Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Svájci munka, élet? Akik éltek már ott vagy voltak Svájcban, tapasztalat? fórum

Svájci munka, élet? Akik éltek már ott vagy voltak Svájcban, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. szept. 14. 14:00

Sziasztok

Érdeklödni szeretnék hogy 4 éve dolgozok kint svájcba és most végleg haza szeretnék menni és az lenne a kérdésem hogy tudnám kiveni a pension kassábol a pénzemet amit havonta levonak a fizetésemböl mert ugy tudom ki lehet venni.

mik a feltételek hozzá??

köszönöm a választ

129. helomi
2014. ápr. 2. 22:42
Sziasztok!Tudtok segíteni esetleg?Keresnék Sankt Gallen településen vagy környékén szállást!Egy másfél szobás lakásra gondoltam. Családomat másik munkahelyre tették át,így a régi szállástól nagyon messze lenne a munkahely!Előre is köszönöm!
128. Vendégmunkás (válaszként erre: 126. - S.Timea20)
2014. jan. 29. 10:46
Gyolay Aranka (Fecebook) Ott tuti megtalalod. Hívatkozz rám!Biros Ákos
127. Vendégmunkás (válaszként erre: 126. - S.Timea20)
2014. jan. 29. 10:44
Gyolay Aranka (Fecebook) Ott tuti megtalalod. Hívatkozz rám!Biros Ákos
2014. jan. 8. 18:49
!,,,Sziasztok tudna valaki ajánlani svàjc zürich környékén magyarul beszélő könyvelőt?
125. luciti
2013. nov. 26. 14:58
Latom itt az egesz beszelgetes atment munkakeresesbe. Remelem azert fel nez meg ide valaki aki Svajcban el, hatha tudna valaszolni a kerdesemre. Azt nem ertem hogy mi a helyzet a 13 dik fizetessel, ez jar mindenkinek vagy munkaltatotol fugg hogy adja e? ha valakinek van valami infoja kerem irjon.
2013. nov. 7. 11:35
Bárki aki tudna segíteni,hogy tudnék elhelyezkedni Svájcban okleveles svédmasszőrként,okleveles gyógymasszőrként,tapasztalattal,azt mondják,hogy nagyon jól masszírozok.Alap német tudás van..annak nagyon megköszönném,ha segítene!!!Nagyon szeretnék kimenni!!!
123. Digue
2013. okt. 19. 15:51

Sziasztok!

Tudja valaki,hogy kell Bernbe egyéni vállalkozást elindítani?Mi kell hozzá?Hol kell bejelenteni?Minden segítséget,információt,tapasztalatot nagyon köszönök.

2013. okt. 16. 18:01

Nemetül JOL beszelö szakkepzett apolonöknek, apoloknak tudok esetleg allasügyben segiteni. Belgyogyaszat, sebeszet, intensivosztaly....

Üdv. RaKriszta

121. Pszfbt
2013. aug. 14. 10:31

Sziasztok!


Szeptemberben szeretnék munkát keresni Svájcban! raktáros soför, vagy vendeglátásban! Dolgoztam több Évet Németországban es Ausztriában mind a kettö helyröl van ajnlolevelem! Beszelek nemetül! Olyan weboldalakat keresek amin ilyen jellegü munkák vannak? Vagy egyszerü munkák, lehet nehez fizikai munka,épitö ipar is! Ha esetleg valaki tud szállásokrol informáciot mennyire nehez találni, vagy weboldalt azt is szivssen fogadom!

2013. máj. 20. 16:31
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni Tőletek, a párommal szeretnénk munkát vállalni Zürich környékén. Ő fodrász vállalkozó itthon én egy redőnygyártó vállalkozást vezetek. Természetesen Svájcban nem szeretnénk feltétlenül vállalkozni. Ha valaki tudna segíteni. Köszönjük !!
2013. máj. 18. 21:05
Sziasztok.Barátnommel 3 éve élunk bécsben,és most azon elmélkedunk,hogy megpróbálnánk svájcba munkát vállalni.Megtudná esetleg valaki saccolni,hogy mennyit ehet keresni mint konyhai kisegíto?Találtam pár állasajánlatot,de egyikben sem írják a fizetést.Koszonom a segítségeteket
118. e32d76b828 (válaszként erre: 116. - Vorarlberg)
2013. máj. 3. 16:37
szetnezhetsz de nem 1xu beilleszkedned ma mar...soxikert
2013. máj. 3. 16:36
20 eve jok voltak a kilatasok de ma?sokat valtoztak a svajciak az idegenekkel szemben ami zt jel eleguk is lett uh behuznak szivesen azt a bizonyos kezifeket...ekent gyonyoru...ollan mint amilyen kishazank lehetne hahaha? nem volna ennyi emmigrans kapzsi az orszagban pffff eluszott
2013. máj. 3. 16:17
Svájci munkalehetőség érdekelne: okleveles gyógymasszőr,szállodai recepció,közgazdász humán erőforrás menedzser végzetségekkel és tapasztalattal.
115. pfander
2013. ápr. 13. 21:32
Egyik gipszkartonosnak sem ajánlom, hogy a aig maler & gipsergeschäft gmbh cégnek dolgozzon. 2 Hónapot gürcöltünk, de nem fizettek ki a munkáért. Sem a rendőrség, sem a munkahivatal se tudott segíteni. Ez is Svájc ..
114. edite12
2013. ápr. 11. 16:11
L papirt kéne intéznem Zürichben, tudna vki segíteni? Fizetnék is érte. Köszi!
113. pilris
2013. ápr. 11. 09:58

Tiszteletem!!

20 éves gipszkartonozási tapasztalattal ,4 fővel

munkát keresek vállalkozásban Svájcban.

Saját szerszámmal ,és autóval, német nyelvtudással rendelkezem.

2013. márc. 11. 10:44

Sziasztok!

Én egy 33éves srác vagyok. svájcban munkát keresek. szakmám ács-tetőfedő,bádogos,gipszkartonos, de bármilyen más munka is szóba jöhetne. glattburgban ismerőseimnél szállás biztosított lenne.

Ha valaki tudna valamit ajánlani akkor annak segítségét előre is megköszönöm :)

111. Zsoca85
2013. febr. 5. 23:55

Sziasztok!


Én egy 27 éves srác vagyok és a barátnőmmel munkát keresünk Svájcban!

Nekem táncsport és fitness edzői képesítésem van, barátnőm pedig spanyol szakos tanár.

Természetesen más munka is szóba jöhet.

Ha valaki tud nekünk ebben segíteni akkor kérem írjon!


Előre is köszönöm! :)

110. Vendégmunkás (válaszként erre: 109. - Hold22)
2013. jan. 22. 00:22

Köthetsz biztosítást aminek a neve Rechtschutz.

Remélem jól írtam?

109. hold22
2013. jan. 21. 09:16

Sziasztok!

Volt már vlaki olyan helyzetben,hogy problémája volt a munkaadójával ,fizetéssel kapcsolatos gondok,munkaszerződéses gondok????Tudja valaki hol lehet bejelenteni????Svájc,Zürich kantonban???Köszi a segítséget.

108. formaster (válaszként erre: 105. - Szántó Gábor)
2013. jan. 20. 10:41

Több megoldás is létezik. Lehetsz egyéni vállalkozó is, valamint alapíthatsz céget is. Zürich kantonban tudok neked segíteni, mint itt született svájci-magyar, aki 20 éve könyvelőként dolgozik. Teljes körű cégalapítás, könyvelés, bérszámfejtés, adóbevallás, hivatalos ügyek intézése.


Azonban a német nyelv hiányában nem fogsz boldogulni, csak a magasabban képzettek beszélnek angolul, ők sem szívesen, mert szégyellik, ha nem tudnak perfectül.

2013. jan. 17. 21:31
HA VALAKINEK KELL SEGÍTSÉG CÉGALAPÍTÁS, BANKSZÁMLANYITÁS SZÓLJON, A BARÁTNŐM EZZEL FOGLALKOZIK.
2013. jan. 16. 02:54
Még csak annyi, hogy mennyire beszélik az Angol nyelvet?
2013. jan. 16. 02:51

Sziasztok!


Mi van azokkal akik ott szeretnének vállalkozni, mint pl lehetek e magam főnöke egy kiadó üzlethelyiségbe ha van tőke az induláshoz?

Vagy bármi más, mondjuk csinálok egy festő mázoló céget és akár magyar munkásokat foglalkoztatnék.

Ezzel kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata vagy magával ezeknek a megvalósíthatóságával?


Semmi kép nem szeretnék megfelelni főnököknek, ezért csak is az üzlet jöhet szóba.

Előre is köszi a választ!

104. Vendégmunkás (válaszként erre: 103. - Nmonika)
2012. dec. 20. 23:42
Ahhoz hogy ilyet kaphass kell lennie lakcímednek is na meg a szerződésnek. utána irány a Gemeindeamt és ott tudsz bejelentkezni. ott kapsz nyomtatványt amit ki kell tölteni és már is sínen van a dolog mint József Attila.
103. nmonika
2012. dec. 20. 12:24

Sziasztok!


Tartózkodási engedélyt szeretnék igényelni Zürichben, van érvényes munkaszerződésem is, csak nem tudom hol kell. Tudnátok ebben segíteni? Nekem kell igényelnem, vagy a munkáltatómnak? Személyesen vagy interneten is el lehet intézni? Köszönöm a segítséget előre is!

102. fabioli
2012. dec. 17. 13:34

Sziasztok!

Egyedülálló,fiatal motivált személy vagyok aki

Basel és környékén szeretne munkát találni!

Bármilyen munka megfelelne.

Sok minden-hez értek is szerelés,rakodás,vezetés,takaritás..

Közlekedést környéket ismerem.

Szoval ha valaki szeretne és tudna segiteni az biztos nem bánná meg a többit email-en.

gabor.kode@hotmail.ch

101. mucilli
2012. dec. 5. 20:29
Koszi az infot vendegmunkas. Ha lesz kerdesunk akkor majd megkeresunk.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook