Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. aug. 11. 19:30

Sziasztok!



Szakdolgozatomban a szülőséggel járó stresszt és az azt befolyásoló tényezőket vizsgálom örökbefogadó, illetve vérszerinti szülők körében, és ehhez szeretném a segítségeteket kérni.



Kérdőívem kitöltéséhez olyan SZÜLŐK segítségére lenne szükségem, akik ÖRÖKBEFOGADOTT ÉS/VAGY VÉRSZERINTI GYERMEKE(KET)T NEVELNEK, ÉS A GYERMEK(EK) ÉLETKORA 3-16 ÉV.



A kérdőív önismereti szempontból is hasznos, illetve a kutatás eredményeiről szívesen adok tájékoztatást is, remélve, hogy az eredmények segítségül lehetnek a jövőben a gyermeknevelésből adódó nehézségek megoldásában.



Előre is köszönöm a segítséget!



A kérdőív elérhető az alábbi linken:

[link]

2018. aug. 1. 16:51

Sziasztok! A szakdolgozatomhoz mellékes információt szolgáltató kérdőívet állítottam össze,mindössze 4 kérdésből áll. Maximum 1 percet vesz igénybe a kitöltése. A kérdőívet bárki kitöltheti, a fogyatékosság és mozgáskorlátozottsághoz fűződnek a kérdések.

Előre is köszönöm!

[link]

2018. jún. 29. 14:13

Azoknak a nőknek kérném segítségét, akik közelednek, vagy már be állt náluk a menopauza időszaka. Az alábbi kérdőív ápolói szakdolgozatomhoz szükséges, melynél azt mérem fel, hogy mennyi információval rendelkeznek ezek a nők a menopauzáról, ezek jeleiről, szövődményeiről, és hogy ez az időszak pozitív vagy negatív hatással van-e. Előre is köszönöm.


[link]

2018. máj. 2. 10:23

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni az alábbi kérdőív kitöltéséhez, a kreatív reklám témakörében! Nagyjából 10 percet vesz igénybe, nagyon megköszönném!

[link]

2018. ápr. 16. 10:40

Segítséget szeretnék kérni az alábbi rövid kérdőív kitöltéséhez!


[link]


Ez az anonim kérdőív (2 rangsorolásos kérdés és 1 szabadon kitölthető megjegyzés rovat segítségével) azt vizsgálja, hogy Ön szerint az adófizetők pénzéből milyen költségvetési fejezeteket kellene jobban, melyeket kevésbé támogatni, illetve, hogy milyen szempontok alapján kellene dönteni tudományos kutatók kiválóságáról, anyagi támogatásáról.


A kérdőív kitöltése átlagosan 3-5 percet igényel.


Szakdolgozat címe: Válaszadói preferenciák költségvetési keretek felhasználása és tudományos kutatók munkájának értékelése terén.


Bárki kitöltheti és az adatgyűjtés folyamatos a dolgozat megírásáig (még 2 év).


Előre is köszönöm!

2467. gzoli
2018. ápr. 13. 09:25

Sziasztok! :)



A segítségeteket szeretném kérni a kutatásom eredményességéhez. Kérlek töltsétek ki az alábbi kérdőívet. A kérdőív kitöltése max. 5 percet vesz igénybe. Köszönöm a segítségeteket! :)



[link]

2466. BellZa
2018. ápr. 11. 12:13

Sziasztok,


Könnyűzenei Fesztivál.


A segítségeteket szereném kérni egy könnyűzenei fesztivál kérdőív kitöltésével kapcsolatban. Ez a szakdolgozatomon belül egy projekt megvalósításásának a kérdőíve. 2-3 percet vessz igénybe, feleletválasztós. Minden egyes kitöltésért ezer köszönet, hatalmas segítséget jelent. :)


U.i: Természetesen én is hozzájárulok a kérdőívek kitöltéséhez.


[link]

2465. valkoinen
2018. ápr. 7. 11:15

Kedves fórumozó anyukák!


Nagyon hálás lennék, ha kitöltenétek a kérdőívemet, szoptatás és lelkiállapot témában: [link]


Segítségetek előre is köszönöm!

2464. Bogi4230
2018. ápr. 6. 15:33

Sziasztok!


Kérlek titeket, töltsétek ki a kérdőívem! A szakdolgozatomhoz kellene, melynek témája az acélmedencékhez kapcsolódik, illetve a medence vásárlási szokásokat vizsgálja. Köszönöm a segítséget! [link]

2463. niki06
2018. ápr. 3. 22:34

Sziasztok!

A Miskolci Egyetem végzős hallgatója vagyok. A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatom eredményességéhez. Kérlek töltsétek ki az alábbi kérdőívet. A kérdőív kitöltése anonim módon történik, és csak néhány percet vesz igénybe. Elsősorban olyanok kitöltését várom akik jártak már, kiropraktőrnél vagy csontkovácsnál, de azok is kitölthetik akik még nem jártak :). Köszönöm a segítségeteket! :) [link]

2018. ápr. 1. 15:41

Sziasztok!


A győri Széchenyi István egyetemen tanulok, és az Európai Unió helyi információs központjairól, a Europe Direct információs központokról írom a szakdolgozatomat. Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, hogy töltsétek ki a kérdőívemet! Természetesen én is kitöltöm a tieteket cserébe :) !


Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!


[link]

2018. márc. 20. 00:17

Aktuális kutatásunk során olyanok véleményét várjuk, akik túlsúllyal küzdenek! A kérdőív kitöltése kb. 10 percet vesz igénybe. Az első 100 kitöltő között 10 x 5000 Ft értékű TESCO vásárlási utalványt sorsolunk ki.

Kérdőívünk az alábbi linkre kattintva érhető el:

cloud.capitris.hu/origami/survey/PR612P?uid=B

A sorsolás időpontja: 2018.03.30.

Az eredményről e-mailban értesítjük!

Köszönjük válaszát! További szép napot kívánunk!

Origami Group Kft

2460. Vikii20
2018. márc. 19. 17:44

Kedves Csoporttagok!

A Miskolci Egyetem hallgatója vagyok és segítségeteket szeretném kérn, hogy a beadandó dolgozatom megvalósulhasson azzal, hogy kitöltitek a kérdőívemet. Minden kitöltést és megosztást nagyon köszönök!! Én is kitöltöm a tiéteket :)

Link: [link]

Üdvözlettel: Viki

2459. dosadivh
2018. márc. 18. 10:31

Kedves Csoporttagok!

A mesterszakos pszichológia szakdolgozatomhoz készült kérdőív kitöltésére szeretnélek felkérni. A kérdőív kitöltése kb. 5-10 percet vesz igénybe! Az ismerőseim megmérték, miután gyanús lett nekik az eredetileg kiírt 15-20 perc (amit a kérdőívem leírásában sajnos nem tudok módosítani).

A témája az online valamint a hagyományos, azaz szemtől szembeni tanácsadás. Ezen belül kíváncsi vagyok a segítségkérési módjaidra és a pszichológiai segítségkéréshez való viszonyulásodra.

Nagyon köszönöm a segítségét!

Link: [link]

Üdvözlettel,

Horváth Nelli

2018. márc. 4. 18:38

Sziasztok!

A szakdolgozatom keretein belül az életmód változásait vizsgálom! Arra szeretnélek kérni titeket, hogy amennyiben van 15 perc ráérő időtök, töltsétek ki az ezzel kapcsolatos kérdőívemet!

Előre is köszönöm! :)


[link]

2457. orsika009
2018. márc. 1. 14:18

Sziasztok!

Szakdolgozatom témája a képzési szükségletek felmérése a munkavállalói motiváció függvényében. Szeretném a segítségeteket kérni, ha van egy kis időtök, kérlek töltsétek ki.:)

Köszönöm szépen!:)

Link:

[link]

2456. Vera04
2018. febr. 28. 22:28

Apák a gyermeknevelésben!

Kedves Apuka és Nagypapa!

Szakdolgozati kutatásomban apa - és apukája (nagypapa) kérdőívet készítek. Páros online anonim! Két külön kérdőív, nem egyforma. Egyiket apa tölti ki, másikat nagypapa! Az 1. kérdés közös kódja köti össze a párost!

Hálásan köszönöm a kitöltéseket!!!!!!


APA kérdőíve:

[link]


PAPA kérdőíve:

[link]

2455. benre
2018. febr. 24. 21:20

Kedves Nevelőszülők!


Pszichológia szakos hallgató vagyok és a szakdolgozatom megírásához szeretnék segítséget kérni. Nevelőszülőket keresek, akik kitöltenék a kérdőívemet, aminek a kitöltése kb 15 perc.

A szakdolgozatomban a nevelési stílusokat vizsgálnám meg nevelőszülők körében.


Nagyon hálás lennék, ha minél több nevelőszülőt tudnák elérni.

Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek, aki tud segíteni! :)


A kérdőív az alábbi linken érhető el:

[link]

2454. Foni96
2018. febr. 19. 13:40

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni a diplomamunkámhoz. A személyiség és a színpreferencia közötti összefüggést szeretném vizsgálni. Minden kitöltés óriási segítséget jelent! Előre is köszönöm szépen!!!


Ezen a linken van a kérdőív: [link]

2453. o.dorka93
2018. febr. 17. 15:41

Kedves Csoporttagok!


Pszichológia szakos hallgató vagyok és a szakdolgozatom megírásához szeretném kérni olyan anyukák segítségét egy kérdőívcsomag kitöltésében, akiknek van 2-18 év közötti gyermeke.


A kérdőív többek között a táplálási és családi szokásokkal foglalkozik.


Ha van egy kis idejük és kedvük ehhez a kérdőívhez kérem, töltsék ki. Hatalmas segítség lenne számomra és érdekes dolgokkal kapcsolatban gondolkodtathatja el Önöket a kérdőívcsomag!


A kitöltéseket előre is köszönöm!


A kérdőív a következő linken érhető el:

[link]

2452. rokareka
2018. febr. 14. 14:05

Kedves szülők, leendő szülők!


Végzős társadalombiztosítási szakos hallgató vagyok és szeretném megkérni Önöket, hogy segítsék munkámat az alábbi kérdőív kitöltésével.

A kérdőív csak 22 kérdésből áll és kb. 5 perc alatt kitölthető.

Jelenleg "TESZTÜZEMBEN" fut a kérdőív, azaz kiváncsi vagyok, hogy a kérdések hozzák-e a szükséges eredményt vagy korrigálnom kell őket. Emiatt előfordulhat, hogy később újra feltöltöm a kérdőívet javítva.


Nagyon köszönöm, ha munkámat az alábbi kérdőív kitöltésével segíti! :)


[link]

2451. Zso56
2018. febr. 4. 12:17

Sziasztok :)

Nagy segítség lenne, ha kitöltenétek ezt a kérdőívet. Pszichológia szakos szakdolgozatomhoz kellenek az adatok. A kérdőív anonim. Minden kitöltés számít és nagyon hálás vagyok érte!


[link]


Köszönöm :)

2450. r_nori_
2018. jan. 18. 09:28

Kedves Felhasználók,


A segítségüket szeretném kérni pszichológia mesterszakos szakdolgozatom elkészítéséhez. Nagy szükségem lenne 18-25 év közötti kitöltőkre. Minden kitöltés nagy segítség. Köszönöm szépen! A kérdőív kitöltése kb. 20 percet vesz igénybe, és az alábbi linken érhető el:


[link]

2017. dec. 7. 20:38

Sziasztok! Megköszönném, ha kitöltenétek az alábbi kérdőívet a szakolgozatomhoz :-)


[link]

2017. dec. 4. 10:39

Sziasztok!:)


Kitöltenétek a kérdőívemet a szakdolgozatomhoz street food témában? Már csak pár kitöltésre van szükségem! :)

Nagyon köszönöm! :)



[link]

2447. bia07
2017. dec. 3. 22:57

Sziasztok! Nagyon sokat segítene ha kitöltenétek ezt az internetes szokásokkal kapcsolatos kérdőívet. Nagyon gyors csak 4 kérdés és teljesen anonim. Köszönöm! :D


[link]

2446. Zsani52
2017. nov. 26. 23:13

Sziasztok! Nagyon segítenétek, ha kitöltenétek a kérdőívemet. :D

[link]

2445. bszandra_
2017. nov. 17. 23:21

Sziasztok! Kérlek,aki ráér töltse ki a társasjátékokkal kapcsolatos kérdőívem.

[link]

2444. nordica (válaszként erre: 2443. - Nordica)
2017. nov. 3. 11:13

Borzasztó kínos, de véletlenül a szerkesztési linket másoltam be, szóval a helyes link:

[link]


mágegyszer köszönöm a segítségetek!

2443. nordica
2017. nov. 3. 11:11

Sziasztok!

Kérlek, segítsétek az én munkámat is az alábbi kérdőív kitöltésével:


[link]

Teljesen anonim, kitöltése 1-2 percet vesz igénybe, cserébe én is felajánlom a segítségem.


Köszönöm!:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook