsa (válaszként erre: 2376. - Diumvisu)
2016. júl. 4. 18:08

Sajnalom, nem tudtam kitolteni, nem volt opcio kulfold.

Sok sikert.

2376. Diumvisu
2016. júl. 4. 12:55

Sziasztok!


Kérlek, ha van egy kis időtök töltsétek ki a szakdolgozatomhoz szükséges kérdőívem. Szakdolgozatom, a napjainkban egyre kelendőbb gyógy- és wellness-szállodák népszerűségét, azon belül az általuk kínált szolgáltatásokat vizsgálja. Nagyon hálás lennék ha kitöltenétek,nem vesz sok időt igénybe, viszont nekem nagyon fontos lenne.


Az alábbi a kérdőívem linkje:


[link]



Köszönöm előre is a segítséget!

2375. ZsR91
2016. jún. 25. 13:47

Kedves Fórumozók!

Szeretnélek megkérni titeket, hogy töltsétek ki a szakdolgozatomhoz tartozó kérdőívet.

A kérdésekre bárki válaszolhat, nemtől és kortól függetlenül. Azonban mindenkit kérek, hogy ezt ne tegye komolytalanul, a kérdőív fontos kutatási alap!

Az űrlap teljesen anonim, semmilyen adat közlésére nem kötelez, amelynek megadása azonosításra alkalmas lenne.

Válaszaitokat előre is köszönöm!


[link]

2374. M0ncsa (válaszként erre: 2373. - M0ncsa)
2016. máj. 5. 20:02

Ön szerint mitől függ, hogy az ideérkező turisták hány napot töltenek a fővárosban?


látnivalók sokasága


lakóhelytől való távolság


világörökségi helyszínek jobb megismerése


szabadidő hossza


marketing szerepe (reklámok nyomtatott sajtóban, televízióban, utazási fórumok stb.)


hazánkról kialakult kép (vendégszeretet, udvariasság, kiszolgálás milyensége)


kereskedelem, vendéglátás színvonala, árak


kulturális programok


Attol fugg, mennyit terveztek az utazasi irodanal, vagy ok maguk. Kevesen maradnak random tobb-kevesebb ideig.


Asszem, kihagyom ezt a kerdoivet, kitolthetetlen.

2373. M0ncsa (válaszként erre: 2372. - Ltm1212)
2016. máj. 5. 19:58

Ez egy eleg atgondolatlan kerdoiv.


Milyen gyakran keresi fel a budapesti világörökségi helyszíneket turisztikai céllal?


hetente egy alkalommal


havonta egy-két alkalommal


negyedévente több alkalommal


félévente több alkalommal


évente több alkalommal


egyszer láttam csak


még soha nem voltam



Evekig dolgoztam napi szinten az emlitett helyszineken, minden porcikajukat ismerem. 10 eve viszont kulfoldre koltoztem, azota talan ha 2x voltam 1-2 helyen a felsoroltakbol, amikor a ferjemnek mutogattam. Akkor most mit valasszak?

2372. ltm1212
2016. máj. 5. 19:08

Sziasztok,


szakdolgozat kérdőívéhez szeretnék segítséget kérni tőletek. kb. 5 percet vesz igénybe és budapest világörökségi helyszínei a téma.


[link]


Előre is köszönöm!!!

2371. River5 (válaszként erre: 2369. - Timine)
2016. ápr. 20. 14:20

Szia,


kitöltöttem (tetszik a témád, nagyon swagyolo :) ), abban nem vagyok biztos, hogy eljut hozzád, mert felül kiírja, hogy survey ended, de nincs küldés gomb, vagy ilyesmi.

Remélem, célba ért azért.

Küldjem tovább a linket ismerősöknek?


River

2370. timine (válaszként erre: 2368. - Sz.Gabi)
2016. ápr. 12. 11:16

kitöltve, te is kitöltenéd az enyémet? előre is köszi!

[link]

2369. timine
2016. ápr. 12. 10:06

Sziasztok!

Szakdolgozatomhoz szükséges kérdőívem kitöltéséhez szeretném a segítségeteket kérni, amely a magyar nyelvbe beépülő új szavakkal, azaz a neologizmusokkal foglalkozik. A kitöltés nem vesz igénybe 5-6 percnél többet, segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm! :)

Én is igyekszem az itt megjelentekből minél többet kitölteni.


[link]

2368. Sz.Gabi
2016. ápr. 8. 18:02

Sziasztok!


Kérlek, töltsétek ki a kérdőívemet, ami az infokommunikációs szokásokról szól. Aki válaszban belinkeli a sajátját, szívesen kitöltöm :)Köszönöm!


[link]

2016. ápr. 7. 00:14

Sziasztok!

Mindenki kérdőívét kitöltöttem aki napokban belinkelte ide és azét is kifogom aki csak ezután teszi ki az övét! Csupán 2 percet kérek cserébe az időtökből az enyémre! :)

Köszönöm!

[link]

2366. River5
2016. ápr. 6. 13:47

Sziasztok!


Én is szakdolgozati kérdőív kitöltéséhez kérek Tőletek segítséget.


ALSÓ TAGOZATOS PEDAGÓGUSOK válaszait várom elsősorban.


A kitöltés teljesen anonim, legnagyobb részt feleletválasztós, körülbelül 10-15 percet vesz igénybe.


[link]


Én is töltök ki folyamatosan kérdőíveket az oldalon, ha valakinek friss kérdőíve van fenn, nyugodtan kérheti tőlem a kitöltését.


Előre is köszönöm a segítségeteket:


Réka

2016. ápr. 2. 19:24

Sziasztok,


Szeretnék tőletek a szakdolgozati kérdőívemhez segítséget kérni. Témája a karrier, önmenedzselés, én-márka kiépítése. 6 kérdés, feleletválasztós, szerintem max. 2 percet vesz igénybe. Igazából bárki kitölthetni.


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/870328211/


Előre is köszönöm mindenkinek


ui: Én is töltök ki párat az oldalról, de akinek viszont kitöltésre lenne szüksége jelezze. :)

Barbi

2364. borla
2016. márc. 31. 14:19

Sziasztok!

Egy projektmunkámhoz kellenének válaszok, a személyiség és a videójátékozás összefüggéseit kutatjuk, igyekszünk feltárni.

De nem csak "gamerek" válaszai érdekelnek minket, hanem mindenkié!

Kérlek szépen, ha van egy kis időtök és kedvetek is, segítsetek minket az alábbi kérdőív kitöltésével:


[link]


A segítségeiteket előre is köszönöm szépen!

:)

2016. márc. 30. 22:01

Hello,



If you have 5 minutes please answer this survey about the nexus between sexual identity, coping methods and satisfaction with life.

With this survey I collect details to complete my Master Thesis in Clinical and Health Psychology at the University of Szeged.



Thank you for your help,



EN:

[link]

HUN:

[link]

2016. márc. 30. 22:01

Sziasztok!



Ha időtök engedi, kérlek töltsétek ki szakdolgozati kérdőívem, ami a szexuális identitás,a megküzdés és az élettel való elégedettség összefüggéseit vizsgálja.

Kitöltésével a pszichológia mesterszakos diplomamunkám elkészüléséhez járultok hozzá Klinikai- és egészségpszichológia szakirányon.


A kitöltés 5 percet vesz igénybe.



Köszönöm szépen a segítséget!



[link]

2361. kateddk
2016. márc. 27. 21:50

Boldog Nyuszit!


Kérlek töltsétek ki a kérdőívem, ha van egy kis időtök... Előre is köszönöm! :)


Online médiafogyasztási szokásokról kérdezek.


[link]

2016. márc. 21. 17:29

Sziasztok!

A szakdolgozatomhoz szeretném a segítségeteket kérni.

Szükségem lenne HR és a kontroll csoportba, nem HR területen dolgozó személyekre.

Érdekes a téma, körülbelül 15 percet venne igénybe és nekem óriási segítséget jelentene.

Előre is köszönöm annak, aki megajándékoz egy kitöltéssel :)


[link]

2016. márc. 20. 22:02

Mosolygós szép napot, Kedvesek!

A segítségeteket szeretném kérni. szakdolgozatot írok párkapcsolat témában, a címe: "Az első gyermek születésének hatásai a párkapcsolatra".

Az azonos című kérdőív segíti a kutatásomat. Olyan szülőkre van hozzá szükségem, akiknek az első gyermekük 0-6 év között van. Akinek van ilyen ismerőse, nagyon örülnék, ha továbbítaná felé is.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

[link]

2016. márc. 16. 10:07

Sziasztok! A diplomamunkámhoz szeretnék segítséget kérni. Akinek van szabad ideje kérem töltse ki esetleg ossza meg! A kérdőívet kérem, hogy csak a dolgozó édesanyák töltsék ki! Előre is köszönöm!


[link]

2357. Linda83
2016. márc. 15. 22:14

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni a diplomadolgozatomat munkahelyi stressz témakörében írom a szellemi munkát végző munkavállalók esetében.

Nagyon hálás lennék és köszönöm a segítséget, ha kitöltenétek :)


Melinda


[link]

2356. Meda (válaszként erre: 2236. - Kerdoives)
2016. márc. 15. 09:35
Kitöltöttem, ha még aktuális :)
2355. M0ncsa (válaszként erre: 2353. - Barsonyka29)
2016. márc. 14. 19:48
Erdekes kerdoiv volt. Kicsit megszenvedtem a kitoltesevel, mikor Istenre, mint SZEMELYRE vonatkozo kerdesek voltak. Lehet, hogy csak en vagyok a furcsa, de Istent semmikeppen sem emberi erzesekkel, hozzaallassal tarsithato szemelynek kepzelem. Igy aztan a kerdesek javaresze ertelmetlenne valt. De azert kitoltottem :)
2354. Norkys22
2016. márc. 14. 17:58

Sziasztok!


Óvodapedagógusok részére készítettem egy kérdőívet.

Diplomamunkám témája a motiváció jelentősége az óvodai testnevelési foglalkozásokon és egyéb mozgásos tevékenységekben. Ha érintett vagy és van egy kis időd, kérlek töltsd ki az alábbi kérdőívet: [link]


Válaszadásotokat előre is köszönöm!

Niki

2016. márc. 14. 16:51

Sziasztok!


A szakdolgozatomat a spontán vetéléssel való megküzdés témájában írom. Olyan nőket keresek, akik legalább két éve, az első trimeszterben vesztették el magzatukat. Ha érintett vagy, és van 20 perced, kérlek töltsd ki az alábbi kérdőívet, ami természetesen teljesen önkéntes és anoním:

[link]


Nagyon köszönöm a segítségeteket!

Kata

2016. márc. 14. 16:48

Sziasztok!


A szakdolgozatomat a spontán vetéléssel való megküzdés témájában írom. Olyan nőket keresek, akik legalább két éve, az első trimeszterben vesztették el magzatukat. Ha érintett vagy, és van 20 perced, kérlek töltsd ki az alábbi kérdőívet, ami természetesen teljesen önkéntes és anoním:

[link] ... 89f435915b


Nagyon köszönöm a segítségeteket!

Kata

2351. Csaba7676
2016. márc. 12. 12:44

gyors, korrekt, megbízható segítség, minden téren, csak ajánlani tudom:


extrasegitseg@gmail.com

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook