Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütés főzés praktikák fortélyok fórum

Sütés főzés praktikák fortélyok (beszélgetős fórum)


145. d@nu (válaszként erre: 144. - Mongi)
2007. nov. 18. 15:43

A tepsit vajazni, lisztezni szükséges a legtöbb esetben, amikor a süteménynek nincs akkora zsiradéktartalma, hogy önmagától ne ragadna le. Itt jön a papír, amivel mindez kiváltható. Elvileg megkönnyíti a süti tepsiből történő kivadászását, illetve nem utolsó szempont, hogy nem kell sokáig suvickolni az edényt sütés után. :)

Nagyon különböző minőségű sütőpapírok vannak forgalomban, az ár sokat elmond róluk... Milyen sütiket sütsz, amik beleragadnak?

144. mongi
2007. nov. 18. 14:41

Sziasztok!

A sütőpapírnak tulajdonképpen mi értelme van,és hogyan kell rendeltetésszerűen használni?

(Én eddig amit sütőpapírral sütöttem,minden beleragadt)

2007. okt. 12. 12:04
Sziasztok szakácsk gyöngyei!! KI tudná nekem elmondani az egyszerű császármorzsa receptjét!! Az édesanyám olyan gyorsan egy szerüen csinálta .Sajnos ő már nincs .Segitsetek!!Jólenne ha privibe inátok meg!Köszike!
142. d@nu (válaszként erre: 141. - Akkor van)
2007. szept. 22. 09:44
A teszt a biztos, igazad van! :) Remélem, ízleni fog!
141. akkor van (válaszként erre: 140. - D@nu)
2007. szept. 22. 09:37
Azok amiket a Hoxa receptekből kinéztem azokba is van tej tojás, mégis rámondják "egyhetes lángosnak". A tiéd csak a krumplival tér el. Sebaj, tesztelni fogom.:-)
140. d@nu (válaszként erre: 139. - Akkor van)
2007. szept. 22. 09:12

Hát, őszintén? Fogalmam sincs. :D Én egy napig bent hagytam, nem lett semmi baja, de nem tudom, hosszabb ideig bírná-e. Végül is tejtermék van benne, lehet, nem szerencsés dolog.

Gondolom először úgyis kipróbálod, az egy adag nem nagy mennyiség, ha egy kis darab tésztát meghagysz, az nem nagy veszteség. Megnézed 2 nap múlva, szerintem már az illata alapján el tudod dönteni, hogy jó-e, kisütöd, ha ok, legközelebb meghagyhatsz többet is.

2007. szept. 22. 00:11
Nagyon drága vagy, köszönöm szépen. Még 1 kérdés, ez 2-3napig elvan a hűtőben vagy csak 1 ?
138. d@nu (válaszként erre: 137. - D@nu)
2007. szept. 20. 21:41
Ja, igen... Én kenyérsütővel dagasztattam, ezért nem futtattam fel az élesztőt, de nyilván, kézi dagasztásnál ezt nem illik kikerülni, így mindenképpen kell néhány korty langyos tejecske bele. :)))
137. d@nu (válaszként erre: 136. - Akkor van)
2007. szept. 20. 21:39

Nem vagyok egy nagy lángossütő. Ritkán szoktam készíteni, ezáltal mindig elfelejtem, melyik receptet is használtam, mi volt az, ami bevált... :S Éppen ezért legutóbb "külső támogatással", azaz két recept összedolgozásával készült a lángosom, elég jó lett, próbáld ki. Megjegyzés: dupla adagot csináltam, így a tészta felét pihentettem másnapig a hűtőben. A másnapi sütés nekem jobban ízlett. :)


Hozzávalók


40 dkg liszt

2-3 szem héjában főtt burgonya (kb. 20-30 dkg)

1 tojássárgája

2 evőkanál olaj vagy diónyi vaj

0,5 evőkanál só

1 kockacukor

2 dkg élesztő

1 pohár kefír

ha szükséges, egy kevés tej

+ liszt a nyújtáshoz

+ olaj a sütéshez


A burgonyát áttörjük és még kézmelegen, hagyományos módon, közepesen kemény kelt tésztát dagasztunk. Amikor duplájára kelt a tészta, átgyúrjuk, kb. 1 cm vastagra kinyújtjuk és tenyérnyi darabokat vágunk belőle (kb. 6-8 db), amelyeket letakarva további kb. 20 percig kelesztünk. Ezután kihúzzuk őket (kb. duplájára) és bő, forró olajban kisütjük.


A forró olaj alatt ne a legnagyobb láng égjen, mert hamar kéreg sül a tésztára, ami kemény lesz, belül meg nem sül át rendesen. :(

A liszt mennyisége függ a krumplitól! Ez azért fontos, mert burgonyája válogatja, mennyi lisztet is vesz fel és minél több a burgonya a tésztában, az annál lágyabb lesz.


Hát ennyi. Próbáld ki, ha ízlik, írd meg. :DDD

136. akkor van (válaszként erre: 135. - D@nu)
2007. szept. 20. 16:14
Hali. Hamár ennyiféle recepted van, nem akadna közte egy jó lángos leírás? Néztem, sőt próbáltem is ami itt van a Hoxa receptek közt de azok nem sikerültek valami jól(túl nehéznek találom a tésztáját, pedig plussz tejet adtam hozzá). Esetleg valami?
135. d@nu (válaszként erre: 134. - Bosika)
2007. szept. 19. 13:34
Kalácsreceptem van néhány. Amit én szoktam sütni, az eddig még mindenkinek ízlett, puha, omlós a tésztája, de nem a "bolti" értelemben vett foszlós kalács - azt az állagot tudtommal csak állományjavítókkal lehet elérni. Ha érdekel, szívesen elküldöm neked a recepteket (ehhez kérnék egy privit az e-mail címeddel), azokból kedvére válogathat majd az Édesanyád.
134. bosika
2007. szept. 19. 08:26

Sziasztok!

Látom sütögettek. Szeretném megkérdezni, hogy imeri-e közületek valaki a kelttésztás foszlós kalács receptjét. Édesanyám szeretné megsütni, de nem ismeri.

133. win (válaszként erre: 132. - D@nu)
2007. szept. 19. 08:11
Tyűha, az sem kicsi! De már nagyon gondolkodom a sütögetésen... :)))))))
132. d@nu (válaszként erre: 122. - Win)
2007. szept. 17. 17:50
Ma sütöttem, lemértem, a fele adagból 78 dkg-os kenyérke lett.
131. d@nu (válaszként erre: 130. - Birogaby)
2007. szept. 16. 15:59
Remek! ;)))
130. birogaby (válaszként erre: 126. - D@nu)
2007. szept. 16. 14:48
Elismerem,hogy tökéletes!!! Tegnap kipróbáltam,és nagyon jó lett,ezután én is ezt sütöm!:DDDDDD
129. monami
2007. szept. 15. 19:41

Sziasztok!

Valahol / lehet itt /olvastam kenyérreceptet, kipróbáltam és tökéletesen sikerült.

Ha érdekel valakit, megírom.

128. d@nu (válaszként erre: 127. - Akkor van)
2007. szept. 15. 19:05
:)
127. akkor van (válaszként erre: 126. - D@nu)
2007. szept. 15. 14:13
Bocsika, pedig olvastam is....
126. d@nu (válaszként erre: 125. - Akkor van)
2007. szept. 15. 12:50
A 103-as hsz. :)
125. akkor van (válaszként erre: 123. - D@nu)
2007. szept. 15. 12:24
Tökéletes pizzatészta? Malyik is az???
124. d@nu (válaszként erre: 122. - Win)
2007. szept. 15. 11:40

Gépi dagasztás: hajrá. Ne felejtsd el ellenőrizni, hogy a gép bírja-e a belepakolt súlyt, nehogy leégjen. :DDD A lényeg, hogy dagaszd ki rendesen.


Kelesztőtál: bár van, én még sohasem használtam. Szerintem lehet, miért ne? Maximum nem 1 órát kel, csak 50 percet... :)


Ja, és hűtő. Bár nem kel a tészta közben, pihenni azért pihen. Szerintem csak spéci kenyereknél számít, hogy mennyit pihen a tészta (pl. rozs), mert ezalatt az idő alatt "érik be" az íze. Egy sima fehér kenyérnél ez az idő nem hinném, hogy számottevő, nem olyan jellegzetes a fehérliszt íze, hogy lényeges legyen a hosszú pihenés.

123. d@nu (válaszként erre: 121. - Akkor van)
2007. szept. 15. 11:22

:) Majd írd meg, hogy ízlett-e!


Egyébként Jamie O. nagyon sok kenyérfélét készít ebből a tésztából. Lehet ízesíteni zöldfűszerekkel is, magokkal is, sőt, a pizza alapja is ez - én is szoktam ezt sütni, bár amióta megtaláltam a "tökéletes" pizzatésztát, azóta ezt hanyagolom. Szóval, lehet vele kreatívkodni, elég sokmindent elbír a tészta.

122. win (válaszként erre: 119. - D@nu)
2007. szept. 15. 08:55

Na, én is így voltam vele! Vajon mi a csudának dagasztanám be előző este a tésztát? Hűtőbe tenni? Akkor ott az élesztő nem igazán dolgozik. Kint hagyni? Szembejön velem a konyhaküszöbön reggelre...


Az tuti, hogy fele mennyiséggel kezdek, mert nálunk sokszor fél kiló kenyér 2 nap alatt sem fogy el. Felesleges akkor 1,5 kilót sütni. Max. ha nagyon jó lesz, akkor ezentúl majd Anyunak is én sütöm a friss kenyeret. ;))


Kérdések:


Lustaság fél egészség alapon, géppel is lehet dagasztani? Mert én pl. valahogy nagyon hamar meg tudom unni a tésztadagasztást... :DDDDDD

Kelesztőtálban is lehet keleszteni? Annak van jól záródó teteje. Bár újabban, miután általában géppel dagasztom a tésztát, annak a tálját szoktam lefedni, és abban kelesztek. De ennek a mennyiségnek kicsi a keverőtál a duplára kelesztéshez.

121. akkor van (válaszként erre: 119. - D@nu)
2007. szept. 15. 08:35

Nagyon király a recept, ahogy írtad szuper(ki is próbálom).

Ilyeneket még...

120. d@nu (válaszként erre: 118. - RLindi)
2007. szept. 15. 00:24
Szuper, tehát sikerült eltalálnod a mennyiséget! ;))) Az a lényeg, hogy ízlett!
119. d@nu (válaszként erre: 115. - Win)
2007. szept. 15. 00:19

Előző nap? Mi vagy Te, pékség? :DDD Persze, aztán majd éjszaka felkelsz néhányszor átdagasztani a tésztát a teknőben...


Szóval, én Jamie O. receptjét szeretem, ezért ezt írom, de majd ha rendesen ébren leszek, megnézem a többit is: 3 dkg élesztő, 3 dkg cukor (lehet méz is), 3 dkg só, 1 kg liszt, 6-6,5 dl (langyos) víz. Ez olyan jó kis másfél kilós vekni lesz, kb... még sohasem mértem le a végeredményt. Tanácsos talán fele mennyiséggel kezdeni - csak ha nem ízlene... Meg egyébként is jobb a kisebb kenyérke... Meg különben is... :D

Szóval megmelegítem a lisztet (az jó...), összekeverem a sóval, a langyos víz felében feloldom a cukit meg az élesztőt, majd az egészet összekutyulom, közben szépen hozzáadva a maradék vizet is. Ragacsos valamire kell, hogy emlékeztessen. Jó sokáig dagasztom (általában, amíg megunom vagy fájni kezd a kezem - vagy esetleg amíg jónak látom), kerekre formálom, majd teteje behasogat, folpackkal lefed, duplájára keleszt. Ha duplájára kelt, átdagasztom, újraformálom (általában hosszúkásra), lisztezett sütőlapra tesz, teteje liszttel finoman megszór és behasogat, duplájára keleszt, sütőbe tesz, 220 fok és fél óra (?) mérettől meg sokmindentől függ. Amikor már barnul, a kenyér is, meg a liszt is mellette, és finom kenyérillat van az egész házban, olyantájt jó, de mielőtt lezárod a sütőt, azért kocogtasd meg a kenyér alját (ez jópofa művelet) és ha kong - hát akkor király vagy és tényleg jó. Rácson hűtöd - legalább kb. 1 órát.


Ha valamit félreírtam, nyugodtan anyázz, aztán kérdezz, majd javítom... :DDDDDDDDDDDDDDD

118. RLindi (válaszként erre: 117. - D@nu)
2007. szept. 15. 00:06
Köszi:-) Már megsült,állitolag fincsi is lett.Kicsit felpúposodott,sztem túl sok lett benne a sütőpor (talán).
117. d@nu (válaszként erre: 116. - RLindi)
2007. szept. 14. 23:59

1 csapott ek cukor= ~2 dkg, ugyanez lisztben ~1 dkg.


Bocs, most jöttem. Hogy sikerült a süti? :)

116. RLindi
2007. szept. 14. 21:28
S.O.S.Mennyi 10 dkg list/cukor? Kb.hány evőkanál? Nem otthon vagyok s nincs itt a mérlegem,de sütnőm kéne MOST!!! Segitsetek kérlek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook