Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Stratégiai társasjáték fórum

Stratégiai társasjáték (beszélgetős fórum)


6. trapiti (válaszként erre: 5. - Youlcsi)
2015. jún. 1. 16:53

Ma beszereztem egy Labirintus társast itt, remélem tetszeni fog neki :)


A többi közül azt hiszem a Catan lesz, még arra lennék kíváncsi hogy a kiegészítők közül melyik jó? Olvasás alapján a Tengeri utazó és a Felfedezők és kalózok szimpatikus.

2015. máj. 29. 09:40

Catanra vagy carcassone-ra szavazok. Ezeket venném majd, ha eljutunk odáig a gyermekkel


Ugyan nem kifejezetten stratégiai, hanem inkább logikai játék, amiben szerepe van a stratégiának is... de én egy 7,5 éves mellett abszolút a Labirintusra tenném a voksomat... esetleg a Mesterek labirintusára.

2015. máj. 29. 09:10

A "csapat" tagja a 7.5 éves lányom is :) tehát annyira azért nem vagyunk vérprofik, de nagyon ügyes, simán játszik ilyen játékokat, tehát semmiképpen nem junior változatot keresek.


A Rizikó ettől függetlenül szerintem nem neki való még.

A Capitaly kb. ugyanaz mint a Monopoly ha jól emlékszem, ugye?


A Catan telepesein, Carcasson-on, Puerto Rico-n és a 7 csoda társasjátékon gondolkozom, de egyet kellene tudnom választani :)

2015. máj. 29. 08:52
Tikal. Nagyon kemény stratégiai játék. Csak profiknak. De élvezetes és izgalmas :)
2015. máj. 29. 08:51

Catan telepesei + a kiegészítők, Hotel, Capitaly, Rizikó, Carcassonne


most hirtelen ezek jutottak eszembe

2015. máj. 29. 08:27

Tudtok ajánlani jól bevált stratégiai társasjátékot?

Az Alhambrát sok kiegészítővel, a Ticket to ride Europa-t ill. a Monopoly-t rendszeresen játsszuk, hasonlóan érdekes, változatos játékot keresnék.

Általában hárman játszunk, tehát olyan kell ami hárman is élvezetes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook