Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szabad terhesen repülni? fórum

Szabad terhesen repülni? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 10. 08:43
igen
2008. jún. 15. 20:47
Köszi a válaszokat!
2008. ápr. 29. 18:25

Szia!

Angliában élek, és rengeteget repültem terhesen. A 28. héttől kell orvosi igazolás (nálunk nincs ilyen, mivel szülésznőnél szülnek a nők, ezért tőle kértem), a 36. héttől pedig nem engednek repülni. A vészkijáratok mellé nem ülhetsz a gépen.

Többnyire nem foglalkoznak a dologgal, rengeteg nő repül terhesen v. egész kicsi babával. Velem egyetlen egyszer történt meg, hogy papírokat irattak alá.

Ja, az igazolás lehetőleg ne legyen egy hétnél öregebb a repülés időpontjában.

2008. ápr. 29. 09:39

Szia!

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor a 30.hétig lehet repülni, utána csak orvosi igazolással. (reptéren dolgoztam, biztos). Viszont a check-in-nél be kell jelenteni, mert úgy csinálják az ültetést.(közel a mosdóhoz, nem vészkijárathoz) Én a 20.hétben repültem, semmi gond nem volt, de le és fölszállásnál discózott rendesen a pocak.

2008. márc. 11. 10:52

szia lehet!

Az első három és az utolsó három hónapban nem ajánlatos, de a középső 3 hónapban nyugodtan...én is repültem, nem volt semmi gond. Szerencsére.

2008. márc. 6. 17:20

Az jó! Addig úgysem leszek 30 hetes!

Köszi!

2008. márc. 6. 17:18
szia..én úgy tudom szabad repülni,de valahányadik hét után orvosi igazolás kell.Azt hiszem 30,de nem akarok hülyeséget mondani.Természetesen szüléshez közel nem ajánlatos.Az elején nyugodtan lehet,ez tuti.
2008. márc. 6. 17:15
Babatervezésben vagyunk, és nem tudom, hogy szabad-e repülni! Még csak most kezdtünk bele, bármikor terhes lehetek! Mindeközben szeretnénk Görögországba is menni a nyáron, amihez már most le kellene foglalni az utat!Bajban vagyok, hogy mit tegyek! Halasszuk el az utat, ha terhes leszek?Aki tud valami jó tanácsot adni, nagyon szívesen venném! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook