Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sűrű vizelés fórum

Sűrű vizelés (beszélgetős fórum)


1 2
7. Jenna3 (válaszként erre: 6. - Bözsi néni)
2019. júl. 10. 17:36
Most teljes verkepem is mindent rendben talaltak...
6. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2019. júl. 10. 16:42
Vércukrod rendben van?
5. papája (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2019. júl. 10. 16:25

Olvasd el ezt a fórumot is, mert itt is találsz hasznos tanácsokat.

[link]

Továbbá sok tanács van hasonlókban is.


Leginkább a coli baci a felelős. Sajnos folyamatosan képes fenntartani a fertőzést, mivel székletbaktérium. Ott van a húgycső közelében. Nem helyes wc toalett, vagy a tanga felelős a tünetekért. Sokat segít a normális bugyi viselése, illetve a szex előtti mindkét fél általi tisztálkodás, de a wc utáni bidé használat is.

4. Jenna3 (válaszként erre: 3. - Mezei Virág)
2019. júl. 10. 15:46
Az a baj,hogy akkor is van ez a suru inger es csipo fajdalom mikor egyaltalan nem vagyok stresszes van egy 3 eves kislanyom jelenleg meg vele vagyok itthon,nagy problemaink nincsenek es megis... de koszonom ennek is utana fogok jarni :)
3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2019. júl. 10. 15:30

Stressz is okozhatja.


[link]

2. lapbarna (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2019. júl. 10. 15:27

Sajnálom!

Próbáld ki, hogy legalább 1 hónapig ne szőrtelenítsd lent magad. Vicc nélkül mondom. Meg talán próbáljátok ki a behatolás nélküli szexet. Talán nem tud teljesen meggyógyulni a szervezeted.

2019. júl. 10. 15:15
Sziasztok! 23 èves fiatal lany vagyok kb 1 eve szenvedek allando holyaghuruttal,mar kiprobaltam sok mindent, de csak nem akar elmulni a suru vizelesi inger, voltam nogyogyasznal, urologusnal de minden leletem negativ lett, ha pedig volt bakterium a vizeletemben, az arra kapott antibiotikum nem hatott csak addig meg szedtem vagy egyaltalan nem. Amit kiprobaltam: sok folyadek,tozegafonya tabletta ,urostemal femina kapszula, d-mannoz, gyogyteak, parommal ovszerrel vagyunk egyutt,higieniara odafigyelek, ha esetleg van meg valami jo tanacs ami hasznos lenne kerlek segitsetek,mar nagyon el vagyok keseredve ,vannak olyan napok mikor nem kell surun pisilnem, de van olyan is ,hogy fel orankent jarok.! Koszonom szepen. !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook