Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sünözés - mit jelent? fórum

Sünözés - mit jelent? (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 3. 23:50

Az én kutyáim is sünizni szoktak, meg voltam róla győződve, hogy ilyesmi lesz, de tévedtem!

Most már ezt is tudom, ezért is érdemes itt lenni!

2009. okt. 3. 22:07

Jah.

Szerintetek azóta mi a rendőrség címer állatja?

2009. okt. 3. 22:06

SÜN!

Hátra!

Vissza!

Szerencsétlen idióták...

10. Dorka29 (válaszként erre: 9. - Mama_gold)
2009. okt. 3. 20:57

:))


Én sem tudtam eddig, mi ez a sünözés.:)

2009. okt. 2. 22:14

Hallgasd többször a Juventus-t, állandóan a sün-ökről beszélnek:DD

El is nevezték a zsarukat sün-nek:))

Bár most valaki "átkeresztelte" birodalmi lépegetőnek:( Nekem ez nem tetszik.

Sünök mérnek itt és itt...

2009. okt. 2. 22:06

Hogy ez ilyen egyszerű? :)))

Fogalmam sem volt, hogy milyen témakörben kellene gondolkoznom. Hiába, ez már nincs benne az én szlengszótáramban :(


Köszi mindenkinek!

7. jpne (válaszként erre: 4. - Megryan)
2009. okt. 2. 22:05
A jelen lévő civilek értették, csak jót nevettek!
2009. okt. 2. 21:59
Ha a rendőrségről beszélsz,akkor az az alakzat amit felvesznek a rendőrök mikor kiemelnek valakit a tömegből.Háttal állva a kiemelendő személynek körbefogják,hogy az illető arra menjen amerre ők akarják és közben szemmel tartják a tömeget.Asszem.
2009. okt. 2. 21:59

Mikor a rendőr bácsik körbeállja az embert, aki beszó'..


És akkor ilyen elváltoztatott mély hangon kiabálnak, hogy "SÜN!!!!" .. "SÜN!!!!"

2009. okt. 2. 21:59

A Sün! egy internetes mém. 2009. március 15-én a budapesti Kossuth téren videóra vették, amikor egy rendőrhadnagy[1] többször sün!-t kiált. Ez egy rendőri alakzatra utaló parancsszó, a jelenlévő civilek azonban nem értették.

Az alakzat lényege, hogy a rendőrök vállt vállhoz vetve, háttal felé fordulva körülveszik a védett (vagy elvezetni kívánt) személyt, hasonlóan ahhoz, ahogyan a sün tüskéi védik az állat testét a támadótól. Így a belátott tér 360°-os lesz. Főleg rohamrendőrök használják,[5] ekkor a rendőrsorfal megnyílik, az elfogócsoport kirohan, majd a kiemelt személyt sün alakzatban viszik a sorfal mögé.

2009. okt. 2. 21:58
2009. okt. 2. 21:55

Itt állok tudatlanul, mert két fiatal kétszer sünt kiáltott a rendőrök után és ebből verekedés lett.


De mit jelent a sün??????


köszi a választ :)

2009. okt. 2. 21:54
Sünözés - mit jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook