Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szagérzékenység, szájégés... van alapja vagy csak dili? fórum

Szagérzékenység, szájégés... van alapja vagy csak dili? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 11. 21:29
Okozhatja vitaminhiány, vérszegénység, allergia például.De candida gomba elszaporodása is a szájban vagy az egész szervezetben.Jelenleg ugyanettől szenvedek, antibiotikumot szedtem és azóta...Most állok kivizsgálás alatt.
10. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 8. - B90da28353)
2015. ápr. 12. 17:08
beszukulo tudat :(
2015. ápr. 12. 16:49

Nálam egy éve kezdődött a szagérzékenység és azóta is tart. Nem kellemes együtt élni vele...

Nem vagyok még mama korban :)

A neten vannak róla orvosi leírások, létezik ez a "betegség". Én tudom, hogy nekem mi váltotta ki ezt az érzékenységet.

Engem is elsősorban a füst, ami rendkívül zavar, de gyakran ételek főzésekor az illatok sem túl jók. Az öblítő vagy hasonló "finom" illatok egyáltalán nem zavarnak.

2015. ápr. 12. 16:01
Ez más sajna tart egy ideje, 15-20 éve tuti... mindig más finomság xD .. csak most tényleg másról sem beszél, csak erről.
7. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2015. ápr. 12. 15:45

Kezdodo idoskori demencia.

Keringesjavitok, ertagitok, sok zoldseg-gyumolcs;vitamindus taplalkozas, napi mozgas, seta, olvasas, rejtvenyfejtes; tv-radio kikapcs!

6. tavasz007 (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2015. ápr. 12. 15:01

psziches.

vannak tok jo alternativ technikak ezek megszuntetesere.

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - B90da28353)
2015. ápr. 12. 14:42

pszichés gond, egyre rosszabb lesz, ahogy idősödik


gyanakvás, vádolgatás kezdődik, kicsit paranoid is lehet majd, pl. őt meglesik a szomszédok vagy eltűnik a lakásából a pénz vagy értéktárgy.... hajajj, sok gondotok lesz még vele



Ne legyen igazam!

2015. ápr. 12. 14:38
Hát igazából régebben sokat jártunk hozzá meg minden, akkor is ilyen volt, de ahogy idősödik egyre nehezebbe elviselni, mert mellette elég gonosz jellem is. Most papám meghalt tavaly, amit egyébként várt már, de nyilván most méginkább egyedül van. Barátai is addig vannak, amíg kibírják a panaszkodását, mert másról nem tud beszélni. De mindig jóban van mindenkivel, ameddig valaki nem mondja meg neki az igazat, akkor az az illető a legrosszabb ember a világon.
3. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2015. ápr. 12. 14:19
Lehet bármi, de az elmondásod alapján inkább pszichés tényezőkre gondolnék. Lehet, hogy így akarja felhívni a figyelmeteket, hogy törődjetek többet vele.
2. Mylina (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2015. ápr. 12. 14:08

Nálunk a családban van, aki a füstölőtől kezd el fulladni, köhögni. Valamelyik összetevőjére érzékeny.


Nem tudom mennyi lehet a valóság alapja annak, hogy minden illattól ilyen rosszul van a rokonod, de van oka "rájátszani"? Egyébként kap elég figyelmet az illető? Valaki próbált erről komolyabban beszélgetni vele?

2015. ápr. 12. 13:47

Mamám már több éve szenved, de fura ez az egész.


Azt mondja, hogy rosszul van az illtoktól, füstszagtól, pl nem lehet öblítőt használni, ha odamegyünk, 3-4 napig szenved tőle, meg szellőzetnie kell. Volt egy füstös időszaka, akkor a szomszédot perelte kb., mert kolbászt füstöltek, és h ő ettől mennyire rosszul van. Emellé ég a szája, meg az orra, meg persze rosszul van. Már mindenféle kivizsgáláson volt, de eddig semmit nem találtak. Azt tudni kell róla, hogy még arra is képes, hogy megműtesse magát, volt h vérátmosást is kiharcolt magának. Már a fogait is lecseréltette, hogy biztos az a baj, meg minden marhaságot kitalál, de semmitől nem lesz jó neki.

Szentem ez az egész kamu, inkább már valami agyi probléma, de persze ő ezzel nagyon nem ért egyet. ... Volt valakinek, vagy ismerősének hasonló problémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook