Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szabadidő eltöltése fórum

Szabadidő eltöltése (beszélgetős fórum)


2009. dec. 5. 14:58
Ahogy elnézem a hozzászólók létszámát,arra a következtetésre jutok,hogy nem sok embernek van szabadideje!
2009. szept. 7. 20:01

Sziasztok! Nekem a kedvenc időtöltésem az olvasás.

Mindegy mit, mindenevő vagyok.

A másik a netezés, de nem vagyok függő.

2009. szept. 7. 17:58
Én ma leszüretelem a koktél paradicsomot a kertben,már nagyon sok van belőle.Utána összeütök valami vacsit,aztán ha marad kedvem, tv-zek.Sziasztok!
2009. szept. 5. 16:32
Ma almás sütit sütöttem és rakott kelt csináltam ebédre. :)
9. Bcicus (válaszként erre: 8. - Ae0bfddd7a)
2009. szept. 4. 21:01
Köszi, ha meggyógyulok megyek melózni. Még szinte az összes idei szabim meg van,de jön az évvége, a helyemen kell legyek.
8. ae0bfddd7a (válaszként erre: 5. - Bcicus)
2009. szept. 4. 20:53
Minnél előbbi gyógyulást,hogy valóban kellemesen teljen a szabadság!
2009. szept. 4. 20:48
Szabadság alatt családi nyaralás, egyébként pedig (már amikor a kisbabám engedi) olvasok, netezek, beszélgetek a nagygyerekeimmel, kreatív hobby (üvegmatrica készítés, képeslapok, díszek, keresztszemes). Ruhát és ágyneműt is szoktam varrni, főleg a gyerekeknek.
6. ae0bfddd7a (válaszként erre: 2. - Bobóka)
2009. szept. 4. 20:48
Szia! Nekem a kedvenc időtöltésem a kertészkedés.Elsősorban virágot ültetek,utána jönnek a zöldségek.Bennt a lakásban szivesen sütök,főzök,kényeztetem az unokámat,ha itt van,vagy éppen én is a gép elött ülök,esetleg tv-zek.További szép napot!
5. Bcicus (válaszként erre: 1. - Ae0bfddd7a)
2009. szept. 4. 20:40
Szabadiidőt netezéssel, vagy a párommal, sajnos mostanában ebből túl sok van, mert betegszabin vagyok. Szabadságokkor utazgatunk a nagyvilágban.
2009. szept. 4. 20:36
Sziasztok!Én imádok sütni,fözni!Van egy 6 hónapos kisfiam vele töltöm az időm nagy részét!
2009. szept. 4. 20:35
Annyi még sose volt, hogy el lehessen lépni valahová, így hát jobbára csinosítjuk a lakást, gabadozunk a kertben, vagy tévé-számítógép-olvasás.
2009. szept. 4. 20:35

Szia!

Én szalvéta tartókat és gyertyatartókat festegetek, olvasok, rádiót hallgatok, barátaimmal beszélgetek, netezek,. Szép estét.

2009. szept. 4. 20:33
Ki mivel tölti szabadidejét,szabadságát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook