Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Súlyos esetek jegyzete fórum

Súlyos esetek jegyzete (beszélgetős fórum)


1 2
20. 09f469d1dc (válaszként erre: 12. - Esthajnal)
2004. márc. 4. 13:12
Szia Esthajnal! Hidd el sajnos mi ezen hogy hol +20, -20 kg- mind végigmentünk, na de majd most marad a -20. Nemsokára nem az Atkins diétával fogunk foglalkozni, hanem a sovi nők fóruma lesz a hoxa honlap témája. Ne csüggedj, kitartás!!!
19. Ildikó (válaszként erre: 6. - DOMI)
2004. márc. 4. 13:07
Tudom, hogy minden relatív, csak nekem még álom a 75 kg. Neked is elindul lefelé, az biztos!!! ... és ha az ember segíti a másikat lelkileg, az csak jól hat és meglesz az eredménye. Én is biztos vagyok abban, hogy együtt könnyebb és átsegítjük egymást. Én segítek mindenkinek amiben tudok. KITARTÁS!!!
18. flo (válaszként erre: 14. - Meilen)
2004. márc. 4. 13:04
Szia Meilen! Remélem tele lesz a szekrényed szép ruhákkal.Adtál egy jó ötletet viszont amit,mint egy érett nőtől érdemes megfogadni! A kedves párom nő ideálja,olyan mint pl: [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Pamela Anderson[{[{[/A]}]}].Én meg szerintem a 3-szor kövérebb változata.Szóval bevetem a trükköt,hogy kérek tőle valamit amire vágyom,végül is így is úgy is le kell fogynom.
2004. márc. 4. 13:02

Köszönöm a biztatást, remélem sikerülni fog.

A gyerekemet csodálom kicsi korától fogva: csinálhatok én bármilyen finom kaját, süthetek sütit, ha egyszer nem éhes, akkor ő nem eszik belőle. Én meg miért nem tudom megállni??!! Igaz, ő nem az én alkatom, hanem apjáé. Én gömbi vagyok, hasban vállasodom. :)) Ő viszont körte alkat, gyönyörű karcsú /Ami én sose voltam, legnagyobb bánatomra :(( /

A szakirodalom is azt mondja, hogy mi, a hasi elhízottak vagyunk jobban veszélyeztetve egészségileg.

Az utsó labornál 10 felett volt a cukrom. :((((

16. flo (válaszként erre: 2. - Ildikó)
2004. márc. 4. 12:56
sZIA Ildikó.Nincs gyermekem,de ahogyan te is úgy én is szeretnék már nagyon.Hajlamos vagyok a hízásra mind a két ágon szép testes ősök génjeit örököltem,hogy miért nem híztam többet,mint 10 kg?HIÚSÁGBÓL.Nagyon irigy vagyok a "sógornőmre" 2 gyermek után 53 kg és 167 cm magas.Bennem van az,hogy ha ő terhesen volt kb 80 kg és igy vissza fogyott nekem is sikerülnie kelL,ÉS MIÉRT? Vonzó nő szeretnék lenni,ahogy minden nő a szíve mélyén!
15. DOMI (válaszként erre: 11. - Ef14511d5c)
2004. márc. 4. 08:38
Csak kitartás, itt vagyunk hátvédnek! Ahogy már írtam, a fiam verte a 190kg-ot. 24-es cukorral döbbent végre rá, hogy tenni kell valamit. Aztán következett amit írtam. Az Ő ELHATÁROZÁSA kellett hozzá. Addig mi hiába tettünk érte meg mindent. Egy ideig csináltuk, majd elkezdett mellé enni és átverni minket (csak az evéssel kapcsolatban). Most már 1 éve nincs cukra, vérnyomása OKÉ. Pici kilengései vannak, de nem engedi felkúszni a kg-kat. MINDEN NAP MÉRLEGEL, hogy észrevegye a megfutást. Nagyon szereti Ő is a családját, és amikor elkezdte a fogyást alkut kötött velünk, hogy mi meg leszokunk a cigiről. Én 30 év után megtettem, apja nem. Ő sem tudjas még abbahagyni, de ennyi szerintem még OKE. Mi nők a természet által adottan több lelkierővel rendelkezünk, tehát NEKTEK IS MENNI FOG!!
14. meilen
2004. márc. 4. 08:17

Nekem is vannak falási rohamaim, a doktorbácsi azt mondta még1pohár viztől is hizom. nem baj. a 42-es bugyi méret lebeg a szemem előtt, ésd az hogy a párom 10kg-kén kapok egy kosztümöt. igaz már 2ő járna de még nincs egyse. majd tavasszal biztos 3at kapok egyszerre.


13. meilen
2004. márc. 4. 08:14

Szia Esthajnal.

Ne add fel soha a reményt, én 25kg-t fogytam 600 caloriával, ésa most Atkins bácsval 3 kg-ot.

Sikerülni fog.


2004. márc. 4. 04:35

Hellóka!


Én olyan kicsi voltam, 2,50 volt a születési súlyom /8 hónapra /, hogy belecsúsztam a pólyába. Annyira nem akartam szopni, enni, hogy a család kétségbe volt esve. Állítólag mindig aludtam, evés helyett is. A keresztanyám ott állt a szoptatásnál két fedővel a kezében és azt verte össze, hogy ne aludjak el közben. :))

Olyan vékony kislány voltam, hogy valami borzalom, kis csontkollekció, a képeken pipaszár lábaim vannak.

No, a mama megunta, hogy nem eszem, csak növök, úgyhogy elvitt és az orvos B12-es kúrára fogott. Bár ne tette volna! 2. osztályban már majd kicsattanok a képeken. A kúra olyan jól sikerült, hogy megjött az étvágyam és azóta el se ment. 8.-ban én voltam a legnehezebb az osztályban, 70 kg és csak 163 cm. Nekiálltam fogyózni, sikerült is lemenni 62 kg-ra és csinosan belibegni a középiskolába.

Érettségi után 2 héttel volt az esküvöm és 3 év múltával már megint csak gömbölyödtem rendesen. A házasság nem volt túl jó sajna, pótcselekvés, evés, hízás. Aztán válás, idegesség és bár nem volt szándékos először, de beindult a fogyás, nyilván idegalapon, és mikor ezt észrevettem, akkor rátettem egy lapáttal. Új élet, új alak, csinosan.

Évekig ok volt a súlyom. Érdekes, a terhesség alatt csak 9 kg jött rám és szülés előtt 2 kg-ot fogytam. Mire kijöttem a kórházból induló súlyomnál voltam. Szoptatás alatt még lement rólam 8 kg. Mindenki azt mondta, szüljek még, olyan jót tett, megszépültem. :))

Abbahagytama dohányzást és felkúszott rám 20 kg!!

Katasztrófa volt. :(( Akkor vettem a szobabicajt és kemény munkával és napi 800-1000 kalóriás diétával lement 15 kg.

Aztán visszakúszott a duplája. Most vagyok 100. :(( És úúúútááálom!! Imádok enni, és imádom az édességet, bele tudok halni, ha nem ehetek valami kis nasit.

Csak pár ruhába férek bele, a szekrény tele van jobbnál jobb cuccokkal, ami nem jó rám. :(( Néha falási rohamok törnek rám. Nem vagyok éhes és mégis eszem. Imádok mindet ami süti, csoki, édesség, tészta. Félek, hogy cukros vagyok, leszek. Muszály fogynom! Talán itt veletek menni fog.

Bocs, kicsit hosszú lett.

Esthajnal



2004. márc. 3. 18:36

Kövér csecsmőnek születtem, meg is ilyedek otthon a szüleim habár őket is jó kondival áldotta meg az ég.Kb. 55 kg. körül mozogtam de nekem ez sem tetszett.

Folyton fogyiztam és ráadásul bután, sanyargattam magam a nemevéssel.Csak tudnám, hogy miért?Talán mert a hasamon volt felesleg bőven, persze attól nem birtam megszabadulni.Elég jól sikerült igy az anyagcserém lelassitani és már mindent hasznosított a szervezetem bármit ettem.Tragédiák halmaza történt az életemben és szépen elkezdtem gyarapodni vertem a 96.kg.Eltiltottak a sajttól, ha húst ettem fájt az epém, halat nem szerettem, tojás szintén tilalami listán szerepelt, igy észrevétlenül belehajtottam magam a Ch.függősében.Három évvel ezelött vásároltam egy könyvet, mintha hozzám irodott volna.Akkor szembesültem először a magas inzulinszinttel és az elhizás okaival, de még a szálakat nem bírtam összerakni, hogyis kellene helyesen táplálkoznom.Számomra igen drasztikus elvet hirdetett a könyv,még a paradicsom is tilalmi listán

szerepelt.Elkezdtem fehérjéket enni és hozzá zöldséget, és naponta ha tehettem mozogtam.Évek alatt lement vagy 2o kg.most küzdök az utolsó 5-tel.Sajnos ezt a diétát csak nagyvonalakban igyekszem követni egészségi problámáim miatt,de bizom abban,hogy ha látom a Ti sikereiteket is talán igy csapatban nekem is menni fog.Az egész hátralevő életem a fogyizással fog eltelni, mert pokoli hajlamom van a súlygyarapodáshoz.Néha tudok akár 3 kg.is hizni egy nap, igaz hamar visszemegy, csak figyelnem kell és nem elengedni a gyeplőt.Amúg jól érzem magam nem éhezem soha csak mozogni kellene többet.Talán jön a jóidő és nagyobb kedvem lesz hozzá.Addigis Veletek együtt igyekszem a lovak közé csapni kedves zsirégetők:))Sok sikert Mindenkinek.



2004. márc. 3. 16:43

Ha utánaszámolok, 13 éve a gyerekszülés után híztam fel 80 fölé. Aztán nagy csaták az ember hűtlenkedése miatt, ami plusz 10 kg-ot eredményezett. Azután nagyon lassan lejjebb, lejjebb, de csak óvatos duhajként. Érdekes, hogy az a 80 úgy tartja magát, mintha le lenne heggesztve a mérlegem mutatója. De nekem semmi bajom nem volt az Atkins elején, meg azóta sem.



9. hoxa
2004. márc. 3. 16:20

Mióta eszemet tudom.

Anyai, apai ágon hasonló a helyzet.

Féltesómék jobb helyzetben vannak. De szerintük anyám hibázott, amikor szoptatás mellett még nyomtatta a bébiporokat is belém.



2004. márc. 3. 16:15

DOMI: ez olyan szép volt, hogy megkönnyeztem.



2004. márc. 3. 15:56

Én még junior vagyok Atkins terén....:)))Én hétfőn kezdtem.A könyv is megvan már,azt olvasgatom.Tegnap és ma reggel is rém rosszul voltam,kivert a víz,hányingerem volt,remegtem jobbra-balra....Már ott tartottam,hogy nekem ilyen áron nem kell fogyás.Aztán meglátogattam ismét a honlapot és visszajött a kedvem(csak holnap nehogy megint elmenjen).....Most sütök magamnak egy csirkecombot(bőröstül Mr Atkins tanácsára)sóban...Kíváncsi vagyok milyen lesz,nbem vagyok egy konyhatündér.Édességet tudok csinálni-de nem szabad sajnos.A csirkét gombával(üveges)+tejföllel szándékozom megenni:)))

Velem lehet,az a baj,hogy nem szeretem annyira se a tojást,se a húst....Egy csirkecomb volt kb a havi adagom húsból.Többre nhem is tudtam nézni:)))De leküzdöm valahogy.A gyümöécs nagyon hiányzik,az édesség nem,pedig nagyon édesszájú vagyok.Kenyér nélkül is elvagyok,viszonylag.

Magamról annyit,hogy én 19éves vagyok,172cm és 65kg.Iszonyat lusta természettel "áldott meg" az ég,de azért szoktam sportolni.Nem tudnátok finom,egyszerű recepteket írni a "Recept" fórumba?Ami nem feltétlen húsétel?Megköszönném.Sok kitartást mindenkinek:)))Livi



6. DOMI
2004. márc. 3. 15:52

Ildikó: Tudod, minden relatív. Én a régi 25kg felesleghez képest alacsonyka vagyok. Most 7 kg van rajtam és még össze is mentem a mosásban, amihez csak jön a többi. Egész nap ülök a számítógép előtt (régen még otthon is ezt csináltam, mert lehetett azzal keresni, ma már találni sem) majd otthon a háztartási alkalmazotti teendők várnak, szerencsére 5 emberre. Most nem akar a zsír leolvadni rólam, de eldöntöttem, hogy Nektek segítek a lélekerősítésben, majd megy az én zsírom is ezután, abban meg ti segítetek. Amikor én panaszkodtam, hogy inkább feljön a kiló (biztos a mérleg az oka) mint le, ti bíztattatok.Megláthatjátok közösen átsegítjük egymást, csak ne hagyjátok abba a trécselést velünk.



2004. márc. 3. 15:44

2002. szeptember 1-től nem bagózok :) 8 évi füstölés után tettem le, olyan 1 hónap leszoktató szakasz után, nem szedtem semmit sem, és nem is híztam meg, sőt! Fogytam! :)) És mintha sohasem bagóztam volna!! Szerencsés alkalt lehetek, nem hittem h letudok szokni, főleg nem ilyen könnyen! azóta nem is kívátam egyszer sem, amúgy olyan napi 5-6 szálat szívtam átlagban, tehát nem olyan nagyon sokat.

Amúgy dundi babáként születtem, úgyhogy én az "így születtek" csoportjába tartozom. ;))



2004. márc. 3. 14:36

DOMI: Én csak álmodni merek arról, hogy 2 gyerek után 75 kg legyek, félek, hogy nálam ez sokkal több lesz. Én keveset mozgok, ülő munkát végzek és még az otthonra vállalt munka is 100%-ban ülő. Szóval nehéz, aki nincs benne az egészben nem is tudja. Velem több kolléganő is elkezdte, soványabbak mint én, már mindegyik feladta, de én NEM ADOM FEL!!! Az édességről nem, de a tésztáról elég nehéz lemondanom, viszont most már több mint 5 hete sikerül!!! Kenyeret sem eszem azóta, de már mi több mint egy éve, csak teljes kiörlésű bio kenyeret eszünk. Azóta a vérnyomásom normális, előtte többször magas volt. Mióta csinálom a diétát kétszer vérzett az orrom, előtte szinte soha. Lehet ez összefüggésben valamivel? Irjatok



3. DOMI
2004. márc. 3. 14:10

Ildikó:Nagyon nagy önerőd van, GRATULA!!Részemről is anyai ágon mindenki kurult. Én nem akartam gomgóc lenni, mert mindig gúnyoltak, ezért 17 éves korom óta folyton fogyóztam (800kal naponta és úszás).20 éves koromra 50kg (160cm)voltam. Sosem voltam édesszájú, de a KENYERET( fekete rozs és az is vékony szeletben) IMÁDOM. Gyümölcs, zöldség is jöhet minden mennyiségben. Szóval fogamzásgátló, 2 gyerek után 75kg voltam és csak 3 év telt el. Megint kezdődött a fogyizás és persze nem változott meg a hormonháztartásom és mozgás alig. Csak fogyással és odafigyeléssel mentek le a kilók, és akkor is lassan. Most 4 hónapja leszoktam a cigiről és közeleg a banyakor. Egyre kevesebbet mozgok, szóval 3 év alatt felkúszott megint 7 kg. ÚÚÚTÁLOM, de nekem még Atkins bácsival sem megy le pedig komolyan mondon nem bűnözöm, nem eszem mellé. Akkor is csinálom veletek.



2004. márc. 3. 12:58

flo: Szia! Én sokkal "súlyosabb" vagyok, most 93 kg, most 5. hete csinálom 100 kg-ról indultam. Én soha nem voltam sovány, de ennyire kövér sem. Anyai ágon ilyenek az ősök és igazán a fogamzásgátló szedése után híztam nagyon lassan, de nagyon biztosan ennyire. Nem vagyok túlzottan "édes szájú", de mégis nehezen megy a fogyás. Én elég jól betudom tartani a diétát, nem vagyok nagy evő, mégis utálom magam. A környezetemben is mondják, hogy ha ennyit ennének, mint én már rég elfogytak volna. Babát szeretnék szülni és jó lenne még legalább 10-13 kg-ot fogyni terhesség előtt. Azt is mondják, hogy szülés után helyreáll a hormonháztartás és fogyni fogok. Van valakinek már ilyen tapasztalata? Segítsetek!!! Együtt minden könnyebb!!! Jó hogy megtaláltam ezt az oldalt, azt hiszem minden nap itt leszek veletek, ha ti is úgy akarjátok!!!



1. flo
2004. márc. 3. 12:41

Mindenkit üdvözlök! A becenevem flo.Azért híztam 10 kg-ot mert,leszoktam a dohányzásról és sokat nassoltam utánna. 26 éves vagyok. 163 cm 62kg-ról indultam 2004.02.16-án keztem.Most 59 kg-os vagyok, és 53 kg- szeretnék lenni.Kiváncsi vagyok arra,hogy mikor keztétek el az Atkins diétát.Hány kilóról indultatok? Eközben mennyit fogytok? Mi a tervezett(kitűzött súlyotok)?írjuk le miért híztunk meg? lelki okok? örökletes?A sok nasitól? Leszoktál a cigiről?Terhesség után?



1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook