Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Striakezelés 2,5 mm-es dermaroller segítségével? fórum

Striakezelés 2,5 mm-es dermaroller segítségével? (beszélgetős fórum)


2016. aug. 18. 15:56
Nem egy kellemes dolog
4. B.Laura (válaszként erre: 3. - Camylla)
2014. jún. 13. 21:58
Nekem is elég mély striáim vannak a hasamon...gondolkodtam már én is a dermarolleren...Hány kezelésen vagy már tul,hatott a kezelés?
2013. okt. 29. 18:09

A dermaroller egy apró tűkkel ellátott henger, amit az érintett felületen kell átgörgetni. Így a kis tűk behatolnak az irharétegbe és az így ütött kis lyukacskák segítségével serkentik a kollagén termelődést, ami halványítja a hegeket/striákat.


Az én striáim olyan mélyek és olyan sok van belőle, hogy ide nem elég sima krém. :)


Egyébként most vagyok túl az első "kezelésen". Mivel elég nagy kiterjedésű területet kellett kezelnem, rendesen megizzadtam a végére. Bizonyos területeken annyira fájt, hogy le kellett ülnöm és ülve folytatni. A többi tűrhető volt. Két hét múlva megint megcsinálom. Mivel nekem egy kezelés 1 egész órát vesz igénybe, nem a kedvenc elfoglaltságaim egyike a dermarollerezés. :D

2013. okt. 28. 12:56
nem hallottam még ilyenről. Én Ilcsi féle csengőlinka olajat használok a hasamra. 3,5 hónapja szültem és nagyon gáz lett a hasam. Most már szépen halványodnak
2013. okt. 28. 12:45
Most jött meg a dermarollerem. Sajnos nagyon mély striáim vannak a hasamon, az oldalamon... épp ezért a 2,5 mm-es tűhosszúságú rollert rendeltem meg, ám látva a kis tűk hosszát elbizonytalanodtam. :D Elég fájdalmasnak néz ki. Valaki próbálta már a 2,5 mm-est? Ha igen, milyen volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook