Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Streptococcus B fórum

Streptococcus B (beszélgetős fórum)


5. anyuccci (válaszként erre: 3. - Agines)
2010. dec. 30. 12:14

Mér írtam.

Van egy természetes flóra ami a bőrön,hüvelyben van.Ebben vannak jó és rossz bacik.Ha valamelyiket kivonnák lehet nagyobb bajt csinálnának mint hasznot.

Mivel Neked nem okoz semmilyen tünetet ezért nem gond hogy ott van.Neked nem gond.Ez a természetes egyensúlyod.

A babának viszont nem jó.Ezért kell a szülés alatt.Hogy ahogy halad át a hüvelyen nehogy a szervezetébe jusson ez a baci.

Persze ettől még lehet olyan doki aki előbb is ad gyógyszert.

4. nemmaci (válaszként erre: 3. - Agines)
2010. dec. 30. 12:05
én kaptam a várandósság alatt is antibiotikumot rá, de tudom, hogy sok helyen csak a szülésnél adnak
2010. dec. 30. 12:03
Köszönöm. Azt nem értem, hogy miért nem már most kapok, hogy hátha rendbe rak és akkor nem annyira gáz és veszélyes.Miért kell várni a szülésig vele..?
2010. dec. 30. 12:00

Azért,mert ez egy olyan dolog ami Neked természetes a te flórádban benne van.De a babát megfertőzheti és nagy beteg lehet.

Ha nem lesz idő antira akkor a baba a szülés után kap egy branült és abban fogja ő kapni.

Nekem is volt mind a háromnál!

2010. dec. 30. 11:56
Miért nem kapok antibiotikumot már most, csak a szülésnél, ha streptococcus B-m van a hüvelyben a 26. héten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook