Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Súlynövekedés magyarázat nélkül fórum

Súlynövekedés magyarázat nélkül (beszélgetős fórum)


12. 9bbc382386 (válaszként erre: 11. - 4ded6e1f48)
2011. jan. 14. 15:56

A vérnyomásom nekem is alacsony,a Tiédnél mindenképp :-)

A kávé egy picit viszi fel és jobban visszazuhanhat tőle a vérnyomás,mikor elmegy a hatása.

89/49volt valamelyik nap a vérnyomásom,de átlagban 100/60körül van.

De ettől sem lehet hízni :) A súlyom 60kg a magasságom 180cm.

Az viszont jó,hogy a napod jól telt.

2011. jan. 14. 15:51

Na,ma egész délelött tök jól telt. Rájöttem h alacsony a vérnyomásom.Tegnap reggel 103/67 pul:72. Ma 2 lefőtt adag kávé után volt 111/67. Szerintem is csak a stressz miatt volt és mostmár csak 62 kg vagyok. Normálisan ettem 3 óránként kis adagot.És a felszedett kilók lemennek majd szép lassan mihelyt visszazökkenek a rendes kerékvágásba.

Köszönöm h hozzászóltatok és tanácsot adtatok!

Legyen nagyon szép napotok!

10. 9bbc382386 (válaszként erre: 8. - 4ded6e1f48)
2011. jan. 14. 07:35
A túlzott folyadékbevitel cukrosságot is jelenthet.Vagy a stressz miatt a szervezeted megkötötte a vizet.
2011. jan. 14. 06:47
Centiben a méreteim nem változtak, emiatt következtettem arra, h más állhat a dolgok mögött, ha már a mérleg nem szolidáris. Csípő-mell: 96, derék 72cm. Ennyi volt mindig is!
2011. jan. 14. 06:45
Aligha lehet azt rám mondani, h túl sok felesleges kiló lehet rajtam, mert inkább izmosabb típus vagyok. Én is arra gondoltam h étkezési naplót vezetek, igyekszek sok zöldséget, gyümölcsöt és minél kevesebb mesterséges kaját, sok vizet (nem bubisat) inni és tornázni. Mostanában volt a záróvizsgám az egyetemen és a stressz is közrejátszhatott. Ha nem változik semmi mindezek ellenére, akkor megyek a dokihoz. Csak mostanában fel is tünt h nagyon sok folyadékot iszok. Szinte mindig szomjasnak érzem magam és alig jön ki belőlem vmennyi is vizeletként. Arra tudnék még tippelni, h mikor vizsgára készültem rendszertelenül ettem meg nem is volt túl sok időm mozogni. Ez felboríthatta a szerveztem rendjét, mert én mindig "vmit csinálok vhova megyek".
7. 9bbc382386 (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2011. jan. 13. 13:34

Most olvastam vissza ez 5nap,elolvastam 5 hónapra.

Ez így sok,ha nem ettél,vagy sportoltál.Mert a sport megköti az izmot,nagyobb lesz a súlya.

2011. jan. 13. 13:33

Mindenki változhat,vagy így vagy úgy.Nem biztos hogy megtudja tartani a súlyát minden ember.

2kg simán belefér ennyi idő alatt abba,hogy változik a teste a korral.

De lehet hormonális ok,pl pajzsmirigy alulműködés,vagy foggátló,stb.

2011. jan. 13. 12:59
Írd egy pár napon keresztül, hogy mit eszel-iszol, megtalálod a ludast. Illetve nálam pl az algakapszula szedés is +2kg-t jelentett, pedig csak 1 szemet szedtem be naponta. Lehet, vízvisszatartó.
2011. jan. 13. 12:46
a felgyülemlett folyadék, inkább ha nagyon sok sósat eszel, és 2 kg-ot, már megéreznél, duzzadt lenne a boka. Ha mégiscsak vízre itppelsz, egyél pl paradicsomot, vagy egyéb vízhajtó növényt, és utána méretkőzz
2011. jan. 13. 12:43
nekem így kezdődött, még a víztől is híztam :( az általános labor nem mutatott semmit, majd a vért vettek pajzsmirígy múködésre, nagyon magas volt az érték=nem múködik a pajzsmirigyem megfelelően, ez okozta a súlynöveledést, napról napra...
2. Shirley2 (válaszként erre: 1. - 4ded6e1f48)
2011. jan. 13. 12:43
Valószínűleg víz. Nekem is szokott ingadozni a súlyom, mondjuk nem 2 kg-ot, de 0,5-t simán egyik napról a másikra.
2011. jan. 13. 12:37
Sziasztok! Nem értem, h hogyan lehetséges az, h 5 nap alatt 2 kilóval vagyok több, mikor mozogtam is, rendesen ettem, de nem túl sósat, a menstr. még majd később fog megjönni. Akkor mitől? Lehet akár felgyülemlett folyadék a szövetek közt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook