Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Strucc pörkölt mennyire diétás? És szalonna vagy olaj zsiradékot tegyünk bele inkább? fórum

Strucc pörkölt mennyire diétás? És szalonna vagy olaj zsiradékot tegyünk bele inkább? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 21. 22:54

Hát én kizárólag zsíron pirítanám, olaj szóba sem jöjetne. Az olajban rákkeltő anyagok keletkeznek, nem bírja a 150C feletti hőfokot. Ha már mindenáron olaj, akkor meg a napraforgó olaj nem jöhet szóba, mert omega3 mentes, akkor inkább repceolaj. Miért nem lenne diétás a zsír? Igaz, magasabb a kalóriatartlma, de hosszabb időre jóllakat. Na és nem vacsira kell megenni, de ami igazán hízlal, az a gyorsan felszívódó szénhidrát. Ja, és mit számít a koleszterin amit megeszünk? Ez régi vicc, csak elfelejtették velünk közölni :(

Na most nem viccelek, aki nem hiszi, járjon utána. Kiindulási anyagnak ajánlom Dr. Papp Lajos szívsebész előadását. Ha valakit nem érdekelnek a politikai gondolotai, annak is megéri végignézni, mert esik benne elég szó a disznózsírról, meg a koleszterinről. www.hirszem.hu/node/83

2010. ápr. 21. 19:14

a strucchúsban kevesebb koleszterin van mint a csirkében.

Minden hizlal amit megeszel, csak az egyik könnyebben emészthető mint a másik

2010. ápr. 21. 18:59
Johh tudom eggyiksem tul diétás, de igyekszem odafiygelni. Tudom mindkettő megoldás elég " szörynen hangzik" diétában. De mégis azért melyik hizlal kevésbé??
3. Ekka
2010. ápr. 21. 18:36
Ez a kérdés most vicc?
2010. ápr. 21. 18:26
Olajon azért pirítanám, mert pörkölt, pici szalonnabőrt azért tennék bele, hogy pikáns íze legyen, de elhagyható. Inkább zöldpaprika, paradicsom bele.
2010. ápr. 21. 18:22
Strucc pörkölt mennyire diétás? És szalonna vagy olaj zsiradékot tegyünk bele inkább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook