Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sürgősen szükségem lenne 200ezer Ft-ra, amit 12 hónap alatt havi 20ezerrel tudok törleszteni. Tud valaki megoldást? fórum

Sürgősen szükségem lenne 200ezer Ft-ra, amit 12 hónap alatt havi 20ezerrel tudok törleszteni. Tud valaki megoldást? (tudásbázis kérdés)

2020. jún. 29. 07:09
Vajon mi lehet a fórumindítóval?
27. Gine
2010. jún. 29. 16:42

Sziasztok!


Miért gonoszkodtok Vele?Segítséget,tanácsotkért!

Olyan jó,hogy itt mindenki ilyen makulátlan,senkinek nincs anyagi gondja,mindene ki van tisztázva...könnyű más fölött pálcát törni,csak nehogy egyszer ti legyetek ilyen helyzetben.

Remélem sikerül megoldást találnod,akik meg itt csesztetnek,azokkal ne is foglalkozz!:)

26. klára51 (válaszként erre: 17. - B9662b68b3)
2010. jún. 29. 16:34
Az önkormányzat fiezeti a felét,és neki a többit kell fizetni kérheti 6-12 hónapos törlesztésre az ugynevezett önrészt ami minimálisra jön ki / hó.
2010. febr. 24. 15:49

Forrás Takarékszövetkezet (QUAESTOR fiókok)

Sztem elég jók!

24. supin
2008. dec. 18. 09:59
A Provident drága mulatság!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. nyta
2008. dec. 18. 09:31

Mivel a bírósági végrehajtásban dolgozom,sokmindent láttam ás látok.Gyerektartást fizet?

mert azt a Gyámhivatal megelőlegezi,az általuk megállapított időre.

A Providentet nem ajánlanám!Rablás az egész.

22. nyta
2008. dec. 18. 09:28

Szia!

A családsegítőt ajánlanám,akik átvállalják a rezsi költség x részét,és segítenek mindenben,ami a gyerekek neveléséhez kell.Budapesten ez elég rugalmasan működik.

Az is igaz hogy a közszolgáltatók is adnak részletfizatési kedvezményt.Pl:a gázosok 12,18,24 havi részletet is.

2008. dec. 18. 09:14

Fordulj bírósághoz,

aki ott hagyott 3 gyermekkel,

az nyúljon a zsebébe.

20. koppanya (válaszként erre: 16. - Betadine)
2008. dec. 18. 07:12

nem megbántani szerettelek volna, eszembe se jutott, hogy itt kérnél kölcsönt, csak leírtam ami ezzel kapcsolatban felmerült bennem

sajnálom ami veled történt-kölcsönt semmi képp ne vegyél fel mert csak görgeted magad előtt, kérj halasztást a közüzemektől, menj el az illetékes szociális központba- ha nem tudod hol van fordulj a védőnőhöz

és minél előbb indíts el a válást, ha a férjed nem támogat benneteket, de lagalábbis ne legyen oda bejelentve ahol ti laktok, mert akkor az ő keresete is beleszámít az egy főre jutó jövedelembe

19. frutty (válaszként erre: 16. - Betadine)
2008. dec. 17. 12:39

menyél,ell a családsegitő szolgálathoz,és mond ell,

mi a problémád.

de ha van,rokonod akkor,kérjél kőlcsőntöllűk.

vagy,egyedűl vagy?

szüleid?

18. emagdi (válaszként erre: 16. - Betadine)
2008. dec. 17. 09:57

szia!

valóban nehéz helyzet, de a hitellel nem oldod meg, csak eltolod és növeled a problémát (kamatokat is ki kell gazdálkodnod).

ha a férjed otthagyott, én első körben nála próbálnék pénzhez jutni, hiszen nyilván ő is szeretne a gyerekeiről gondoskodni...

hosszabb távon: kisebb, v gazdaságosabb lakásba költözés, plusz munka :((

17. b9662b68b3 (válaszként erre: 5. - Betadine)
2008. dec. 17. 09:49

Szia!Nem bántásból mondom, de ha a számlákat sem tudod fizetni,akkor hogy lenne havi 20 ezred?Általában a szolgáltatók elég rugalmasak,be kell menned, és megbeszélni velük hogy adjanak részletfizetést.

Amúgy általában az önkormányzatok foglalkoznak adósságredezési támogatással is szociális alapon.

Menj be az önkormányzathoz, és kérdezd meg hogy adósságkezelési támogatést milyen feltételekkel adnak.

Ez úgy működik hogy ki kell töltened egy papírt, le kell igazoltatnod hogy mennyi a tartozásod, és az önkormányzat fizeti helyetted,csak asszem 10% vagy 20%-ot kell befizetned, de arra is kapsz részletfizetést.Érdemes utánajárni ennek.Mint hogy pénzt vegyek fel kamatra

16. Betadine (válaszként erre: 8. - Koppanya)
2008. dec. 17. 09:19

A férjem itthagyott egy másik nő miatt 3 gyerekkel és egy lakáshitellel. Egy tartósan beteg gyerek mellett 90ezer ft-ból TE vajon hogy csinálnád? 45ezer a rezsi, és 44ezer a lakáshitel. Nos?

Lentebb említettem hogy NEM kölcsönkértem hanem megoldást keresek!!!!! Ehhez kértem (volna) segítséget. De látom hogy itt csak a vallatás és a szavaim kiforgatása megy. Tisztelet a kivételnek! Aktív tagja vagyok a Hoxának és naplóim is vannak. Igen, más néven regisztráltam mert nem szeretném ha ennek alapján ítélnének meg az emberek. Már most kiforgatják a szavaimat, pedig sehol nem említem hogy itt bárkitől kölcsönt szeretnék. Szégyenlem magam a kialakult helyzetem miatt... Én, pedig nem nekem kéne..

Köszönöm annak aki priviben irt és hasznos dolgokat tanácsolt.

Üdvözlettel: Szilvia

15. syria (válaszként erre: 8. - Koppanya)
2008. dec. 16. 09:29
Hát igen, ez is egy jó kérdés.
2008. dec. 16. 09:00
Én biztos nem adnék így senkinek sem,hogy egy fórumon kér kölcsön.És ha másnak esze van akkor más sem ad.Hiába van telefonszámod ésatöbbi,csak a behajtás nehézkes a mai magyar jogviszonyok közt.
2008. dec. 16. 08:57
Van valami szerv(családsegítők vagy mi) akik tudnak segíteni.Ők úgy tudom hogy egyszer kifizetik az elmaradt számlák egy részét helyetted,de nem az egészet csak egy részét.Tőlük kérj segítséget szerintem.Providentet ne vegyél fel mert uzsorakatot fizetsz.
2008. dec. 16. 08:51
Ha már hitel, akkor nézz körül a hitel.lap.hu-n. Provident szerű bankok is vannak, csak nem 262% -kal, hanem 30-40%-kal dolgoznak. Azért az már jobban hangzik nem?
11. alliteracio (válaszként erre: 9. - Ninuka)
2008. dec. 16. 08:48

A Provident embertelen kamatra adja!!!!!!

Majdnem a dupláját kellene visszafizetned!!! :(

2008. dec. 16. 08:42
kérjél részletfiztéset indokold azzal hogy 3 gyermeked van biztos hogy engedélyezik
9. ninuka (válaszként erre: 1. - Betadine)
2008. dec. 16. 08:03

szia próbáld meg a providentet ott lehet tudnának neked segíteni.Nekem nem tudtak mert én GYES-en vagyok de apáromnak megadták volna.az a lényeg hogy ha felhívod őket vagy a neten regisztrálsz ők visszahívnak elmondod nekik mi a gondod meg hogy Gyeden vagy és ők elmondják milyen papírok szükségesek hozzá.Vagy még megtudod próbálni az A hitelt mondjuk én otp-s vagyok de nekem megadták jó mondjuk a 2szeresét majdnem de ez attól függ hogy mennyi gyedet kapsz.Valószínű hogy megtudnád csinálni a B hitelt is az a gyedednek a 3szorosa de nemtudom hogy ez más banknál is van e.De ha jól tudom van.Bekell menned a bankba és rákérdezned hogy miket kérnek.ennyit tudtam csak hirtelen segíteni de remélem hasznodra válik.szorítok

Ridegh Edina

2008. dec. 16. 08:03
ha erre lenne pénzed, akkor a számlákra miért nem volt a nem hivatalos jövedelmedből????
7. syria (válaszként erre: 5. - Betadine)
2008. dec. 16. 07:52
A helyedben én a szolgáltató(k)nál kérvényezném a részletfizetést egy körültekintően megfogalmazott, indokokat felsoroló, szívhez szóló levélben.
6. Betadine (válaszként erre: 4. - Kenzol)
2008. dec. 16. 07:03

NEM kölcsönkértem!!!!!!! Megoldást keresek, ehhez kértem segítséget.

Aki meg esetleg tudna segíteni mert van éppen ennyije "feleslegben" annak megadom a pontos nevet, címet, telefonszámot.

Nem hiszem hogy Te egy ilyen helyzetben névvel, címmel és telefonszámmal jelentkeznél be.

5. Betadine (válaszként erre: 3. - Ec63a7fc29)
2008. dec. 16. 07:01

A hivatalos jövedelmem kevés. Tehát lenne miből visszafizetnem.

Számla elmaradásom van, ennek törlesztésére kellene.

2008. dec. 16. 06:52
Szerinted ki ad egy olyan embernek kölcsön aki beregisztrál ide egy fantom névvel és egyből pénzt kér?
3. ec63a7fc29 (válaszként erre: 2. - Betadine)
2008. dec. 16. 06:42

Csak egy kérdés:

Akkor miből fizetnéd vissza havi huszasával?


+1: Mire kellene?

2008. dec. 16. 04:53
Jah, majd el felejtettem. A Provident sem ad mert kevés a jövedelmem. (48000 csp+ 40e Gyed ebből fizetem a számlákat)
2008. dec. 16. 04:48

Sziasztok! Óriási gondom van.

Sűrgősen szükségem lenne 200ezer ft-ra (tudom, sokaknak is)amit 12 hónap alatt havi 20ezerrel tudok törleszteni. Mivel GYED-en vagyok, a bankok elutasítanak. Adóstársat nem tudok beszerezni.:( Tud valaki megoldást?

Légyszi csak komolyak írjanak.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook