Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Syoss hajfesték fórum

Syoss hajfesték (beszélgetős fórum)


2013. júl. 31. 21:20
Én kipróbáltam az egyik világos szőkét magamon a homokszőkét a barátnőmön. Szép lett a színe mindkettőnknek de nekem alapból s.barna a hajam és a lenovessel nem kezdett sokmindent. De még mindig fényes a hajam.
2013. júl. 31. 18:57
A krémmánián is lehet olvasni véleményeket egy adott termékről. Én is mindig ott szoktam rákeresni valamire, mielőtt rászánom magam, hogy megveszem. Mégse akkora zsákbamacska így, mintha magadra meg a megérzéseidre hagyatkoznál. :)
8. a97b9a4e4e (válaszként erre: 7. - Hannababa13)
2013. júl. 31. 18:44
Szerintem ez hajfüggő is. :) Nekem általában sose kopnak ki a festékek a hajamból, bármivel is festem. Mattul a színe, de melyiknek marad szép fényes. Szerintem csak a profi hajfestékeknek, amiket fodrászok is használnak. Ezek csak olyan hobbi festékek, szerintem ha valaki tökéletes eredményre vágyik, menjen el egy fodrászhoz. Én nem szoktam, csak hajvágás miatt fodrászhoz menni, sokáig nem is festettem a hajam, de egy ideje elkezdett őszülni és ez viszont zavar. :S
7. hannababa13 (válaszként erre: 5. - A97b9a4e4e)
2013. júl. 31. 18:38

helló!


Én a Garniert használtam,és nagyon csalódott lettem.olia ide,olia oda nem ér semmit!

a szinek viszont szépek,de hamar lekopik,és mattá válik!

2013. júl. 31. 18:31

többször vásároltam,és nagyon jól fedi az ősz hajszálakat,de nagyon hamar lekopik,szintelenné válik!a szin 2-3 hét után bemattul!!!!!!!!

nem jobb mint a közepes árkategóriáju hajfesték!

2013. júl. 31. 18:27
Én még nem próbáltam, a Syoss termékek annyira nem a szívügyeim, egy festéket próbáltam tőlük régen, az nem jött be. Van hasonló - olajtartalmú, ammóniamentes - termék a piacon, amit a Garnier forgalmaz, azt hiszem Garnier Olia a neve. Azt viszont nagyon dicsérik, én most akarom majd kipróbálni az egyik vörösét.
2013. júl. 31. 18:25
Mi volt vele a probléma? Nem tartós, nem rendesen fogja be a hajat?
2013. júl. 31. 18:23
Nem jó!
2013. júl. 31. 18:22
Valaki használta már, mi a tapasztalat?
2013. júl. 31. 18:22
Mi a véleményetek a Syoss hajfestékről, amit reklámoznak? (ammóniamentes és 100% olajtartalommal)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook