Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2017. okt. 29. 19:37

Sziasztok!:) Kérlek segítsetek a kérdőív kitöltésével. Minden kitöltés nagy segítség a szakdolgozatomhoz, ha lehetséges, egyetemisták segítségét kérném.:) A témám a marketing a filmiparon belül, mindössze 2 percet vesz igénybe. Köszönöm szépen!:)

[link]

2441. Dani195
2017. okt. 28. 21:50

Sziasztok!

Kérlek segítsétek a diplomamunkám az alábbi kérdőív kitöltésével! :)

A kérdések az internetes reklámokkal kapcsolatosak, a kitöltés nagyjából 5 percet vesz igénybe. Előre is köszönöm. :)

[link]

2440. Bogi4230
2017. okt. 21. 18:23

Sziasztok! Arra szeretnélek kérni titeket, hogy töltsetek ki egy rövid kérdőívet a medence vásárlásról. A szakdolgozatomhoz kellene.Leginkább olyanok segítségét várom akiknek van medencéje vagy medence építésen/vásárláson gondolkoznak. Nagyon sokat segítene, ha kitöltenétek! Köszönöm!

[link]

2439. hajnas
2017. okt. 19. 20:27

Sziasztok!


Szakdolgozatom az Y generáció munkahelyi motivációjáról írom a Károli Gáspár Református Egyetemen. Viszont teljesen kortól független kérlek, hogy ha van 5 percetek, akkor töltsétek ki a kérdőívem, ami az alábbi linken érhető el.


[link]


köszönöm,

Hajni

2438. Nyedina91
2017. okt. 18. 17:15

Sziasztok!


A szakdolgozatomhoz készült kérdőív kitöltésében szeretném a segítségeteket kérni. A téma a környezetbarát fogyasztás és a környezetbarát csomagolóanyagok.


Előre is köszönöm!


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/959023575/

2437. Peter87
2017. okt. 12. 19:51

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni, online betegkommunikációval kapcsolatos diplomamunkám kérdőívének kitöltéséhez.


Kérlek, segítsetek a kitöltésével, amely körülbelül 5 percet vesz igénybe. Köszönöm!


[link]

2017. okt. 12. 12:24

Sziasztok!


Nagyon hálás lennék,ha kitöltenétek a szakdolgozatomhoz szükséges kérdőívet:

[link]



Aki kitöltötte,kérlek küldje el nekem privátban az ő kérdőívét, hogy biztosan kitöltsem :)

2017. okt. 10. 19:26

Sziasztok!


Szeretnélek megkérni titeket töltsétek ki a szakdolgozati kérdőívem. 2-3 percet vesz igénybe, és a stressz és a munkahely kapcsolatáról szól.

[link] width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Betöltés...</iframe>


Előre is köszönöm a segítséget!

2434. bliss
2017. okt. 8. 15:01

Sziasztok!


Az Eszterházy Károly Egyetem harmad éves turizmus-vendéglátás szakos hallgatója vagyok. A szakdolgozatom elkészítéséhez végzek kutató munkát, melyben Eger egészség turisztikai adottságait vizsgálom. Kérlek a kérdőívem kitöltésével segítsd a munkámat.


Előre is köszönöm a kitöltéseket!


A kérdőív:

[link]

2433. Loreen76
2017. okt. 2. 18:48

Sziasztok! :)

Légyszi, akinek van kedve, töltse ki. Köszi :)


[link]

2432. Viky89
2017. aug. 3. 21:50

Sziasztok!

A Kodolányi János Főiskola turizmus-vendéglátás szakos végzős hallgatója vagyok. Jelen kérdőívvel Budapest Belváros szálláshelykínálatának kritikai elemzése című szakdolgozatomhoz végzek kutatást, mellyel Budapest Belváros szálláshelykínálatának igénybevételére vonatkozó szokásokat mérem fel. Kérem segítsétek a munkámat az alábbi kérdőív megválaszolásával. A kérdőív kitöltése max. 5 percet vesz igénybe és a legtöbb kérdés egyszerű kattintással megválaszolható. A válaszadás természetesen önkéntes és anonim módon történik. A válaszokat csak összesítve elemzem és mutatom be a szakdolgozatomban, tehát az egyéni információk sehol sem azonosíthatóak. Köszönöm a segítségeteket! :)


[link]

2017. júl. 22. 11:15

Sziasztok! Ha van egy kis időtök, kitöltenétek kérlek szakdolgozatomhoz tartozó kérdőívemet? Eddig nagyon kevesen töltötték csak ki :( Elsősorban a 30 év alattiak segítségét kérném, de a 30 év felettiek segítségét is megköszönöm! Hatalmas segítség lenne! Előre is köszönöm minden kitöltőnek! :)

[link]

2430. mimyke
2017. júl. 2. 19:36

Sziasztok!

Ez egy kérdőív az állami támogatások kihasználásával kapcsolatosan. Kitöltését előre is köszönöm.


[link]

2429. BetiEr
2017. máj. 22. 07:21

Kedves Válaszadó,


Harmadéves hallgató vagyok a Babeș—Bolyai Tudományegyetem turizmusföldrajz szakán. A szakdolgozatomhoz készítek felmérést, melynek célja az erdélyi népi építészet - turisztikai értelemben vett - népszerűségének tanulmányozása. Nagyon nagy segítség lenne, ha szánna rá néhány percet!


A kérdőív anonim, kitöltői nem azonosíthatók.


Köszönöm hozzájárulását, valamint a kérdőívre szánt időt!


A kérdőív az alábbi linken érhető el:

[link]

2428. Zsoffe24
2017. ápr. 9. 22:40

Sziasztok!


Nagy segítség lenne, ha páran kitöltenék a kérdőívemet ezzel segítve a munkámat.


Köszönöm előre is azoknak, akik válaszolnak a kérdésekre.


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/930834214/

2427. Debb004
2017. ápr. 3. 18:49

Sziasztok!


Végzős ápoló hallgató vagyok a szegedi egyetemen, és a diplomamunkám témája a magas vérnyomás betegség.

Nagy segítség lenne, ha páran kitöltenék a kérdőívemet ezzel segítve a munkámat. A kérdőív 18 kérdésből áll, nem tart sokáig a kitöltése.

Köszönöm előre is azoknak, akik válaszolnak a kérdésekre.

Ezen a linken érhető el: [link]


További szép napot! :)

2017. ápr. 1. 18:32

Sziasztok!

A szakdolgozatomhoz végzett kutatáshoz olyan édesanyák\ édesapák válaszára lenne szükségem akiknek 1,5-3 év közötti gyermekük van. A téma a mese olvasás, mese mondási szokások kisgyermekkorban.

Köszönöm segítséget előre is!


[link]

2425. 471a3ef191 (válaszként erre: 2423. - Szisssz)
2017. márc. 27. 10:46
Töltve
2424. ab5e76e2f8 (válaszként erre: 2422. - Sipiicz)
2017. márc. 26. 23:00
Töltve :)
2423. Szisssz
2017. márc. 25. 20:04

Sziasztok!


Ha lesz pár percetek kitölteni az újdonsült kis kérdőívemet, akkor nagyon hálás lennék!

Pár perces, rövid és lényegre törő a közösségi portálokkal kapcsolatban :)


[link]


Köszönöm és szép napot Nektek :)

2422. Sipiicz (válaszként erre: 2418. - Ab5e76e2f8)
2017. márc. 24. 13:32
Kitöltöttem,légyszi te is töltsd ki az enyém :)
2421. Sipiicz (válaszként erre: 2420. - E8da813d29)
2017. márc. 24. 13:30
Köszönöööm :)
2017. márc. 24. 13:16
Elküldtem :)
2419. Sipiicz
2017. márc. 24. 13:12

Sziasztok! Társadalomismeret érettségimhez szükséges, az alábbi kérdőívem kiértékelése. Nagyon hálás lennék, ha minél többen kitöltenétek. :)


[link]

2017. márc. 21. 15:25

Sziasztok!


Diplomamunkám az eltérő generációk munkahelyi együttműködését vizsgálja.

Kérlek segítsétek a munkámat egy kitöltéssel.

Köszönöm!


Kérdőív az 1973 és 2000 között születetteknek:

[link]


Kérdőív az 1943 és 1972 között születetteknek:

[link]

2017. márc. 21. 07:44

Sziasztok,

a segítségeteket szeretném kérni,egy teszt kitöltésének formájában ! :)

Egy kedves hölgy ismerősömnek kellene, a szakdolgozatához !

Előre is köszönöm :)


[link]

2416. trara
2017. márc. 17. 12:34

Sziasztok!



Szakdolgozatom témája a képregény olvasási szokások vizsgálata. Kérlek segítsétek a munkámat az alábbi kérdőív kitöltésével:


[link]


Köszönöm!

2017. márc. 16. 09:43

Sziasztok!

Gyöngyös és a Mátra ismertségével kapcsolatos véleményfelmérésben szeretném a segítségeteket kérni. A kitöltés csak pár perc, viszont nekünk nagyon sokat segítene! Itt található a link: [link] .

Köszönjük szépen előre is! :)

2017. márc. 13. 21:37

Kedves Fórumlátogatók! Szakdolgozatomhoz kapcsolódó vizsgálatban való részvételre szeretném felkérni Önöket!

Kedves kitöltő Anyukák! Fekete Magda vagyok pécsi végzős gyermekpszichológus hallgató és a szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni. Már egy ideje érdekel az örökbefogadás és szerettem volna ha a szakdolgozatom is ehhez kapcsolódna. Az egyetem mellett önkéntesként sokat foglalkoztam gyerekekkel, sok családdal kerültem kapcsolatba és láttam, hogy milyen mindennapi kihívások és örömök járnak együtt a gyermekneveléssel.

Dolgozatomban azoknak az anyáknak a tapasztalatait és megoldási módszereit szeretném megfigyelni, akik 6 és 12 év közötti gyermeket nevelnek, örökbefogadó vagy biológiai szülőként. Az érdekelne, ki milyen segítségekhez fordul a mindennapokban a gyermeknevelésben és melyek a legmegfelelőbbek számára. Hogy mik azok a források, amik hasznosak az anyák számára függetlenül attól, hogy örökbefogadott vagy vérszerinti gyermeket nevelnek, hasonlóak-e a tapasztalatok vagy vannak különbségek, és ha vannak milyen területeken.

A kérdőív kitöltése anonim, egyéni adatok nem lesznek kiemelve csak csoportosan fogom feldolgozni és a dolgozatban megjelentetni az adatokat. Nagy segítséget jelent minden kitöltés, mert annál részletesebb képet kapok az anyák valós tapasztalatairól, ami segít abban, hogy lássam milyen lehetőségek állnak az anyák rendelkezésére, miért ezek a hatékonyak, és ebből kiindulva átgondolni, milyen formában érdemes segítséget nyújtani a gyermeknevelésben, hogy az elérhető és hasznos legyen az anyák számára.

Köszönöm a segítséget!

Ezen a linken lehet elérni a kérdőívet: [link]

2413. Foni96
2017. márc. 7. 10:04

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a kérdőívem kitöltéséhez,ami az érzelmi intelligenciáról szól.

Óriási segítség minden egyes kitöltés! Előre is köszönöm! :D


[link]

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook