Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stodette fogamzásgátlóról tudnivalót szeretnék fórum

Stodette fogamzásgátlóról tudnivalót szeretnék (beszélgetős fórum)


4. b1266b8c26 (válaszként erre: 1. - Justagirl.)
2011. okt. 7. 18:21
Én is szedtem. Nekem az első hónapban, mikor elkezdtem szedni, végig vérezgettem. Második hónapban már nem. Viszont nálam, ha véletlenül nem a szokásos időpontban vettem be, akkor már 1-2 napon belül el is kezdtem vérezgetni.
2011. okt. 7. 18:17
Most picit megnyugotta , gondoltam hogy ez normális, csak zavaró picit. Köszönöm szépen.
2011. okt. 7. 18:10
minden fogamzásgátló tablettánál az első 3 hónapban előfordulhat pecsételő vérzés...ez normális, ha nem nem múlik el a 3 hónap alatt, akkor menj vissza a dokihoz...ne aggódj :)
2011. okt. 7. 18:07
Nekem felírta a Dokim, most elsőre szedek fogamzásgátlót. Ma volt a 9. nap hogy beszedtem, és ugye 29.-én keztem el, mert ugye aznap kell bevenni az elsőt, mikor megjön. Na most nekem ilyen 3-4 napig szokott meglenni, és még ma is jelentkezik ilyen pecsételő vérzés, barnás valami. Picit aggaszt, de gondolom ez azért lehet, merthogy hormon, és most kezdtem el szedni... De vajon ez normális ?? Segítsetek NEkem légyszíves. Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook