Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szájüregi daganatok fórum

Szájüregi daganatok (beszélgetős fórum)


2012. aug. 14. 13:36
Na meg a szóismétlést is ott hagytam véletlenül...
2012. aug. 14. 13:35

Javítva: az első mondatot javítottam, és ott maradt:


nem tudom

2012. aug. 14. 13:34

Igen, örülök, hogy nem alattomos anomália, nem tudom, nem hiányozna még egy alattomos anomália az életemből...


Volt már a felső fogsorban is fogelhalás, az összes felső fogból kiszedték az ideget, majd, mivel ragasztott korona alatt volt, és nem tudták megmenteni, egyesével levágták a koronáról, és kihúzkodták... Már alig van fogam...


Éveken át tartott a felső arcüregem gyulladása, és aerob?? baktérium ette be magát oda, és az tud ilyesmit okozni... Ami zárt környezetben aktiválja magát... Nincs kizárva, hogy most is ez lesz... Én csak azt nem tudom,hogy egy ilyen aerob, vagy anaerob?? baci hogy tud bekerülni az arcüregbe, vagy most, az alsó fogínybe...

8. Enci28 (válaszként erre: 6. - 36a26f5226)
2012. aug. 14. 13:08
Hála istennek hogy nem komoly a dolog, de ez a fog elhalás tényleg érdekes
2012. aug. 14. 11:58
De hogy tud csak úgy magától elhalni egy fog??
2012. aug. 14. 11:58
Megnyugodhatok, szerencsére csak egy jókora cysta van a szájüregemben, kettő fogat ölel körül, mind a két fogat ki kell húzni, mert anélkül, hogy fájt volna, nem is éreztem, elhalt két fog egymás mellett...
2012. aug. 12. 21:46

Én is pár napja fedeztem fel a szájüregemben egy csomót, sőőőt...van már két hete is, de arra vártam, hogy elmúlik-e, vagy sem, de nem múlt el, még nőtt is, és nem fáj...


Most én is megyek először a fogorvoshoz, mivel szájsebészetre ő adhat beutalót, de ki tudja, mekkora a várólista ott is, mivel a mi városunkban nincs szájsebészet...


Beírom a google-ba, hogy szájüregi csomók, és jót nem olvasok ott semmit, csak rosszat...


Komolyan mondom, félek tőle...

2012. ápr. 28. 14:56
Köszönöm szépen!!!
2012. márc. 16. 09:54
Időben észreveszik akkor elég jó. Bármi olyan seb van a szájban ami 2 hét alatt se gyógyul azonnal orvos. A szájban gyorsan cserélődnek a sejtek, egy rosszindulatú rák pikk-pakk átterjed.
2012. márc. 16. 09:47
a stádiumtól függ inkább, nem az elhelyezkedésétől
2012. márc. 16. 09:42
Mekkora a szájüregi daganat gyogyulási esélye?aki hasonló cipöben jár ossza meg tapasztalatát!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook