Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Supra Balance tapasztalatok fórum

Supra Balance tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. aug. 29. 13:22

Ja, egy üveg 30 napra elegendő mennyiséget tartalmaz, mert csak 25 ml-t kell belőle inni. Ezt az adagot a kúra alatt emelni kell.

Íme a tisztítókúra receptje:


Teljes időtartamhoz szükséges készítmények


* 4 üveg Supra Balance

* 1 Synbiotic Colonies

* 1 Omega Oxishield

* 1 Supercritical Protection



A kúra lépései heti bontásban:


1. hét:

Supra Balance, napi bevitel: 1x25 ml vízben oldva

(Emésztési probléma esetén az első napokban csökkentett bevitel ajánlott!)

2. hét:

Supra Balance, napi bevitel: 2x15 ml vagy 1x30 ml vízben oldva

3. hét:

Supra Balance, napi bevitel: 2x20ml

Synbiotic Colonies, napi bevitel: 1 kapszula a bélflóra regenerálására, újjáépítésére

4.hét:

Supra Balance, napi bevitel: 2x25 ml

Synbiotic Colonies, napi bevitel: 1 kapszula

Omega Oxishield, napi bevitel: 2x1, értisztítás, szöveti zsírokra jó hatással van

5.hét:

Supra Balance, napi bevitel: 1-2x25 ml

Synbiotic Colonies, napi bevitel, 1 kapszula

Omega Oxishield, napi bevitel: 2x1 kapszula

Supercritical Protection, napi bevitel: 2x1 kapszula a szabad gyökök lekötésére

6-8. hét – A fenn maradó mennyiséget az előzővel megegyező dózissal fogyasszuk el.



Különböző egészségügyi állapotok miatt a méregtelenítő kúrát kiegészíthetjük az alábbiak szerint:


Ízületi probléma esetén és negyven év felett javasolt:

Az 5. héttől: Corallive, napi bevitel: 2x1 kapszula



Gyulladás esetén javasolt:

A kúra alatt a gyulladás mértékétől függően napi 1-2 Zyflamend kapszula szedése


Legyengült szervezetre, allergia esetén javasolt:

Olive Beta G Force, a kezdetektől napi 1; allergiára napi 2 tabletta


Cukorbetegség esetén javasolt:

A kúra egész ideje alatt 1 kapszula Diabalance szedése – orvosi konzultálással szigorúan!!!


Az egész kúra ideje alatt részesítse előnyben a nyers zöldségek és gyümölcsök fogyasztását az állati fehérje bevitelt pedig csökkentse 20%alá. Mellőzze a cukorfogyasztást, csökkentse a sóbevitelt, valamint kerülje a szintetikus és gyorséttermi élelmiszerek bevitelét.


A kúra egész ideje alatt ügyeljen a megfelelő mennyiségű és minőségű folyadékbevitelre. Lehetőleg tiszta víz, minimum három liter.


Ajánlatos és úgy a teljes, ha a belső méregtelenítéssel egy időben a külső méregtelenítést is elvégezzük. Az Organic Mission kozmetikumai vegyszer-, és méreganyag mentesek, így bátran használhatjuk a tisztítókúra alatt és után is.


A méregtelenítés hatékonyságát emelhetjük rendszeres mozgással és szaunázással.

2010. aug. 29. 13:17

Nincs valakinek 1 üveg eladó SB-je? Elfogyott a mostani üvegem és legközelebb csak szeptember 27-en lesz rendelhető, így S.O.S. keresem!

Köszönöm!

2010. aug. 29. 13:16

Sziasztok!

Én is iszom lassan 1 hónapja a Supra Balance-ot és csak jót tudok róla mondani. Rendbe tette az emésztésemet és tiszít belülről. A Supra Balanceot kúra szerűen kell inni, egy béltisztító kúrához 4 üveg SB-ra és 1 doboz Synbiotic Colonies-ra van szükség.

6. a9e1c02a7b (válaszként erre: 3. - Patyoma)
2010. aug. 25. 17:07
Szoptatás alatt én a sima Supra Live-ot innám. A Balance elég erős méregtelenítő hatással rendelkezik, szoptatás alatt nem biztos, hogy jó lenne. Most nem iszom, úgy ittam, hogy 2 üveggel ittam a Balance-ból, utána a No Limit-et, utána pedig a Live-ot, tehát összesen 4 hónapig ittam lötyit. Szeretnék majd venni még, most anyagi okokból "pihenek".
2010. aug. 25. 16:42
Tényleg csak egy valaki próbálta?
4. patyoma (válaszként erre: 3. - Patyoma)
2010. aug. 25. 12:39
zet=ezt, elírtam, bocsánat
3. patyoma (válaszként erre: 2. - A9e1c02a7b)
2010. aug. 25. 12:38

Még most is iszod? Vagy zet is kúraszerűen kell? Valahol azt olvastam napi 25 ml-t kell inni csak.

Nem emlékszel esetleg, hogy nincs-e véletlenül ráírva az üvegre, hogy nem szabad szoptatás alatt inni?

2010. aug. 25. 11:48
Egy havi adag, általában. Nekem elmúlt az asztmám meg a szemölcseim tőle. :-)
2010. aug. 25. 11:07

Ha használtad kérlek írd le a tapasztalataidat, véleményedet!

Írj akár emésztő rendszer helyreállítására, akár méregtelenítésre, akár fogyókúrára alkalmaztad!

Mennyi ideig tart ki egy üveg? Mert sehol se találom, hogy mekkora adagban árulják.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook