Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szájak mozgásban, avagy szoptatás nyilvános helyen fórum

Szájak mozgásban, avagy szoptatás nyilvános helyen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szájak mozgásban, avagy szoptatás nyilvános helyen

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
228. Cicus62
2010. aug. 8. 21:24

Az a helyzet,hogy akiről beszélünk úgy gondolja,hogy a nevelés egyenlő a csapkodással a kezér,popsijára.

Lenne egy kérdésem!

Mit szólnál,ha arra érkeznél a bölcsibe,hogy épp a Te gyereked popsiját csapkodja a gondozónő?

Szerintem azért dolgozik bölcsiben valaki,mert ezt szereti,ezt tanulta.Példát mutat a gyerekeknek,még akkor is,ha itt azt állítja,hogy ő nem nevel.Azért fizetik,mert tudnia kell megoldani verés,csapkodás nélkül is a helyzeteket.

Ezt tanulta elvileg.

Hát ezért gáz nekem Bettike.

227. nadjasurrealist (válaszként erre: 224. - Spinneli)
2010. aug. 8. 21:23
milyen kicsi az a gyerek???? na!!!!!
226. spinneli (válaszként erre: 225. - Cicus62)
2010. aug. 8. 21:17

Nekem még nincs gyerekem, de hosszabb ideig vigyáztem két kis gyerekre (5 és 3 évesek) ha hisztiztek egyszerűen otthagytam őket, elég gyorsan leszoktak róla.


Nem igazán tudok állást foglalni az ügyben, de szélsőségesnek találom a természetesen mindenre testi fenyítés alkalmazását, de azt is, hogy traumatizálónak titulálunk egy popsicsapást is.

225. Cicus62 (válaszként erre: 224. - Spinneli)
2010. aug. 8. 21:14

Spinelli.

NE ÜSSÖN A POPSIJÁRA!!!!!!SE A KEZÉRE!!

Az nem nevelés,csak a felnőtt csődje.Előfordul,persze,én elhiszem,de sajnálatos,és nem dicsekedni való dolog.

224. spinneli (válaszként erre: 220. - Nadjasurrealist)
2010. aug. 8. 21:12

azért e essetek túlzásba, azt írta, hogy fenékre, és kézre csap ha kell ez azért elég távol áll a veréstől.

objektíve.

223. nadjasurrealist (válaszként erre: 221. - Wiki76)
2010. aug. 8. 21:09
teljesen igazad van!!! :)))
2010. aug. 8. 21:08
nem leveket , elveket, a düh és a döbbenet, még a szavaimat is összekavarja...
221. wiki76 (válaszként erre: 180. - Kriszti020)
2010. aug. 8. 21:08

Én is ilyen kritikus voltam régen..határozott elképzelésem volt mindenről:etetésről,altatásról,nevelésről..

Két gyermek után elmondhatom hogy igen kevés köze van az elméletnek a való élethez.A fiam szépen aludt az ágyában a lányom közénk költözött.(van nemi életünk:)Milán 8 hónaposan kiköpte a cicim..Vivi 15 hónaposan még annyiszor szopizik mennyiszer kedve tartja.Egy szoptató kismama ha elég inteligens bárhol képes úgy szoptatni hogy ne keltsen feltűnést a mellével.Nem is az a cél..de nehogy már szégyelni kelljen ha a szükség úgy hozza hogy szoptatni kell nyilvános helyen.


És én tényleg hőstettnek érzem az anyaságot!!Megszülni se egyszerű de felnevelni normálisan egyszerűen bravúros :))

220. nadjasurrealist (válaszként erre: 219. - Cicus62)
2010. aug. 8. 21:08

ez külön ijesztő és horrorisztikus, hogy ilyen leveket képviselő nő, gondozó, légyszi áruld el, hol, hogy soha oda be ne tegyük a lábunkat....


ilyen pici gyereket megütni, lelketlenség, felelőtlenség, elképesztő!!!!

219. Cicus62 (válaszként erre: 215. - Bettike2007)
2010. aug. 8. 21:05

Márpedig szerintem az eléggé durva egy gondozónőtől,hogy azt vallja,csapkodással kell nevelni egy gyereket.

A nevelés nem a verést jelenti,azt úgy hívják: idomítás.

Ezért nem mertek a régi gyerekek szemtelenkedni az őket "nevelő" felnőttekkel,ellenben az öreg nénik,bácsik,gyengébbek, kisebbek ,állatok kaptak abból vissza,amit a verekedő (csapkodó)szüleiktől,nevelőiktől kaptak az idomítottak.

Szerintem már a kéz ráemelése,vagyis a szándék is agresszió,és ez agressziót szül.

A tanárverők valóban neveletlenek és ez nem jelenti azt sem,hogy verést sosem kaptak.

Összemosol mindent, a szoptatást összekevered az erkölcstelen magamutogatással.Kioktatsz anyákat,hogy oldják meg,ahogyan Te is képes voltál megoldani.

És igenis szeretném rád "erőszakolni",hogy gondozónő létedre ne legyél agresszív!!!!

218. nadjasurrealist (válaszként erre: 215. - Bettike2007)
2010. aug. 8. 21:05
csatlakozom cicushoz, egyszerűen, ijesztő, amiket írsz!!!!
217. nadjasurrealist (válaszként erre: 175. - Bettike2007)
2010. aug. 8. 20:57

Kedves Bettike!


a hozzállásod, elveid, szíved joga, d eengedd meg, én is azok táborába tartozom, akik nem ezt az utat járják, még nem olvastam végig minden hsz-t, amit írtál, de


alvás: velem aludt sokáig, 5 hónaposan, szépen át lehetett szoktatnia kiságyba, de a hajnali szopizáskor 4 körül, igényli az anyukáját, akkor újra magamhoz veszem, egy szobában alszunk, és a gyermeknek, aki 9 hónapig a mama pocakjában volt, igenis a világ legtermészetesebb dolga hogy a mama megnyugtató szíve, illata, lélegzése mellett, közelében alszik, a piciknek félelmetse az éjszaka, sok kicsi nem is érett a külön szobába alvásra, biztonságra van szükségük...


verést ellenzem, pláne pici gyereknél, idővel persze, ha nagyon kritikus a helyzet, az ember a popsira csap, csakis popsira, se fejre,s e máshova és csak jelzés értékkel, de csakis nagy gyereknél...


tovább olvasom

216. spinneli (válaszként erre: 1. - Gyopár)
2010. aug. 8. 20:47

nekem még nincs gyermekem, a szoptatást mégis egy intimebb dolognak látom, ami a legjobb ha nyugodt, otthoni környezetbe történik.

Az időbeosztást és a baba igényeit nézve viszont úgy látom kell rugalmasság is ebbe a dologba, ha nyilvános helyen, akkor nyilvános helyen.

215. bettike2007 (válaszként erre: 214. - Cicus62)
2010. aug. 8. 20:46

nem írtam olyat ami durva lenne szerintem az hogy valaki neveli a gyereket vagy nem magánügy és az is hogy külön alszik-e a gyerek én így látom egészségesnek..ha máshogy látod egészségedre de ne erőszakold rám légy szíves!

Nem akarok veled vitázni mert nem vagy rá érdemes,sajnálom hogy ilyen ellenérző emberek vannak mint te!

214. Cicus62 (válaszként erre: 213. - Bettike2007)
2010. aug. 8. 20:40
Méghogy látatlanul???Éppen elég volt amiket ide irogattál!!!!
213. bettike2007 (válaszként erre: 211. - Cicus62)
2010. aug. 8. 20:28
Nem érdekel mit mondasz szerintem te vagy gáz ha másokat látatlanul ítélsz,mindig a szülőkkel van baj nem a gyerekekkel sajna ez a tapasztalatom veled is lenne gond az tuti..
212. Cicus62 (válaszként erre: 210. - Bettike2007)
2010. aug. 8. 19:59
Privát leveled olvasatlanul töröltem.
211. Cicus62 (válaszként erre: 210. - Bettike2007)
2010. aug. 8. 19:58
Hát Bettyke.Te nagyon gáz vagy,nem tudok mást mondani.
2010. aug. 8. 15:30

És egyébként ez is egy hivatás de nem az életcélom és nem is a szándékom hogy megneveljem a gyerekeket,van kinek...

Nekem a hivatásom a család és ebben senki sem kérdőjelezhet meg én tudom hogy mi jó a családomnak és mi nem.....nincs kedvem többet vitázni semmiről,mindenki foglalkozzon a saját dolgaival és ne máséval törődjön..

209. bettike2007 (válaszként erre: 203. - Cicus62)
2010. aug. 8. 15:24
Láttam hogy máshová is írtál gúnyosat,lehet hogy én jobban bánok a gyerekemmel vagy akárki máséval mint némelyik szülő,általában nem a gyerekekkel van a baj hanem a szülőkkel mert ilyen a felfogásuk mint a tiéd és lehet jobb is ha a bölcsiben vannak velem mint a szülővel aki kiabál vele és ottfelejti a bölcsiben pl 8órára..
208. bettike2007 (válaszként erre: 204. - Cicus62)
2010. aug. 8. 14:20
A bölcsiben én nem is nevelem őket,játszunk nem engedem hogy megüssék egymást altatom őket vigyázok rájuk nekem nem a nevelésük a hivatásom az anyjuké!Ha rosszak az ő bajuk és nekik kell kerseni rá megoldást nem is nekem én nem teszek velük semmit max rászólok ha bántani akarja a másikat a többi a szülő dolga..
207. bettike2007 (válaszként erre: 203. - Cicus62)
2010. aug. 8. 14:18
Én???ha nem akarod nem csinálsz a gyerekkel semmit nem az én dolgom!Nem nézek senkit hülyének éppen ti hogy mert jaj szegény gyerek rá ne szólj mert lelki sérült lesz!!
206. bettike2007 (válaszként erre: 203. - Cicus62)
2010. aug. 8. 14:16

na most az jön hogy verem a gyereket te jó ég!!!!!

Tiszta dinka itt mindenki?????Nem hinném hogy nem legyintett még senki a gyerek fenekére!!!!Nem hiszem el...agyonverni valóban nem kell,de azért megengedni sem kell mindent.

Rosszul tudod a pszichológusok mondták mivel minden a gyerekekre van hagyva ezért nézik a tanárokat semmibe mikor tekintély volt egy tanár még a mi korszakunkban is még csak megszólalni sem mertünk és biza kaptam is tanártól a fejemre vagy a kezemre ha dumáltam!És megvertem a tanárt,??Eszembe sem jutott,unokatesóim sose lettek fegyelmezve kicsit sem az egyik veri az anyját a másik prosti tényleg milyen jó ha rávan hagyva minden egy gyerekre!

205. bettike2007 (válaszként erre: 202. - Jozsi.38)
2010. aug. 8. 14:12
mindegy valaki ezért rossz anyának tart hát legyen ha ráhagyok mindent sem jobb..
204. Cicus62 (válaszként erre: 202. - Jozsi.38)
2010. aug. 8. 14:04

A fenekére csapsz,mert tehetetlen vagy.Mert a szülő sem gép,hogy mindenre rögtön megoldást találjon.Én ezt meg is értem,de

ehhez felmentést senki ne adjon magának,főként ne egy olyan,aki tanulta a gyerekekkel való bánást, ez a tanult HIVATÁSA!!!!

203. Cicus62
2010. aug. 8. 14:00

Bettyke.Olvastam az egyik cikkedet,és hidd el,nem is foglalkoznék azzal amiket ide beírsz,ha nem lennél gondozónő,ahogyan írod.

És igenis nem kell ahhoz csapkodni,hogy a gyerek megértsen dolgokat,még az értelmileg sérült gyerekekkel is MINDENT meg tudok értetni.

Felháborít,hogy pont Te így gondolkodsz a testi fenyítésről.

Ami pedig a tanárverést illeti,éppen azok mernek megütni egy tanárt,akiket otthon vertek,ezt is tapasztalatból tudom(szerencsére nem engem ütött,de a kolleganőmet igen).

Ezek TÉNYEK?Nem ártana ezen elgondolkodni.Hol tanultad Te a szakmádat????


"Hát én szeretem a gyermekem de ha kell afenekére vagy kezére csapok ha rosszat csinál..."

Ezek ugye a Te szavaid????Nem kellene hülyének nézni bennünket!

2010. aug. 8. 13:59
cicus még csak az elején tart. ha vége a hisztikorszaknak van más, amit én akaratok csatájának hívok, mert képtelenség a gyerekkel bírni szépszóval és én is a fenekére csapok néha. én is azt hittem ezelőtt olyan 1,5 évig hogy beszélgetéssel mindent meg lehet oldani. hát nem!
2010. aug. 8. 13:33
de nem is izgat ki mit gondol mindenki úgy neveli vagy nem neveli a gyerekét ahogy akarja...
200. bettike2007 (válaszként erre: 193. - Cicus62)
2010. aug. 8. 13:31
na ide figyelj nem verem a gyereket ilyet nem is írtam szerintem...ne forgass ki a szavaimat a fenekére vagy a kezére hogy írjam rálegyintek vagy csapok vagy hogy?????Ettől nem fog sírva fakadni vagy ilyesmi vagy mi a fenét írjak?????Nehogy már rá se lehessen szólni??????
199. bettike2007 (válaszként erre: 192. - F65231edcb)
2010. aug. 8. 13:29
igen én is kibírok egy évet strand és kirándulás nélkül,igaz én 3évente ha strandra megyek és kb 5-8évente megyünk kirándulni is..
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook