Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Suli, tanulás mellett munka fórum

Suli, tanulás mellett munka (beszélgetős fórum)

2010. szept. 27. 12:13
bocs az első mondatért..."sajnos én is hasonló cipőben járok.."akartam írni..
2010. szept. 27. 12:12

sajnos én hasonló tapasztalataim vannak...de azért mégis ,hátha létezik valami megoldás...

Sokan vagyunk itt talán akadnak ötletek.

Gondolkoztam a nyelvtanfolyamon..esetleg ezzel lehet kezdeni valamit.Mi a véleményetek?

2010. szept. 27. 09:46
én esti gimibe járok és én is szívesen elhelyezkednék csak a probléma az , hogy a munkáltató egyátalán nem tolerálja ha suliba jársz, ha nem tudsz menni dolgozni a suli miatt akkor már nem is kell többet menni nagyon ritka az a munkahely amelyik el fogadja azt hogy suliba jársz munka mellett én sorozatba úgy járok , hogy ha megmondom, hogy suliba járok akkor köszönjük, de nem, sőt nekem este vannak óráim , de így sem vesznek föl mert nem úgy rángathat a suli miatt ahogy neki tetszik az a munkahely meg nagyon ritka amelyik csak 4 óráig tart , sok ismerősőmtől hallottam, hogy aki dolgozik mellette annak nagyon nehéz, mert a családot a sulit meg a munkát nehéz összeegyeztetni nálunk sokan ez miatt hagyták ott a sulit , mert a munkáltató megmondta neki, a suli vagy a munka és sokan a munkát választották.
2010. szept. 27. 08:45
Az oktatás meg hétközben zajlik,hétvégén soha.
2010. szept. 27. 08:43
Levelezős ,de nem hétvégén történik az oktatás....sajnos....hanem össze-vissza,illetve havonta 5-12 napot igényel.Ilyenkor általában reggel 8-tol este 17,18 óráig.
2010. szept. 27. 08:31

Szia!


Ez sok mindentől függ,főleg attól,hogy nappalis vagy levelezős vagy?

2010. szept. 27. 08:16

Sziasztok!

Egyetemista vagyok,tanulok,...de dolgozni szeretnék!Pénzre van szükségem,mert a suliról nem szeretnék lemondani!

Akik közületek tanulnak és mellette dolgoznak,mit ajánlotok?Milyen típusú munkát keressek?Az is eszembe jutott hogy valamilyen tanfolyamot is elvégeznék ha érdemes...de milyet érdemes?

Írjatok privit ha szükséges.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook