Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szafi diéta, receptek fórum

Szafi diéta, receptek (beszélgetős fórum)


2020. júl. 16. 15:18
Sziasztok! Tudnátok olyan Szafi termeket mondani ami konkrétan fogyasztható? Eddig a galuska Liszt jött be... jó pár dolgot csináltam másik lisztbol és a kukában landolt, pedig rutinos Sütő-főző vagyok...
4. Vargaaanna2 (válaszként erre: 3. - Vargaaanna2)
2020. jún. 12. 09:41
Én a salátáimat szoktam feldobni így, hogy legyen valamennyi széngidrát is benne. Unalmas mindig, rizst, burgonyát, vagy bulgurt enni, ezért jól jön változatosságképp egy kis házi zsemle, nokedli, vagy gyros pita. Kalória és tápanyag tartalmilag pedig abszolút belefér az étrendbe. Szépen lehet fogyni mellette, úgy, hogy még finomakat is eszel
3. Vargaaanna2 (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2020. jún. 12. 09:39
Szoktam még csinálni szaffi reform ch caökkentett galuska/nokedli lisztkeverékből nokeslit, és házi tésztát is. Salátába keverem, pulykamelle és aprított zöldségekkel. Isteni!
2. Vargaaanna2 (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2020. jún. 12. 09:36
Szia! Én szoktam sütni szaffi lisztekből! Mindenképp ajánlom őket! Sokkal kalória szegényebbek, ez által többet lehet enni, mondjuk egy finom sütiből. Használok ch csökke tett liszteket pl: a legjobb szerintem a ch csökkentett szaffi free bagett/zsemle lisztkeverék. Eddig bagettet, zsemlét, és tortilla lapot csináltam belőle. Egy tortilla, akkora lesz mint a tenyerem, és csak 107kcal! Plusz ch csökkentett, és csupa jó dolog van benne pl:kölesliszt
2020. máj. 16. 10:59

Sziasztok!


Süt valaki Szafi lisztekkel diétás okból?

Mennyire hatékony a fogyásban?


Főleg a csökkentett szénhidráttartalmúak érdekelnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook