Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szájak mozgásban, avagy szoptatás nyilvános helyen fórum

Szájak mozgásban, avagy szoptatás nyilvános helyen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szájak mozgásban, avagy szoptatás nyilvános helyen

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
348. **Kata** (válaszként erre: 344. - Bettike2007)
2010. aug. 9. 23:08
Bettike,úgy kezdtem, hogy azért teszem fel a kérdést, mert nincs tapasztalatom a dologban. Tehát, nem, nem kaptam fertőtlenítőt a kezemre szopi előtt, még soha :)))
347. nadjasurrealist (válaszként erre: 346. - 2e0264df59)
2010. aug. 9. 23:06

igen, akkor nagyon kell figyelni a higiéniára és akkor még főképp itthon szopiztunk, mindig megmosakodva


már más idők vannak, ágy alá mászik, mindent felnyal a parkettról, papucsok alját, mindent, de már nem is kell, sőt nem is szabad strelizálgatni


( 8 hónapos lesz Nádja)

2010. aug. 9. 23:04
az újszülötekkel persze más
2010. aug. 9. 23:02
hát igen, egy bizonyos kor után amikor már felnyalja a parkettát adhatunk a higiéniának...
344. bettike2007 (válaszként erre: 343. - **Kata**)
2010. aug. 9. 23:01
a kórházban szopi előtt nem kaptatok fertőtlenítőt a kezetekre???Én már émelyegtem tőle és így nyúltunk a babákhoz is,tehát lehet nem lenne gond...
343. **Kata** (válaszként erre: 342. - Nadjasurrealist)
2010. aug. 9. 22:58
Értem. Hát nem tudom, hogy szívesen nyúlnék -e a babám arcához 'fertőtlenítős' kézzel... De ez biztos csak a tudatlanságom miatt van. Mármint úgy értem, h nincs tapasztalatom ebben...
342. nadjasurrealist (válaszként erre: 341. - **Kata**)
2010. aug. 9. 22:55

Szia!


A kézmosást meg lehet oldani általában, vagy ha nem nagyon jó fertőtlenítő folyadékok, kendők vannak.


Mellet meg egy bizonyos kor után 2-3 hónaposak, én speciel és a széles barátnői kismama ismeretségi köröm se mosogat, se otthon se máshol.


Reggel, esti zuhany és kész, nem lesz semmi baja...

2010. aug. 9. 22:23
Kérdeznék. Higiéniai szempontból nem probléma a nyilvános helyen való szoptatás? Komolyan kérdezem, mert nem tudom. Sosem szoptattam még, de majd szeretnék, természetesen. (Bár terveim szerint CSAK otthon, de nem tudhatom, hogy alakul majd ez.) Én úgy tudom elképzelni, hogy szopi előtt a cicit is és kezet is meg kell mosni... Ezt nyilvános helyen hogyan oldod meg? Vagy van aki nem "mosakszik" előtte?
340. 2e0264df59 (válaszként erre: 339. - F65231edcb)
2010. aug. 9. 21:39

nagyon elvesztette a téma az érdekességét. :-)))

biztos már jól kibeszéltük.

(ez nem a te hozzászólásodhoz szolt, bocsi)

Egyébként arra én is esküszöm, hogy a tejleadó reflexnek nem a nyilvános szoptatás tesz a legjobbat.

2010. aug. 9. 21:11

szóval vissza az alaptémához:szoptatás nyilvános helyen...

Én eddig egyszer sem tettem, mert sikerült úgy intézni a dolgainkat, hogy sikerült Mátét itthon mindig megszoptatnom.

Én biztos nem érezném jól magam és ez tuti kihatna Mátéra is. Szóval inkább úgy szervezem a dolgaimat, hogy ne kelljen máshol szoptatnom.

338. Hoxa
2010. aug. 9. 19:49
<b>Sziasztok! Most már térjetek vissza a topik és a cikk témájához! Ne kelljen törölgetnem. Köszi!</b>
337. bettike2007 (válaszként erre: 335. - **Kata**)
2010. aug. 9. 19:31
Akkor úgy látszik nemcsak én tartom ezt irreálisnak,nem is kell védeni,csak tisztán látni...
336. bettike2007 (válaszként erre: 334. - Spinneli)
2010. aug. 9. 19:29

Így van,nem tennék mást hozzá,én igaz gyerekekkel vagyok de játszunk és kirakózunk eszünk stb ha kell a gyerekeket szétválasztom ha egymást ütik és ennyi azt hogy hogy illik mint illik nem az én feladatom tanítani,a szülőké.

A gyerekem nyugodt és nem üt senkit,mindig barátkozik és alig sír de lehet ez azért van mert ütöm ugye???


Na tényleg,írjatok a szopiról ha még van kedvetek,egy ember ne vegye el,bocsánat ha miattam is volt kellemetlen olvasni...

335. **Kata** (válaszként erre: 334. - Spinneli)
2010. aug. 9. 19:25

Én is erre tippelek, tuti hogy személyesen így vagy úgy de érintett vagy a témában kedves Cicus, mert amit itt művelsz már nem normális!

És ez nem B. védelmére szól!

334. spinneli (válaszként erre: 330. - Cicus62)
2010. aug. 9. 19:21

Valószínűleg több alkalommal kerületem gyermekbántalmazás közelében, (ami valóban gyermekbántalmazás volt), mint te, és tudom a különbségeket.

Ahogyan azt is, hogy egy agresszornak egyébként milyen vonásai vannak.


Én egyébiránt egyátalán nem vagyok fizikai erőszak párti, és a higgadt nevelésben hiszek, bár mint mondottam, még nincs gyerekem.

Azokat az anyukákat, akik így kényszerülnek fegyelmezni, nem támadni, hanem tanítani kell.


Ami téged illet, olyan vehemensen közelíted meg a témát, ami utal arra, hogy van némi elfojtásod a témában, egy egészséges gondolkodású ember, ha különböző véleménye is van a dologról egy idő után továbbáll, te két napja támadsz egy alapjáraton mindennapos szituációt, amit alaposan fel is nagyítasz.

Ebből egyenesen következik, hogy add1. vagy elfojtásokkal küzdesz, és mint ember neked sem megy könnyen az a csudi higgadt nevelés, vagy közvetlenül, esetleg közvetetten érintett voltál bántalmazásban.

333. Cicus62
2010. aug. 9. 19:20

Aki gyerekkel van,az nevel.A cselekedetei példaértékűek.

Aki pedig így kijön a sodrából egy fórumon,az......sajnálatosan nem tud uralkodni magán.

332. bettike2007 (válaszként erre: 330. - Cicus62)
2010. aug. 9. 19:18
ide figyelj menj már innen,ne idegesítsd az embereket,mégegyszer hogy megértsd nem nevelem más gyerekét,ezért nem is csapok se akezükre se másra,egy embertől eltekintenék persze-te lennél,ha nem akarod hogy zaklatásért feljelentsenek menj a saját házad portájára sepregetni!cicka
331. Cicus62
2010. aug. 9. 19:13
Ja.Nálatok a verekedés valami előjáték ??:)
330. Cicus62
2010. aug. 9. 19:12

Gondolkoztam.

Igazad van.Szánalmas,hogy ekkora feneket kerítek egy kis gyerekverésnek.:(


Nem kívánom,hogy arra menjél be a bölcsibe,hogy ordítanak egy gyerekkel,vagy rácsapkodnak a kezére.

Pláne azt nem kívánom,hogy épp a tied legyen az.

Igenis a verésnek nincsen nevelő ereje,és ehhez ragaszkodom.

Sajnálatos viszont,hogy a Bettike önfelmentése másoknak is természetes.

Amit az írásod végén írtál,de Bettike is utalt már rá,miszerint nekem verésre lenne szükségem,az meg egyenesen minősíthetetlen.

329. bettike2007 (válaszként erre: 327. - Spinneli)
2010. aug. 9. 19:06
:-))
328. bettike2007 (válaszként erre: 326. - Cicus62)
2010. aug. 9. 19:05

ááá a férjem fején koppintottam okoska,de ezt is forgasd ki áááá tényleg veled nem tárgyalok többet és igen is elmegyek erről a fórumról és te is jobb ha ezt teszed mert látom már nem látnak itt szívesen a provokációd miatt és meg is értem,a szoptatás a téma,hagyjuk a többieket kibontakozni!!!

Veled nem kell hogy társalogjak de a többieket is kínéld meg köszi!

2010. aug. 9. 19:03

Több értelme lenne ha a bettike elleni hadjáratodat privátba folytatnád vele, illetve nyitnál az általad gyerekbántalmazásnak minősülő esetekről egy külön topikot.

De ajánlom, hogy gondolkozz el azon is, miért okoz akkora borulást nálad, hogy más rácsap a gyereke kezére.

Talán neked is jólesne néha?

326. Cicus62
2010. aug. 9. 19:02

Én provokálok????

Hát ettől nem fogunk Európába bejutni soha,hogy a gyerek fejére koppintás és társainak elítélése provokáció.

Vernének benneteket úgy,ahogy Ti kopogtattok a gyereketek fején!!!Nem tetszene ugye???

Igenis felháborít ahogyan beszéltek a nevelésről,ahogy védelmezitek a saját tehetetlenségeteket.

A személyeskedésben pedig azt hiszem alulmaradtam Nálad kedves Bettike.

325. spinneli (válaszként erre: 324. - Cicus62)
2010. aug. 9. 19:00

Nem zavar ha egyes tpikok eltérnek a témától, amennyibben abban benne van az érdemi beszélgetés lehetősége.

A te segedelmeddel is, itt már tegnap éjszaka óta egy darab értékelhető hsz. nem született.

324. Cicus62 (válaszként erre: 323. - Spinneli)
2010. aug. 9. 18:58

Érdekes egyéniség vagy.

A szavazásnál egészen másra kattintottál.

323. spinneli (válaszként erre: 306. - 2e0264df59)
2010. aug. 9. 18:46

nem, én is így gondolom.

:)

322. spinneli (válaszként erre: 310. - Cicus62)
2010. aug. 9. 18:45

ez nem gyerekbántalmazás.

ne keverjük a szezont és a fazont.

321. bettike2007 (válaszként erre: 315. - Cicus62)
2010. aug. 9. 18:44

Neked semmi közöd az én életemhez,meg másokéhoz sem a tiéd sem érdekel....


Ezennel lezártam ezt mert van aki befásult és csak a maga hülyeségeit hajtja nem írok le valamit 50szer nekem ebből elég....pá cicus vagy mi foglalkozz a gyerekeddel mert másokéba nagyon beletudsz szólni!!!Sok sikert az életben de a párod is sajnálom ha mindenben ilyen provokatív vagy..

Másoktól elnézést ha durvának véltek volna,de nem szeretem a fafejű embereket,és legszívesebben őt verném meg,pedig még senkit sem vertem!!!!Szép napot!!

320. bettike2007 (válaszként erre: 312. - F65231edcb)
2010. aug. 9. 18:41
Van ismerősöm aki azzal veri a gyerekét,sajnálkozni tudok de nem szólok bele nem az én gyerekem...
319. bettike2007 (válaszként erre: 308. - Cicus62)
2010. aug. 9. 18:40
Mindjárt fogok is agresszív és kiabálós lenni(veled) ha nem hagyod abba ezt a hülyeséget nem vetted észre hogy mindenki azt mondja felnagyítassz dolgokat és provokálsz???
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook