Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2412. Anyaaa
2017. márc. 4. 18:25

Sziasztok!

Nagyon hálás lennék, ha az alábbi kérdőívemet kisgyermekes szülők töltenék ki,mese témában, szakdolgozatomhoz!

Köszönöm mindenkinek, aki veszi a fáradságot


[link]

2411. Anyaaa
2017. márc. 4. 18:24

Sziasztok!


Szakdolgozatomhoz szeretnék egy kis segítséget kérni gyakorló óvodapedagógusoktól az alábbi kérdőív kitöltésében! Nagyon köszönöm a segítséget előre is! Szép estét!

[link]

2410. Geri_68
2017. márc. 3. 12:20

Sziasztok


Különböző generációk munkahelyi beválását vizsgálod az alábbi kérdőívvel. Bárki kitöltheti, köszönöm előre is.


[link]

2017. febr. 28. 17:29

Sziasztok!


A futárszolgálatok teljesítményének méréséről szóló szakdolgozatom kutatás részében kérnék segítséget Tőletek:) A kérdőív csak néhány percet vesz igénybe, előre is nagyon köszönöm mindenkinek aki kitölti!:)


[link]

2408. macsesz
2017. febr. 24. 20:10

Kedves Édesanyák!

A Pécsi Tudományegyetem pszichológia mesterszakos hallgatója vagyok. A szakdolgozatom elkészüléséhez szeretném a segítségeteket kérni.

Kutatásom célja, hogy minél jobban megismerjük a koraszülött gyermekek és édesanyjuk között lévő különleges kapcsolatot, illetve össze tudjuk hasonlítani őket az időben született társaikkal és édesanyjukkal.

A kérdőívek kitöltése hosszabb időt vesz igénybe (kb. 30 perc).

Elsősorban olyan édesanyákat keresek, kiknek babája 16-19 hónapos koraszülött kislány, azonban minden kitöltésnek nagyon örülök!  A kérdőíveket az alábbi linkeken találjátok:

10-13 hónaposokra vonatkozó kérdőív:

[link]

16-19 hónaposokra vonatkozó kérdőív:

[link]


Nagyon köszönöm mindenkinek, aki idejét és energiáját rászánja a kitöltésre!

2407. rhm0205
2017. febr. 19. 10:49

Sziasztok!


Elsősorban kisgyermeket nevelő édesapákat kérném meg, hogy töltsék ki kérdőívemet, amely a "Kisgyermeket nevelő apákról napjainkban" címet viseli. Bölcsődei szokások (vagy ha oda nem jár a gyermek, akkor a miértje), édesapával történő játék, nevelés a kérdőív fő iránya. 3-4 percnél nem tart tovább a kitöltés.


Köszönöm a segítséget!


Rigóné H. Mónika


[link]

2017. febr. 10. 12:37

Kedves Fórumozók!


Végzős pszichológus hallgató vagyok a Károli Gáspár Református Egyetemen. A

szakdolgozatom a gyermekkorukban, családon belül fizikailag bántalmazott

személyek tapasztalatairól szól. Ehhez a munkához keresek olyan személyeket, akik

vállalnának velem egy négyszemközti interjút, és pár pszichológiai teszt

kitöltését.


Elérhetőségem: agnes.szigethi@gmail.com


Az interjúval, illetve a vizsgálat menetével kapcsolatban felmerülő bármilyen kérdésre szívesen válaszolok!


Köszönettel,


Szigethi Ágnes

2405. zozsi
2017. febr. 6. 11:52

Kedves Fórumozók!


Pszichológus hallgató vagyok. Szeretnék én is egy kis segítséget kérni:


[link]


Köszönöm mindenkinek!

2017. febr. 2. 13:58

Kedves Olvasók!


Pszichológushallgató vagyok és szakdolgozatomban a bántalmazó kapcsolatokból való kilépés folyamatát vizsgálom. Ha van köztetek érintett, aki megosztaná az élményeit egy interjú keretében, akkor az alábbi linken vagy az eltekutatas.szakdolgozat@gmail.com címen érdeklődhet/jelentkezhet.


[link]


Köszönöm!

2403. kikkibaba
2016. nov. 26. 11:26

Sziasztok!

Végzős óvodapedagógus hallgatóként szakdolgozatom megírásához szükséges kérdőívem kitöltését kérném tőletek.Óvodáskorú gyermekek szüleihez címeztem, és 10 kérdéses,kb 2 perc az egész.

Köszönöm, hogy hozzájárultok a dolgozatom sikerességéhez.

[link]

2402. Réka_22
2016. nov. 5. 11:19

Sziasztok kedves fórumozók!


A segítségeteket szeretném kérni. Szakdolgozatom orvosi turizmus témában írom, azon belül is a kozmetikai és plasztikai beavatkozások piacát kutatom. Sokat segítenétek vele ha kitöltenétek a szakdolgozathoz szükséges kérdőívemet! Csak pár percet vesz igénybe teljesen anonim és a válaszokat kizárólag a dolgozathoz haszálom fel.


A kérdőív linkje:

[link]


Nagyon szépen köszönöm!

2016. okt. 30. 16:36
Ha szakdolgozatodban (akár csak a kérdőívezésben, kiértékelésben) segítségre van szükséged, keresd fel az alábbi oldalt: szakdolgozat66.webnode.hu
2016. okt. 29. 20:05

Sziasztok! Szakdolgozatomhoz kérnék segítséget! Légyszi töltsétek ki, nagyon fontos lenne! Köszönöm!


[link]

2399. vawhin
2016. okt. 25. 21:20

Sziasztok!

Szakdolgozatomhoz kell kérdőívet kitöltetnem 2 EZER emberrel (600 körül járok) nagyon kellene a segítség. határidő nov 15. KÖSZÖNÖM!

[link]

2016. okt. 24. 18:20

Kedves Tagok! A segítségeteket kérném egy leendő szakdolgozat létrejöttéhez. Az alábbi kérdőív az apa-gyerek kapcsolatotvizsgálja.Kedves Szülők kérlek segítsetek!Minden kitöltéstelőre köszönök!

[link]

2016. okt. 24. 15:50

Kedves Mindenki,

kolbász témában várjuk értékes véleményetek és még vásárlási utalványt is nyerhettek!

[link]

2396. dori770
2016. okt. 23. 20:12

Sziasztok! Légyszíves segítsetek a szakdolgozatom elkészítésében a következő kérdőív kitöltésével, amelyet a saját/kereskedelmi márkás termékek és a fogyasztói vásárlási tudatosság témakörében készítek. Segítségeteket előre is köszönöm!

[link]

2016. okt. 18. 09:59

Sziasztok, főiskolai kutatáshoz kérem a segítségeteket. A linken lévő rövid kérdőív blogok és újságírás viszonyát vizsgálja. Köszönöm a segítséget.


[link]

2394. adix1141
2016. okt. 10. 22:45

Sziasztok!Nagy segítség lenne, ha kitöltenétek a szakdolgozatomhoz tartozó kérdőívem. Az internetes felhasználók biztonságtudatosságát vizsgálom. Minden kitöltést előre köszönök! :)

[link]

2393. moonlight13 (válaszként erre: 2389. - Coccinelle41)
2016. okt. 9. 17:13
Jól látom, hogy valami hibát ír?
2392. lee1992
2016. okt. 8. 18:31

Nagy segítség lenne, ha kitöltenétek a kérdőívem a magyar labdarúgásról :) Köszi :)



[link]

2391. RRicsi92
2016. szept. 29. 17:36

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz szükséges kérdőív kitöltésében. A kérdőív témája a 18-26 éves korosztály motivációja a munkában, illetve azzal kapcsolatban. Főleg ezt a korosztályt keresem itt is. Előre is köszönöm minden kitöltőnek a segítséget!!!! :)

[link]

2016. szept. 17. 12:10

Sziasztok. BME hallgató vagyok és a féléves projektünk gyerekjáték tervezéséről szól. Ezért kérném a segítségét olyan szülőknek, akik 4-8 éves gyermekkel rendelkeznek, hogy töltsék ki a kérdőívet. Nagy segítség lenne! :)

[link]

2016. szept. 15. 22:52

Sziasztok!


Végzős marketing mesterszakos hallgató vagyok a Szent-István Egyetemen. Diplomamunkámat a szingli hölgyek közösségi médiahasználati szokásaiból írom. Ha ismertek ilyen hölgyet 27 és 42 év között (ez a vizsgált korcsoport), akkor megköszönöm, ha megoszjátok a linket, vagy ti magatok kitöltitek, ha aktuális.


A kérdőív linkje:

[link]


A kérdőív teljesen anonim, semmilyen személyes adatot nem kérdezek, és tényleg csak pár percet vesz igénybe.


Köszönöm!

2388. Emese.90 (válaszként erre: 2387. - Emese.90)
2016. szept. 11. 19:34

Lemaradt a link.


[link]

2387. Emese.90
2016. szept. 11. 19:34

Sziasztok!


Szakdolgozatom kérdőívének kitöltéséhez szeretnék segítséget kérni. Az egészséges életmódról, táplálkozásról szól, kb. 10 percet vesz igénybe. Legyetek kedvesek kitölteni. Sajnos lassan gyűlnek a válaszok. Még sok hiányzik. Előre is köszönöm annak, aki szán rám néhány percet.


Emese

2386. lbettina
2016. szept. 7. 20:13

Sziasztok! :)


Szakdolgozatom kutatásához szükséges kérdőívem kitöltésére szeretnélek megkérni titeket! Illetve ha nem gond, légy szíves küldjétek el ismerőseiteknek is.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) :)

Betty


Link:

[link]

2385. 41b7982b83 (válaszként erre: 2384. - Gyurezsoo)
2016. aug. 21. 17:05
A kérdőív hol érhető el?
2384. gyurezsoo
2016. aug. 21. 17:01

Kedves Anyukák!

Szalainé Gyüre Zsófia, a Pécsi Tudományegyetem 5. féléves Óvodapedagógia szakos hallgatója vagyok. Szakdolgozatom témája a népi mondókák, énekek és gyermekjátékok szerepe a fejlődésben. Kérem, ha akad egy kis szabadidejük, és gyermekük 2-7 éves kor közötti, kérem, szánjanak pár percet anonim kérdőívem kitöltésére.

Köszönettel:

Szalainé


Köszönettel: Szalainé Gyüre Zsófia

2383. szel93
2016. aug. 19. 19:11

Sziasztok!


A Széchenyi István Egyetem végzős hallgatója vagyok! Kérlek benneteket szánjatok 1-2 percet szakdolgozat kérdőívem kitöltésére! Előre is köszönöm a segítségeteket!


[link]

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook