Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütés főzés praktikák fortélyok fórum

Sütés főzés praktikák fortélyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
55. RLindi (válaszként erre: 54. - Wicca23)
2007. szept. 4. 13:12
Mindkettőt:-)
54. wicca23 (válaszként erre: 53. - RLindi)
2007. szept. 4. 12:41
A fagyasztást,vagy a zakuszkát?
53. RLindi
2007. szept. 4. 12:21
Sziasztok! Tudnátok segteni? Idén először szeretnék zakuszkát elrakni a fagyasztóba? Hogy csináljam?
52. csehe (válaszként erre: 41. - Bernuska)
2007. szept. 4. 12:06
Hagymaszeletelésnél lényeges, hogy ne hajolj fölé, mikor vágod, mert a fröccsenő lé csíp. Az sem árt, ha a gyökerénél nem vágod le nagyon.
51. d@nu
2007. szept. 4. 11:43
Szokott valaki fagyit/jégkrémet készíteni? Van valami biztos receptetek, hogyan lehet jó állagú fagyit csinálni otthon (gép nélkül)?
2007. szept. 3. 16:27

Én a vöröshagymát régebben jól megmostam szeletelés előtt hideg vízben, és akkor kevésbé csípett. Mostanában már az egészet beleteszem egy tál hideg vízbe, és csak az éppen szelnivalót veszem ki (ezt valahol itt a Hoxán olvastam valakitől), így még kevésbé csíp.


Jópofa megoldás a napszemüveg :)

49. birogaby (válaszként erre: 46. - D'or)
2007. szept. 2. 22:31

Tényleg,hallottam valamikor ezt a praktikát is,de eszembe sem jutott kipróbálni.Igaz,itthon napszemüvegem sincs,csak a kocsiban van,vezetés közben szoktam néha használni.:DDDDDD


A fokhagymával mi a gond?Az is csip?Ez nekem még nem tûnt fel!Lehet nem pucoltam ehhez kellô mennyiséget egyszerre!? Kicsit ragad,meg nehezen jön le a héja,de ezt 2-3 gerezddel ki lehet bírni.

48. birogaby (válaszként erre: 47. - D@nu)
2007. szept. 2. 22:26

Hát poénnak tényleg nem rossz,de inkább nem próbálom ki.:DDDDDD

Amúgy nekem nincs bajom a hagymával,elég sok hagymás ételt eszünk,szeretek is fôzni,már megszoktam a hagymapucolást és a velejáró kellemetlenséget.:DDDD


Azért mondjuk torma reszelést nem szívesen vállalnék!:DDDDDD

47. d@nu (válaszként erre: 45. - Birogaby)
2007. szept. 2. 19:32

:DDD Mint rájöttél, én sehogy. :D


Szóval, ez a praktika nálam nem vált be: a víz a szájba csak annyi, hogy veszel egy korty vizet a szádba és bent tartod a hagymapucolás alatt. Ez jó poén, főleg ha közben beszélgetne valaki veled. :D Állítólag van, akinél működik...


Szerintem a legjobb, ha megtanulsz minél gyorsabban hagymát pucolni és vágni. :DD

46. d'or (válaszként erre: 41. - Bernuska)
2007. szept. 2. 18:36

en hagymapucolashoz legtobbszor napszemuveget haszalok, ez jott meg a legjobban be,,kebesbe irritalja a szemem,

fokhagymara pedig FOKHAGYMAPUCOLO szilikonhengert hasznalom,nagoyn jo ,gyorsan leszedi a fokhagymahejat..nagyon praktikus

45. birogaby (válaszként erre: 44. - Birogaby)
2007. szept. 2. 14:02
:DDDDDDDDDD Véletlenül neked válaszoltam,pedig nem így akartam!!!
44. birogaby (válaszként erre: 42. - D@nu)
2007. szept. 2. 14:01
Víz a szájba?Ezt még nem hallottam!Hogy csinálod?
43. birogaby (válaszként erre: 41. - Bernuska)
2007. szept. 2. 14:00

:DDDD Engem is mindig megríkat a hagymapucolás!

Hallottam olyan praktikákat,hogy ha pucolás közben befalsz egy mentolos rágót,nem csip annyira.Még nem próbáltam,hogy igaz-e!:DDDDD

Meg olyat,hogy ha mielôtt felvágod a hagymát,félbe vágva kevés ideig vízben áztatod,nem csip.Ezt próbáltam,tényleg volt,hogy nem csipett annyira,de lehet,hogy csak mert olyan volt a hagyma,és enélkül sem csipett volna.

42. d@nu (válaszként erre: 41. - Bernuska)
2007. szept. 1. 18:07
Szerintem ezzel nincs mit tenni. :( Főleg most az új hagymák... valami szörnyűek... :(((
2007. szept. 1. 17:21

hogy álltok a hagymapucolással, és a szeleteléssel?


mindig kimarja a szemem, mire elkészülök vele :(, hiába a víz a szájba, meg előtte a fagyóba tenni, stb...

40. eb504c2fac (válaszként erre: 39. - Birogaby)
2007. aug. 29. 13:55
ok:) de az egyszerűbbet fogom elkészíteni!
39. birogaby (válaszként erre: 38. - Eb504c2fac)
2007. aug. 29. 13:39

:DDD Nincs mit! Jó munkát hozzá!

Majd írd meg milyen lett,talán kedvet kapok hozzá és hétvégén én is elkészítek egy adagot!

38. eb504c2fac (válaszként erre: 33. - Birogaby)
2007. aug. 29. 13:31
látom hogy fent van a recept. Még ma délután megfőzöm. Köszi mégegyszer!
37. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 23. - 'szti)
2007. aug. 28. 20:13

Igen, edes, nagyon finom. Lehet alufoliaba csomagolni es a sutoben puhara sutni, de en krumplipurebe raktam mindig a krumplihoz a vizbe, amibe megfoztem. Nagyon megdobja a puret.

Ha nincs felhasznalva, ugyanugy kicsirazik, mint a krumpli. Nekem most pont 2 ilyen kicsirazottam van, ugyanis dietas okobol kerultem a puregyartas. :(

36. eb504c2fac (válaszként erre: 35. - Rózsakvarc)
2007. aug. 28. 14:33
cukor vagy só nem kell bele? És szalicillal tartósítod?
2007. aug. 28. 14:32
Én tettem el szombaton 30 kg paradicsomot lének. Így: A paradicsomot megmostam, 2-3 darabba vágtam, a fiam (16 éves)paradicsompasszírozón nyersen ledarálta. Beleöntöttem nagyfazékba (3 részletben) és felforraltam. Rövid ideig forraltam (4-5) perc aztán beletöltöttem jól kifertőtlenített üvegbe. Pici késhegy tartósító rá, aztán száraz dunsztba tettem. (Az összes otthon fellelhető rossz pokróc) Ha kihül, mehet a kamra polcára, akár 2 évig is eláll, ha addig nem fogy el. Tuti, hogy nincs benne féreg, rágcsálószór (értsd patkány) és egyebek. 1/2 8-tól 1-ig kész lett takarítással együtt.
34. eb504c2fac (válaszként erre: 33. - Birogaby)
2007. aug. 28. 14:10
ok. és köszi előre is
33. birogaby (válaszként erre: 30. - Eb504c2fac)
2007. aug. 28. 14:07

Anyum szokott eltenni,én még nem próbáltam.Receptem van hozzá,az idén terveztem is,hogy készítek,de eddig még nem jött össze.Talán majd ezután!:DDDDD

Felteszem a receptet a receptjeim közé.

32. Bernuska (válaszként erre: 28. - D@nu)
2007. aug. 28. 13:11
köszi, ez így szuper, ki is próbálom....
2007. aug. 27. 15:16
lassan de alakulgat a kis tudástár :)
2007. aug. 27. 12:46
valaki tud paradicsomlevet eltenni télire?
29. d@nu (válaszként erre: 28. - D@nu)
2007. aug. 25. 19:47
Tyű, ez nem lett rövid... :D
28. d@nu (válaszként erre: 15. - Bernuska)
2007. aug. 25. 19:47

Hát nem sokat készítek, általában cukkiniből és zellerből szoktam, de pl. én a frankfurti levest is pürésítem, azaz kelkáposzta krémlevest készítek. :D A zellernél és a cukkininél is alap, hogy kevés olajon párolod néhány percig, felöntöd húslével (illetve kockából készült levessel), ami egy ujjnyival legyen több, mint ahogy ellepi. Miután készre főtt a zöldség, tűzről leveszed és kicsit hűlni hagyod, majd pürésíted (botmixer). Ezután visszateszed a tűzre, és habarod/rántod, ahogy jól esik - én besamellel sűrítem. Fűszerezni nem nagyon szoktam, mert a leveskocka általában elég sós szokott lenni és a lányom is pici még, de pürésítés után megkóstolod és mehet bele só vagy egy kis őrölt bors, attól függ, hogyan szeretitek. A zellerhez zellerszárat lehet tenni, a cukkininél jó, ha egy fej vöröshagymát megdinsztelsz és erre dobod a cukkinit párolódni, illetve kaporral vagy fokhagymával is ízesítheted - próbáld ki, mindegyik finom.

Akkor, ha sok a lé és nem elég krémes, lehet bele tenni egy kevés kukorica keményítőt (hideg tejben kell oldani), illetve ellenkező esetben szintén húslével lehet hígítani is. Én pirított kenyérkockával (vagy készen lehet kapni pl. fokhagymás croutont) tálalom.

A kelkáposztához pedig csak felteszem a vizet forralni, forráskor sózom, beledobom a káposztát, majd egy forrás után lécsere (a bébi miatt fontos). Mehet hozzá is leveskocka, ha ízesebbre szeretnéd, fűszerezed (só-bors-majoránna, esetleg fokhagyma) és miután megfőtt leturmixolod. Ehhez tejfölös-lisztes habarást ajánlok és újraforráskor mehet bele a karikára vágott virsli.


Ha kell pontos recept, írd meg és elküldöm vagy felviszem a receptek közé.

27. Bernuska (válaszként erre: 26. - D'or)
2007. aug. 25. 18:24

Nagyon közeli még a fájdalmad... rengeteg idő kell a belenyugvásba, már ha lehetséges ez. Megértelek, mert én is imádom a szüleimet! Hiszek abban, hogy azért álmodsz vele, mert üzenni akar valamit, amit majd megérzel előbb-utóbb. Az biztos, hogy Ő már egy jobb helyen van, de a te életed is lesz még napsugaras, ebben bíznod kell, mert szerintem anyukád sem akar szomorúan látni téged... :) És tuti, hogy minden fontosat átadott számodra az életéből, minden hasznosságot és kincset... :)

Van családod, gyermekeid?

26. d'or (válaszként erre: 25. - Bernuska)
2007. aug. 25. 16:42

szio, hat nem tudom ma ejjel ,kora reggel almodtam vele, de sajna felébredtem a valosagra.!!Mivel almomba,azt almodtam,hogy osszeesett,de nem halt meg...utana mar jobban lett..Nagyon orultem ennek...de utana ra hamarosan felébredtem a szomoru valosagra!!!!Ma is lent voltam a temetobe..en 37eves vagyok,anya csak 61volt,mi nagyon jo kapcsoaltban voltunk,vagyunk..es nagyon hianyzik +hianyozni fog mindig!!

Minden kis taktikat,fortélyt atadott nekem az éeltben...es most mar nem fogja tobbet atadni..Bocs ..de soha nem fogom feldolgozni..az egyeduli remeny+ero ebben ,hogy mivel hiszek istenben..stb,tudom ,hogy o mar jo helyen van es nem faj neki semmi,nem szenved, nem szomoru,mi meg itt elunk...szenvedunk..stb a foldi eletben.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook