Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szájfeltöltés!! fórum

Szájfeltöltés!! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 14. 12:16

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni ki csináltatott már szájfeltöltést ennek mi a menete, ára,kockázata. Nagyon szeretném már megcsináltatni csak nem tudom mire számíthatok.:(

2013. febr. 13. 10:37
Sziasztok lányok...az lenne a kérdésem: a szilikonos szájfeltöltés valoban okozhat gyulladt pattanásos bört? Hosszu ideje kijön az arcomra 2-3 nagyobb gyulladt darab,ami elötte nem volt..pluszban..most volt egy 3 orás mütétem és mütét után 1 nappal a felsö jobb széli ajkam belsejében kijött egy holyag 3 napja és nehezen mulik..mitöl jött ki ez ?? az orvosom azt mondja mivel 3 orát voltam altatva igy reagál a szervezetem a szilikonra,az idegen anyagra(mert hogy nem véletlenül tiltották be aszilikonos szájfeltöltést..) Várom ezekre válaszaitokat..puszim:)
4. tothszandra (válaszként erre: 3. - 6087d9753d)
2011. jan. 14. 19:16
Szia!mennyi volt neked a feltöltés?én is szeretnék a felső ajkamba!
2010. nov. 5. 13:33

Nekem hyaluron savvval volt, 1 töltés is szép eredményt hozott, de fél évenként ismételni kell. A szilikonolaj nagyon veszélyes, komoly szövődményeket okozhat, azt én nem ajánlanám, nem is értem nálunk miért engedik, hiszen amerikában is be van tiltva. Probáld ki a savat, de azt sem mindegy melyik dokinál, mert sokan hígítják és mehetsz 5ször is, akkor sem látszik semmi.... Én Lerch dokinál voltam, előttem bontotta ki, de kevés az ennyire lelkiismeretes orvos! Nincs az a pénz, amiért ő szilikon olajat töltene bárki szájába, azt gondolom az ilyen orvos ritka!

Nekem ennyi a tapasztalatom :)

Szia

Gigi

2010. nov. 5. 13:20
Húgom csináltatta meg... Ha nem kapsz érdemben válaszokat, akkor megadom priviben az e-mailjét, szívesen válaszol a kérdéseidre.
2010. nov. 5. 13:03
Szívesen beszélgetnék olyanokkal akik már túl estek a beavatkozáson, csak tervezem de rengeteg kérdésem lenne, kinek milyen anyag vált be, hol csináltatta..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook