Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütireceptek kenyérsütőhöz fórum

Sütireceptek kenyérsütőhöz (beszélgetős fórum)


18. boribakter (válaszként erre: 17. - Szeszipuszi)
2008. jún. 14. 09:07
Jaj, EMargit, ő nagyon guru, bírom, sokat köszönhetek én is neki :)
17. Szeszipuszi (válaszként erre: 16. - Boribakter)
2008. jún. 13. 14:53

Aranyos vagy, de nem az enyém az érdem. A neten találtam a recepteket és onnan válogattam a nekem szimpatikusakat. Mivel nagyon jónak találtam a legtöbbet, már több ismerősömnek is továbbadtam a gyűjteményt. Így már valamennyi recept kipróbáltatott, csak nem mindegyik általam.

Bár a mellékelt képekből ítélve aki közkinccsé tette ezeket a remek recepteket, már mindet kipróbálta - biztosan nem is egyszer.


Közben megtaláltam az eredeti forrást, így közkinccsé teszem:

[link]

Köszönet érte Böbsinek... vagy Margitnak? (Bárki legyen is)

2008. jún. 13. 14:32

Szeszipuszi, nagyon köszönöm a recepteket, megnéztem, a márványos kalács iszonyat jól néz ki!!! Micsoda ötlet így beletenni a kakaót, zseniális :) A svájci kalács is látványos, de ott néztem, hogy egyik fele kakaós, és úgy fontad össze...?

Kenyérvarázs-összetevőket mivel lehet esetleg kiváltani? Olyan drágák, inkább összerakom saját alapanyagokból :$ (bocs, ha vki Kenyérvarázs-barát, nagyon jók, csak 1000 ft per kiló nekem kicsit nem "TG" :D, és pont az (is) a jó az itthoni sütikben, hogy olcsóbban kijönnek, mint a bolti... :$)

15. boribakter (válaszként erre: 14. - Szeszipuszi)
2008. jún. 13. 14:01
Köszi!! Jaja :) Most egy ideig biztosan kevesebb időm lesz, de nem baj, mert a párom is szenvedélyes konyhamán ;) Köszi a recepteket, most jönnek be épp a levelezőmbe, ahogy nézem a felbukkanó ablakokat :D
14. Szeszipuszi (válaszként erre: 12. - Boribakter)
2008. jún. 13. 07:26

Most nézem csak, hogy Te mindenórás vagy...:)))

Akkor mostanság nemigen fogsz sütögetni.;)

Jó egészséget és minden jót kívánk!

13. Szeszipuszi (válaszként erre: 12. - Boribakter)
2008. jún. 13. 07:25
Elküldtem :)))
12. boribakter (válaszként erre: 11. - Szeszipuszi)
2008. jún. 12. 19:13
Bocsi, spam elleni beidegződés. Publikáltam, most már látod! :)
11. Szeszipuszi (válaszként erre: 10. - Boribakter)
2008. jún. 12. 14:19
Elküldeném, de ahhoz látnom kellene az emailcímedet az adatlapodon...
10. boribakter (válaszként erre: 2. - Szeszipuszi)
2008. jún. 12. 14:05

Szia! Én is elkérhetem a receptet? Gyűjtök mindent, ami kenyér- és sütisütés gépben, géppel, gépből, gép mellé :) Köszi!

---

Borka

9. Babii (válaszként erre: 8. - Szeszipuszi)
2008. jún. 12. 11:53
Köszönöm, megkaptam!:) tényleg nagyon jók.
8. Szeszipuszi (válaszként erre: 7. - Babii)
2008. jún. 12. 08:12
elment - remélem, megkapod
7. Babii (válaszként erre: 3. - Szeszipuszi)
2008. jún. 11. 20:36
Szia! nekem is eltudnád küldeni ezeket a recepteket?
2008. jún. 11. 08:58
Hétvégére beígértema kakaóscsigát:-)
2008. jún. 9. 14:52
Nagyon szívesen! A briós tésztája is nagyszerű. Én már nem csak briósnak, hanem túrós táskának és ízes buktának is megsütöttem. Van, hogy egy adag tésztából csinálok buktát is, brióst is, meg túróst is.. Így nagyobb a választék a családnak.:))) Ha elég nagy a kenyérsütőd, javaslom a dupla adagot. Sajna, az enyémbe max. 60 deka liszt fér, és így mindig minden elfogy szinte azonnal.
2008. jún. 9. 13:58
Megkaptam a recepteket, nagyon köszönöm. A kakaós csigának és a sima zsemlének különösen örülök!
2008. jún. 9. 11:07
Elment a megadott email-címre...remélem, megkaptad. Ha kérdésed van, írj bátran!;)))
2008. jún. 9. 11:04
Van egy gyűjteményem, .doc formátumban. Az ismerőseim körében már mindenki kipróbálta és sütööte a legtöbbet. Elküldöm priviben.
2008. máj. 10. 20:05
Tudom, hogy van egy hasonló fórum, ami aról szól,hogy ki mire használja a kenyérsütőt, de én itt konkrét sütemény recepteket szeretnék összegyűjteni, pontos adagokkal együtt. Lehet szó olyanokról, amit csak dagaszt a gép, és sütőben sütünk, de olyanokról is, amik kompletten a kenyérsütőben készülnek. Jól bevált recepteket várok:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook