Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütőzacskó fórum

Sütőzacskó (beszélgetős fórum)


2012. júl. 28. 15:48
Nekem szétrobbant a sütőzacskóm, mit rontottam el?
4. gevi1931 (válaszként erre: 3. - Klimpírozi)
2010. okt. 12. 12:03
Kár még edénybe rakni mert mindent beletehetsz a zacsóba én nagyon sokat sütőttem nagypulykacombokat benne, akár többféle töltelékkel vagy csak naturan is. Még almát is tehetsz bele de azt ugy hámozd meg csíkokban(a szárátol az aljáig) igy szépen egybemarad a kicsumázott részre meg diót és mézet csurgatok. Igen kellmes izt ad a húsnak is.
2008. aug. 22. 12:42
úgy szoktam, hogy a legnagyobb sütőzacskót veszem mag, amibe megpakolva is belefér egy ovális jánai edényem, és telerakom hússal, répával, hagymával, paprikával, paradicsommal, fokhyagma, fűszerek, zacskó becsuk, és 200 fokon jó ideig süt, majf zacskó kivág, pirosra pirít...isteni minden, ami zacskóban sül!!!!
2008. aug. 22. 12:39
szerintem 150 fokon süsd, és nyugodtan tegyél mellé bármilyen zöldséget, amit szerettek: répát, krumplit, paprikát, brokkolit, hagymát, etc... szórd be valami fűszerkeverékkel az egészet és szuper lesz:)
2008. aug. 19. 19:26
6 db felső csirkecombot mennyi ideig és milyen hőfokon kell sütni sütőzacskóban tepsiben, hogy szép piros, ropogós és puha legyen? És tehetek mellé zöldséget is a zacsiba, az is meg fog sülni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook