Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Stresszmentesítő terápia fórum

Stresszmentesítő terápia (beszélgetős fórum)


2021. jan. 19. 17:53

Bemásolom mert elmondani annyira jól nem tudom:) De olyasmi hogy a terapeuta valahogy átveszi a rezgéseinket és ezáltal segít a stressz levezetésében feszültségoldásban, gyógyulásban.


Életünk során számos kisebb nagyobb fizikai vagy lelki trauma érhet bennünket, melyek elraktározódnak testünkben és blokkokat alakíthatnak ki a craniosacralis rendszerben, zavart keltve annak működésében. A tartós izomfeszülés, a koponyacsont és keresztcsont kisebb elmozdulása akadályozza az agyi-gerincvelői folyadék szabad áramlását, és különböző szöveti, szervi elváltozásokat, megbetegedéseket okozhat.


A craniosacralis terápia képes oldani a feszültséget, helyreállítani az agyi-gerincvelői folyadék természetes keringési ritmusát, valamint feloldani a fent említett blokkokat


A kezelések hatására normalizálódik az agyi-gerincvelő folyadék áramlása, javul a koponyán belüli keringés, oldódik a feszültség az izmokban és ízületekben, és fokozódik az idegrendszer működése.

A képzett, rutinos terapeuta testünk több pontján képes kitapintani a craniosacralis ritmust, és feltérképezni és feloldani azokat a blokkokat, melyek akadályozzák szervezetünket az egészséges működésében.


Ez a gyengéd, ugyanakkor rendkívül hatékony módszer mikromanipuláció segítségével harmonizálja testünk craniosacralis rendszerét, oldja a szöveti blokkokat és ezáltal képes beindítani annak öngyógyító folyamatait.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Evalan)
2021. jan. 19. 14:02
Nem hallottam róla, mi az?
2021. jan. 19. 13:54
Sziasztok hallott vagy járt már valaki craniosacralis terapian? Milyen tapasztalatotok volt? Hova érdemes menni? Ugy olvastam hogy az nagyon fontos hogy a megfelelo terapeutahoz keruljon az ember de azt hogy lehet kiválasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook