Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Svájci frankos kölcsönömet fizessem? Mi történik, ha nem fizetem? fórum

Svájci frankos kölcsönömet fizessem? Mi történik, ha nem fizetem? (tudásbázis kérdés)

4. MariJuli :) (válaszként erre: 3. - 1de546fb16)
2011. okt. 25. 11:40
Még nem tudok semmi konkrétumot, várom a sorsom. Nem tudom mi lesz ... Próbálkoztunk pár banknál másik hitelre, de mindenhonnan elutasítás, kevés a fizetésünk hozzá ...
3. 1de546fb16 (válaszként erre: 2. - MariJuli :))
2011. okt. 25. 10:25
Hát ez kecsegtető!Szóval van rá esély,hogy a férjemtől is és tőlem is elkezdik vonni a 33%-ot!Az igazán megoldás lenne!és azt már írták neked,hogy mennyi pluszt terhelnek rád még ezekért a dolgokért?Végrehajtó,felszólítások.És te hogy gondolod,mi lesz veletek?
2. MariJuli :) (válaszként erre: 1. - 1de546fb16)
2011. okt. 25. 10:13

Nálam sajnos már elindultak a dolgok.

Annyit tudok, hogy először felszólítgatnak, hogy fizess, aztán felmondják, de ott is még jópár hónap van, hogy egyösszegben kifizesd (akár másik kölcsönnel) közben feltesznek a KHR (BAR) listára, ez is jó pár hónap, közben keresgél egy behajtó cég, lehetőségeket ajánlanak, ennek is több hónapos határideje van. Nekem februárban mondták fel, azthiszem most kerül végrehajtásra. Megnézik majd van-e vagyonod (autó, lakás) és fizetésed. Azt mondták hogy a fizetést részesítik előnybe (azthiszem 33 %-ot vonnak le) mert abból azonnal van pénz. Majd ha történik valami megírom.

2011. okt. 25. 10:10
Lehet,hogy kicsit szokatlan a kérdés,de tapasztalattal rendelkező fórumtársakat szeretnék megkérdezni erről a témáról.2012 májusig van fix törlesztőn a hitelem,akkor felmegy egy horror összegre,amit biztos,hogy nem fogok tudni fizetni.Olyan emberek hsz-ét kérném,akinek már van tapasztalata,hogy ilyenkor mi történik?Ha nem fizetem,elkezdik vonni a fizetésemből,vagy mi?Mert akkor ugyan ott vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook