Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Súlytartó Club fórum

Súlytartó Club (beszélgetős fórum)


11. dundy (válaszként erre: 1. - Zsu76)
2007. szept. 19. 08:56
Szerintem abszolút nem egyszerű lefogyni, persze megtartani az áhított súlyt sem,de véresen hosszú az út odáig.
10. Verocsxx (válaszként erre: 9. - Danica)
2006. dec. 9. 16:59
Hát sokan fogytak már az ő módszerével biztosan sikerülni fog.:)
2006. dec. 9. 16:32
Én 2 hónapja Norbi-kaját eszem, remélem ezzel ha végre leadom a súlyomat, meg is fogom tudni tartani.
2006. dec. 8. 13:29
Ami engem illet 30 kg híztam, amit kb két éve tartottam. Próbálkoztam sok féle diétával, de eredménytelenül. Most elkezdtem egy másik módszert, aminek köszönhetően 1 kg megy le hetente és ezt a heti 1 kiló mínuszt sikeresen tartom:)
2006. dec. 7. 19:42
Majd, ha elértem azt a súlyt, amit tartani szeretnék, jövök!(egy-két hónap...?)
6. mti
2006. dec. 7. 18:43

Nyáron csináltam végig a 90 naposat. Sikerült leadnom a felszedett 9 kilóból 8-at. Azóta nagyon odafigyelek, és lement még 2. Nekem az álomsúly az 53, de nem kezdtem zabálni, mert most kevesebb vagyok. Kenyérfélét ritkán eszem. Esténként nagyon tervezett vacsora. Délelőtt gyümi és kicsi sajt, korpovit, natúr joghurt. Ebédre mindenfélét eszem. Itt nem válogatok. Kávé helyett gyakran iszom teát, édesítőszerek nélkül. Figyelek a folyadékra és minden nap mozgok egy kicsit.


Remélem menni fog ezek után is!


Tényleg fontos, hogy a fejben minden rendben legyen!

5. kisgé (válaszként erre: 1. - Zsu76)
2006. okt. 27. 08:52

Szia!


Én 2 éve tartom viszonylag a súlyomat, amit leadtam. 2-3 kg jött vissza, de többet mozgok és kevesebbet törődöm a mérleggel, a kinézet a lényeg. Szóval a titkom: nem zabizok!:))) Továbbra is odafigyelek, hogy 5* egyek, egészségeset, kevés és jó szénhidrát, sok zöldség, semmi cukor-vagy csak ritkán. Időnként pedig azt eszem, amit akarok. Ha a fejemben rend van: nem vagyok elkeseredve, hogy jaj, meghízom és akkor mi lesz, hanem pozitívan állok hozzá, jól érzem magam, akkor nem eszem felesleges dolgot.

2006. okt. 27. 04:21
Az en sulyom allandoan ingadozik, de amiota sikerult leadnom 16 kg sulyfelesleget, azota ha egy bizonyos hataron tulmegyek, akkor ismet fogyozni kezdek, mert nagyon felek az elhizastol.
2006. okt. 26. 21:38

Én olyan 5 éve fogytam le, és bár közben betegség miatt voltam 45 kiló is, de az 55-öt tartom úgy általában.

Mindig becélzom az 52-t, és akkor még lehet egy kicsit dőzsizni. Nem bírnék folyamatosan fogyózni, ezért amíg el nem érem a felső határt, eszek rendesen. De ha efölé megy a mérleg, akkor teljesen rosszul leszek (na mondjuk ez se normális, tudom, de legalább nem hízom meg újra), és akkor szépen, nem mondom, hogy rögtön másnaptól, de 2-3 nap alatt rá tudom venni magam, hogy visszafogjam a kajálást.

Sok gyümi és fehérjék, semmi kenyér meg édesség.

Ez így nekem beválik.

2006. okt. 26. 21:26

én sajnos tartom a súlyom, nap mint nap a lábamon

:)

2006. okt. 26. 21:24

Lefogyni viszonylag könnyű, a leadott súlyt megtartani annál inkább!!!

Kiváncsi vagyok, hogy sikerül az elért súlyotokat tartani a fogyókúra után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook