Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütő és főző lapból milyet érdemes venni? Az elektromosat javasolták. Milyen márkát, mit kell rajta nézni, milyen funkciói legyenek? fórum

Sütő és főző lapból milyet érdemes venni? Az elektromosat javasolták. Milyen márkát, mit kell rajta nézni, milyen funkciói legyenek? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 16. 08:47
Szerintem mindenképp valami márkásat nézz!
2010. nov. 16. 08:46

Nekem a főzőlap gáz, a sütő villany,légkeveréses, grillez, alsó-felső sütés.

A gázzal gyorsan lehet főzni, sütni viszont a villany nagyon szépen süt.

Külön is lehet kapni, de ha egyben veszed az alsó-felső részt, akkor olcsóbb!

Vásárolhatsz a neten is, de nekem attól még aggályaim voltak! Bár a fiúk szerint konzervatív vagyok!

2010. nov. 16. 00:10
Szerintem sütőből az elektromos a jó,főzni viszont nekem jobb a gáz.Áramszünetkor se maradunk éhen.:-)
2010. nov. 15. 21:24
Én nem szeretnék,de a szomszédom mindenképpen azt akart.sok lett a villany számlája,és utálja takarítani,.A sógornőm olyan gáztüzhelyet vett aminek a sütője légkeveréses,és imádja,és nem is emelkedett meg a számlájuk.
2010. nov. 15. 20:42
Nekem elektromos ardo sütőm van. Ha sütök vele igencsak észrevenni a villanyszámlán. Többször biztos nem vennék elektromosat.
2010. nov. 15. 17:21
ja zanussi szerintem felejtős nekem eddig ami zanussi volt azzal mind ráfaragtunk.
2010. nov. 15. 17:20
bosch vagy siemens a legjobb. Én az elektromos sütő gáz főzőlapra esküszöm én a kerámia lapot utáltam, de izlések és ficamok...:D
2010. nov. 15. 16:14

Sziasztok

Nekem elektromos Fa..or kerámia lapos tűz helyem van,szépnek szép de lassan forr fel rajta az étel, állandóan a víz melegitővel forralok vízet,hogy meg gyórsítsam a főzést.

A tisztán tartásáról annyit,hogy elöször le kell jó alaposan tisztitani a kosztól kerámia tisztítóval,majd ablak fényezővel át fényezni mert csak igy lesz szép.Ha nem fényezed át csúnya ha a pára elszívónak a világitását bekapcsolod.

A sűtőm is elektromos Fa..or,nagyon jól szuperál és semmi gond nincsen vele.

2010. nov. 15. 15:22
erre én is kiváncsi lennék,szintén főzőlap és tűzhely vásárlás előtt állunk(bár csak karácsonyra lesz,de érdekelnek a javaslatok):)
2010. nov. 15. 15:14

Milyet érdemes venni, nekünk az elektromosat javasolták, márka is kellene, mit kell rajta nézni, milyen funkciói legyenek?


kb 120-150 000 ft értékben a kettő együtt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook