Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? fórum

Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. dec. 28. 14:41
Jaj, most látom, hogy ez egy tök halott topik. :/
2015. dec. 28. 14:41

Hali, tök ismertlenként beférek még ide közétek?

Egy ideje nem vagyok jól magammal, vagy másfél-két éve kb. Elmentem pszichológushoz, csinált ilyen 500+ kérdéses tesztet, az eredmény: 67 pont (70-től számít valaki betegnek), szóval ilyen so-so állapot. És túl sokat szorongok és túl sokat aggódom - mondja a teszt. Mondjuk ebben igaza van. B6 vitaminra és citromfű teára vagyok állítva, valamicskét segít, kevesebbet bőgök és szinte teljesen megszűntek a dühkitörések. Viszont sok minden van még, amit még idő sem volt elmondani a pszichológusnak, pedig szerintem fontos, de csak párszor jártam még nála.

A pszichológus szerint nekem elsősorban társaság kéne (egyedül vagyok mint az ujjam), persze azért azt nem ilyen egyszerű elintézni. De azért virtuálisan beszélgetni is jó lenne. :)

4754. aniko.r (válaszként erre: 4752. - D61a69cffd)
2015. júl. 8. 10:32
Komoly gondok vannak ezzel a goldeneye nevű egyénnel. Szerintem valami nagy baja lehet fejben :)
4753. goldeneye11 (válaszként erre: 4752. - D61a69cffd)
2015. júl. 4. 18:08
kivis,este 10-kor sex velem a temetőben,ha jössz ha nem,én elkezdem egyedül......kivis
4752. d61a69cffd (válaszként erre: 4751. - Goldeneye11)
2015. júl. 4. 17:41
Van humorom, és szeretem a viccet. Amiket írtál semmi köze egyikhez sem. Nem ismerjük egymást, és ez maradjon is így. Sztem hagyjuk egymást békén. Minden jót!
4751. goldeneye11 (válaszként erre: 4750. - D61a69cffd)
2015. júl. 4. 16:11
csak tréfáltam kivis,ne vedd már komolyan,nincs semmi humorérzéked.....a nővérem amugy is jobb nő nálad,na szedd a lábad
4750. d61a69cffd (válaszként erre: 4748. - Goldeneye11)
2015. júl. 4. 13:05
no comment. felesleges. saját magad minősítetted le.
4749. goldeneye11 (válaszként erre: 4747. - D61a69cffd)
2015. júl. 3. 18:36
csak tréfálok kivis néni,ne vedd személyesnek kivis nénike......you are the best kivis nénikeeeeee
2015. júl. 3. 18:34
kivis néni,én szeretlek igazán,ha frusztrált vagy ,a sex csodákra képes kivis néni,de ha száraz valaki mint a kalahári sivatag,akkor wazze az baj,van aki olyan frigid,hogy csak hálni jár bele a lélek.....wazze kivis néni,love ya so much,you will be blessed,i promise ya
4747. d61a69cffd (válaszként erre: 4735. - Goldeneye11)
2015. júl. 2. 12:40
Annyira kedves vagy, és köszönöm, megtisztelő, hogy ennyi egyediséget engedélyezel nekem, és mindenki másnak is....
2015. jún. 24. 13:48
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a segítséget. :) Igazából teljesen egyedül, persze kibeszéltem a dolgokat barátokkal, szüleimmel, de mindig úgy gondoltam, hogy rendben vagyok. Csak most kezdtem el gondolkodni, hogy lehet mégse. Igen, én is gondoltam pszichológusra, de most adok magamnak pár hetet, hátha sikerül picit jobban lennem magamtól. Ha nem, akkor felkeresek egyet. Amit még észrevettem, hogy akkor tör rám jobban, ha egyedül vagyok (pl. esténként). Meg hamarosan jön a szabadság, megyünk nyaralni is, az is remélem segít majd. Meg rajta vagyok a munkahely váltáson is, nagyon rossz a hangulat bent, lehet az is rátesz még...
4745. d61a69cffd (válaszként erre: 4742. - Kisvirág09)
2015. jún. 24. 13:39
Nem tudom, hogyan birkóztál meg ezekkel, egyedül vagy sem, és egy csomó mindent nem tudok, így nem könnyű bármit is mondani... De az biztos, hogy nehéz időszakod volt. A helyedben én lehet elmennék egy pszichológushoz, vagy valamilyen segítőhöz beszélgetésre, lehet már maga a beszélgetés is jót tenne :-) A sok kikapcsolódás, pihenés, futás, jóga, stb. is biztos segíteni fog :-)
4744. pitypangpüré (válaszként erre: 4742. - Kisvirág09)
2015. jún. 24. 13:36
Kedves Kisvirág! A pánikbetegség gyakoribb nőknél, jellemzően fiatal korban (20-30 év között) jelentkezik és gyakran egy nagy élethelyzet változás hozza elő. Ez mind igaz Rád! Amit még javasolnak a hozzá értők, a sportban a legeredményesebb az ami felnyomja a pulzust, pl. futás, aerobic, ilyenek, a jóga nem pont erre jó (de az, gondolom, lelkileg jó). Szerintem a pszichoterápia tényleg nagyon hasznos, épp azért, mert a tudatalatti dolgok törnek utat testi tünetek formájában, ezeket pedig egyedül nem tudod megfejteni, kikutatni, megérteni. Ebben segíthet egy jó pszichológus. Sok sikert és mielőbbi teljes javulást kívánok!
4743. goldeneye11 (válaszként erre: 4738. - Kisvirág09)
2015. jún. 24. 13:22
Szia Kisvirág09!majd idővel észreveszed,hogy ez a világ nem tud maradandót adni neked,élményeidet tapasztalataidat,semmit sem tudsz tovább vinni magaddal ha meghalsz...szóval élvezd a betegséget,örülj neki,az is csak 1 tapasztalás....
4742. Kisvirág09 (válaszként erre: 4740. - D61a69cffd)
2015. jún. 24. 13:20
Köszönöm. :) Igazából az elmúlt 3 évben meghalt mindkét nagyszülőm, volt egy abortuszom, felköltöztem Pestre (egyedül lakom), a párom kiment Németországba dolgozni egy projektre már lassan 1 éve, a munkahelyemen elment a főnököm, akit nagyon szerettem (a mostani egy katasztrófa). Röviden ennyi, de úgy éreztem, hogy mindennel megbirkóztam, de a szervezetem úgy tűnik nem így gondolja. :(
4741. goldeneye11 (válaszként erre: 4737. - D61a69cffd)
2015. jún. 24. 13:17
ne haragudj,nem volt szándékos kivi,lehet hogy jobban vágsz hajat Hajasnál,de ők intimfodrászatban is profik,HA TÉNYLEG TUDSZ 1 KOLIBRI FORMÁT VÁGNI 15 PERC ALATT 1 INTIM BOZONTBÓL,AKKOR TÉNYLEG MEGHAJLOK ELŐTTED MESTER.......
4740. d61a69cffd (válaszként erre: 4738. - Kisvirág09)
2015. jún. 24. 13:10
Szia, sztem senki nem tud neked választ adni arra, hogy mennyi idő lesz. Ez mindenkinél más lehet. Az hogy most nem vagy stresszes nem sokat jelent, főleg, ha tényleg van amiket nem tudtál még feldolgozni. Én ha azokat nem tudnám egyedül feldolgozni, nagyon nem boldogulnék ezzel (nem tudom mikről van szó), valszeg elmennék vkihez, aki segít ebben. Sztem a legfontosabb hogy türelmes legyél és kerüld a stresszt, amennyire csak lehet, tudom, hogy egyik sem egyszerű. Kitartást! :-)
4739. goldeneye11 (válaszként erre: 4737. - D61a69cffd)
2015. jún. 24. 12:50
legyen úgy, Ámen
2015. jún. 24. 12:42
Sziasztok! Úgy tűnik én is pánikbeteg lettem, vagy valami hasonló. Pár hete nagy levegő vételi kényszerem van (ha valami nagyon lekötött, akkor viszont nem tűnt fel), és néhányszor majdnem elájultam ilyen hirtelen jött rosszullétek alatt, nagyon megijedtem. Voltam EKG-n, CT-n (tüdő, mellkas, vese, gyomor, pajzsmirgy, máj), vérvételen (mindent megnéztek, pajzsmirigy, vas, stb..), minden rendben. A neurológus is megvizsgált, semmi. Az mondta első körben próbálkozzam stresszoldó teákkal + mozgás + egészséges étrend + no stressz. Vettem citromfű teát meg Stresszoldó teát (mecsek), meg elkezdtem jógázni + futni (bár a futás eddig is megvolt). Szerintetek ennyi elég lesz? Az a furcsa, hogy most nem vagyok stresszes, csak az elmúlt időszakban történt pár dolog, bár azt hittem mindegyiket feldolgoztam már... :( Mennyi idő múlva lehet változás?
4737. d61a69cffd (válaszként erre: 4735. - Goldeneye11)
2015. jún. 24. 12:42

Kedves vagy, hogy így ismeretlenül bármit is feltételezel rólam. Honnan tudod, lehet, hogy nagyon nagy tehetségem van a fodrászkodáshoz ;-)


Sztem ez a fajta beszélgetés, társalgás az, ami sem téged, sem engem nem visz előre. Részemről ezt így be is fejezem :-)

4736. d61a69cffd (válaszként erre: 4732. - Goldeneye11)
2015. jún. 24. 12:38

A számból vetted ki a szót. Számomra az írásodból úgy jött le, hogy te tudod a tutit, mert te aztán tudod mi az EMBER,ISTEN,VALLÁS,ROSSZ,JÓ, sztem senki sem tudja biztosan. A nyugodj meg kezdetű mondatrész számomra szintén ezt sugallja, lehet tévesen.

Az Ego nem mindig okosabbat akar írni, lehet csupán a véleményét mondja el ;-)

2015. jún. 24. 12:38
1 kicsit gonoszkodok,de csak tényleg tréfából,nyugodj meg kivis te is egyedi vagy az univerzumban,bár nem leszel szépségkirálynő már Floridában,sem Hajas László remélhetőleg.....de a DNS láncod egyedi,az biztos,ilyen szempontból hidd el nekem, egyedi vagy........
4734. d61a69cffd (válaszként erre: 4731. - Hold99)
2015. jún. 24. 12:34
Sztem egyáltalán nem a pénz számít. Van akihez akkor sem járnék, ha ingyen lenne, vagy fizetnének érte, és van akinek meg egyáltalán nem sajnálok sok pénzt kifizetni. Lehet drágán szar, és olcsón jó is, de a drága is lehet jó, és az olcsó szar is. És mindenkinek más segít.
2015. jún. 24. 11:46
de van vidámabb téma is,a házasságról,Magyarországon történt több ilyen igaz eset,pap előtt holtomiglan mig a halál el nem választ,mondja Irénke Pistának,néhány órával utána ketten dugják a vécében,persze Pista nem volt a kettő között,de sajnos Irénke lebukott,a buli meghalt,szóval ennyit ér az ember előrelátása az életben,sajnos Irénke nem ismerte a külső determináló faktorokat.....neki is fejlődnie kell még spirituálisan
4732. goldeneye11 (válaszként erre: 4728. - D61a69cffd)
2015. jún. 24. 11:37
ezeket a problémákat több ezer évvel ezelőtt sem tudták megoldani,ma sem,nehogy azt gondolja kivis,vagy aki beirkál ide, beleértve magam is ,hogy majd megoldja......illuzió..minden ember más,más személyiséggel,más lélekkel,mindenkinek más segíthet,azzal egyetértek veled,hogy nincs rossz és jó,de ezt korábban leirtam,az emberek nem tudják,mi az HOGY:EMBER,ISTEN,VALLÁS,ROSSZ,JÓ ,minden dolgot meg kell vizsgálni több nézőpontból,az az emberi személyiség igazi meghalása tudatlansága,ha csak 1 dologhoz ragaszkodik,és nem próbálja megérteni vizsgálni a másik nézőpontját,azért irok a karmáról,mert tapasztaltam,én sem hittem ilyenekben,senkisem fogja megoldani a másik problémáját,látjátok az egó azonnal okosabbakat irni a másiknál,tény hogy tapasztalsz,mindentől mindenkitől mást ezzel kell sáfárkodnod,nyugodj meg ezekből a kivételes emberekből csak 1 van,ritkán születik másik,100-200 évente vagy több talán
4731. Hold99
2015. jún. 24. 11:27
Nálam sem a pénzre hajtottak. Orvoshoz és terápiára is ingyenesre jártam, tb finanszírozta.
4730. Hold99
2015. jún. 24. 11:25
Én nem éreztem sablonszerűnek a terap válaszait...
4729. Hold99 (válaszként erre: 4724. - Goldeneye11)
2015. jún. 24. 10:43
Nálam bevált a terápia...
2015. jún. 24. 10:02
És csak egy példa. Van aki szerint vizsgán a puskázás csalás, elítélendő, van aki szerint belefér, elfogadható lehet, van aki szerint meg teljesen elfogadott. Kinek van igaza? Akkor ez most jó vagy rossz? Mindenkinek más az értékítélete, sztem. És nem a nagyon kirívó esetekre gondolok, pl. emberölés, bár adott esetben még ez is elfogadható lehet pl. önvédelem.
4727. d61a69cffd (válaszként erre: 4714. - Goldeneye11)
2015. jún. 24. 09:45
Ezzel nagyon nem értek egyet. Sztem nem csak egy „Mozart”, nem csak egy „Einstein”, stb született már. Csak éppen senki nem vette észre. Sztem könnyű a karmára, meg Istenre tolni az egészet,semmint az oktatási rendszer elégtelenségére, vagy arra, hogy a környezettől nem kapta meg a szükséges támogatást, ill. a kibontakozáshoz szükséges feltételeket. Elég körülnézni, hogy néha kik dolgoznak takarítóként, és pl. kik vezetik az országot. Nagyon sokan nem azt csinálják amihez tehetségük van, jók lennének benne, egész egyszerűen azért, mert nincsenek, nem voltak meg hozzá a feltételek, és/vagy mert nem tudnak megélni abból. Sztem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook