Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütés főzés praktikák fortélyok fórum

Sütés főzés praktikák fortélyok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
235. d@nu (válaszként erre: 234. - Mongi)
2009. aug. 23. 15:00

:)) Szerintem mindegy, amennyiben a mentest tartósítószermentesen és nem 1:1-ben cukorral rakod el. :) Milyen lekvárt akarsz befőzni?

Nekem egyébként a nagylány 3,5 éves - én fixmentesen :D főztem be a lekvárokat, tartósítószer nélkül, és igyekeztem kevés cukrot hozzáadni.

234. mongi
2009. aug. 23. 14:06

Köszönöm a válaszokat!

Kisgyereknek melyik a jobb,a dzsemfixes vagy mentes lekvár?:D

233. mmacus
2009. aug. 23. 11:41
Sziasztok. A dzsemfix-ben az a legjobb sztem, hogy csak pár percig fő vele a gyümölcs, és jobban megmarad a természetes íze, színe. Én nagyon sok dzsemet készítettem a segítségével feketeszederből.
232. d@nu (válaszként erre: 231. - D@nu)
2009. aug. 23. 11:12

Megnéztem: elvileg szorbinsav van a dzsemfixben.

Ezt találtam róla: "A szorbinsav pedig szinte az egyetlen tartósítószer, amely a szervezet természetes körfolyamataiba bekapcsolódva végül szén-dioxidra és vízre bomlik. A szakemberek egybehangzó véleménye szerint ártalmatlan, így alkalmazását a világ minden országában engedélyezik."

Szóval ez kell bele mindenképpen, különben nem állna el a "3 perces dzsemfixes" lekvár :), és neked már nem kell pluszban semmi "károsat" hozzáadnod.

231. d@nu (válaszként erre: 230. - Mongi)
2009. aug. 23. 11:08

Nem (és igen :D). A dzsemfix egy olyan "adalék", aminek a segítségével a gyümölcsöt rövid idő alatt, kevesebb cukorral, további tartósítószer hozzáadása nélkül tudod lekvárrá főzni.


Azt gondolom tudod, hogy a lekvárokat alapesetben egyféleképpen sűríted: a nedvességtartalmuk elfőzésével. Ezzel viszont a hosszú főzési idő miatt minden jó dolgot (vitaminokat pl) ki is nyírsz bennük. Így marad egy nagyon cukros, gyümölcsízű valamid. Persze a "régi öregek" esküsznek rá, hogy a lekvár az így az igazi, de ma már reformkonyha, egészségmánia stb - a "mai fiatalok", akiknek számít az egészséges életmód, ezt már annyira nem bírják. Itt jön képbe a dzsemfix, amibe pektint tesznek - a gyümölcsök alapból tartalmazzák, némelyik többet, a többség kevesebbet, tehát pl. a ribizlit rövid idő alatt lekvárrá lehet főzni, mert magas a pektintartalma, de egy meggylekvárt már vagy órákig főzöl, vagy zselésítesz, vagy hígan hagyod. :D A pektin segít villámgyorsan kocsonyásítani a lekvárodat, nem kell órákig főzni. Olyan, mintha zselatint vagy egyéb zselésítőt használnál, csak ez növényi eredetű.

Aztán kevesebb cukor: azért, mert a dzsemfix talán dextrózt tartalmaz - nem tudom, lehet fruktózt is. Ezek elvileg egészségesebbek a kristálycukinál. Cukor helyett pedig lehet mézet vagy pl. nádcukrot tenni a lekvárba. Tartósítószert is tartalmaz, meg nem mondom, mi a neve, valamilyen sav :D, elvileg az is "egészséges", nem úgy mint a szalicil. Miután nem főzöd elég ideig a lekvárt és nincs benne egy csomó cukor, nincs is mitől elállnia, így mindenképpen kell bele tartósító.


Na, ez kimerítő lett. :D

230. mongi
2009. aug. 22. 10:39
Sziasztok! A Dzsemfix az tulajdonképpen tartósítószer???
229. vargaildi65 (válaszként erre: 228. - Levendula)
2009. júl. 23. 22:27
Nagyon szívesen!Ez tényleg sikerül,de tűpróbát mindenképp tarts!/egyébként,ha tartósan érzed az illatát,nagy valószínüséggel jó.../
228. levendula (válaszként erre: 227. - Vargaildi65)
2009. júl. 23. 21:03

Köszönöm a receptet. Már annyifélét kipróbáltam, de mindig "szalonnás" maradt a közepe. Kezdtem arra gyanakodni, hogy a sütőm nem jó és nem süti át.

Mégegyszer köszi, amint képes leszek még egy falat piskótát lenyelni kipróbálom. :-)

227. vargaildi65 (válaszként erre: 226. - Levendula)
2009. júl. 22. 19:41
Szia!Próbáld meg a vizes piskótát!Az tutira sikerül!5 tojást,10 kanál cukorral,10 kanál vízzel egyben fölversz.Utána teszel bele 10 kanál lisztet és fél sütőport.Összekevered és kész.Nem lehet elrontani!
2009. júl. 22. 19:17

Sziasztok!


A piskótám egyszerűen nem sikerül, akármeddig, akárhogy sütöm a belseje "szalonnás" marad.

Tudnátok segíteni, mit tegyek, hogy sikerüljön!!!

Előre is köszi!!

225. d@nu (válaszként erre: 224. - Mongi)
2009. jún. 21. 11:55

Viszont sokkal egészségesebb. ;) Az apróbb új krumplik egyébként sütőben is megsülnek kb. fél óra alatt.

Nem próbáltam még így, nem hangzik rosszul, ha kipróbálod, majd írd meg, milyen lett.

224. mongi
2009. jún. 21. 11:01

Én úgy gondoltam,hogy rendes sült krumli lenne,csak rozmaingosan.

Ha esetleg először az olajban megpirítanék egy csomó rozmaring ágat,és utána abban sütném ki a krumplit?

A tepsis változat csak azért nem szimpi,mert nagyon sokáig kell sütni.

223. d@nu (válaszként erre: 222. - Mongi)
2009. jún. 21. 10:54
Hát ha egy rozmaringos krumplit ismerünk, akkor az szerintem nem lesz olyan, mint sütőben. Vagy nem puhul, vagy nem pirul meg eléggé. Bár ettől még finom lehet, csak más - inkább a petrezselymeshez közelítene.
222. mongi
2009. jún. 21. 10:50
Rozmaringos krumlit lehet serpenyőben készíteni?
2009. márc. 6. 13:37

Nagyon rég ettem ilyen ételt, és nem is tudom hogy mi a neve: Tepsibe főt tészta, rá tejberizs, majd megint tészta, és be a sütőbe.

Ha tudjátok, hogy mi ez, és hogy készül segítsetek.

Köszönet!

220. d@nu (válaszként erre: 219. - Tureka)
2009. márc. 5. 10:24
Hát hogy mennyivel öregebb, azt nem tudom, de ha vízbe teszed a tojást, elvileg: ami lemerül, az friss, ami feláll benne, az már kevésbé, ami a tetején úszik, az rossz.
219. tureka
2009. márc. 5. 08:04
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Valaki meg tudná nekem mondani, hogy lehet megállapítani, melyik tojást vettem sokkal hamarabb
2009. febr. 20. 11:18
Köszi szépen!
217. d@nu (válaszként erre: 215. - E5f926c705)
2009. febr. 20. 10:59

Én még nem főztem ilyet, de:


[link]


Próbáld meg. :)

2009. febr. 20. 10:05
?
2009. febr. 19. 13:24
Tudja valaki,hogy kell finomfőzeléket készíteni? A receptek között nem találtam.
214. mongi
2009. febr. 1. 17:10
Igen,régebben már vettem is,de az annyira nem ízlik sajna,pedig most jól jönne!:)De köszi az infót!:)
213. d@nu (válaszként erre: 212. - Mongi)
2009. febr. 1. 14:52
:)) Lehet kapni télen is kovászos uborkát, piacokon, vagy üzletben talán fél kg-os zacskókban - talán egyszerűbb, ha azt próbálod meg. Nem olyan, mint a nyári, de egy kóstolást megér.
212. mongi (válaszként erre: 211. - D@nu)
2009. febr. 1. 14:42
Ja,azon még nem gondolkodtam...Tudod,kismama vagyok,s csak hajt a vérem(ill. a kívánósságom).
211. d@nu (válaszként erre: 210. - Mongi)
2009. febr. 1. 11:27

Hát ha abból indulok ki, hogy nyáron is nemegyszer rosszra fordul az idő éppen akkor, amikor üvegbe kerül az uborka, akkor elég a radiátor is. Még nem próbáltam, de szerintem egy kisebb adaggal nyugodtan kisérletezhetsz. Én csapmeleg vízzel szoktam elkészíteni nyáron a kovászos uborkát, de szerintem ilyenkor télen mindenképpen jó lehet felforralni hozzá a vizet és kissé visszahűtve ráönteni (van, aki nyáron is így teszi el).

Ha már itt járunk, érdekelne, hogy hol szerzel hozzá kovászolni való uborkát és kaprot?

210. mongi
2009. jan. 31. 20:55
Szerintetek kovászos uborkát lehet csinálni télen is,pl. a radiátor mellé rakva,vagy nélkülözhetetlen hozzá a napsütés?
209. 3ea1571f07 (válaszként erre: 207. - 50d0def203)
2009. jan. 21. 20:14

Mákos guba


Hozzávalók (4 személyre):

8 db szikkadtabb kifli

6 dl tej

15 dkg darált mák

3-4 evőkanálnyi méz

2 dkg margarin

1 dkg vaníliás cukor

citrom


A tejben olvaszd fel a vaníliáscukrot, 2 evőkanál mézet és a margarin felét. A kifliket vágd szeletekre és locsold rájuk a tejet. (Ha kell, forgasd át, hogy egyenletesen megszívják magukat, majd egy-két percre tedd szűrőbe, hogy a felesleg tej lecsöpöghessen.) A darált mákhoz vegyíts egy kis reszelt citromhéjat, majd óvatosan keverve ezt is add a kiflikarikákhoz. A maradék margarinnal kenj ki egy tepsit vagy tűzálló tálat, terítsd el benne a mákos kiflikarikákat, majd előmelegített, középmeleg sütőben 5-10 percig süsd a gubát. Kockákra vágva melegen tálald, s ekkor csorgasd rá a méz maradékát.

208. d@nu (válaszként erre: 207. - 50d0def203)
2009. jan. 21. 20:13
Babajka? Az nem a guba? :)
2009. jan. 21. 18:46

Üdv!

Van itt valaki? Segítsetek tapasztalt házi tündérek.

A párom azt mondta, holnap csináljak neki MÁKOS BABAJKÁT, mert a nagyija sokat csinált.


Hogy kell csinálni?Mi az egyáltalán? Én nem ismerem.

206. lossoka
2008. dec. 11. 12:52

Sziasztok!

Karácsonyra mindig csinálok bejgliket. Szeretnék érdeklődni, hogy tudtok-e valami újítást a dologban?

Akár a tésztával kapcsolatban akár a töltelékkel. De nehezítésképpen csak mesterséges édesítőszert használhatok.

Üdv: lossoka

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook