Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Stílus és öltözködési tanácsadás itt és most! fórum

Stílus és öltözködési tanácsadás itt és most! (beszélgetős fórum)


8. Hannah87 (válaszként erre: 1. - Lufikutya)
2010. febr. 14. 16:07

Szia!


Nah, én most komolyan vettelek Lufikutya, de bárki, aki tud hozzászólni, az ne fojtsa magába az ötleteit! :))


Nem tudom, neten keresztül hogyan lehet tanácsot adni, de azért általánosságban leírom milyen vagyok, és Te pedig írd meg, mit javasolnál nekem. Biztosan rendelkeznek még mások is hasonló külső jegyekkel, mint én.


22 éves lány vagyok, aki szeretné megtalálni az egyensúlyt a nőies és a bájosan aranyos stílus között. :)) Szeretek "kiöltözni", elegáns lenni, de ez nagyon öregít engem, így szeretném, ha úgy lehetnék csinos és nőies, hogy közben igazán fiatalos maradok.


Az alkatom körte, nagyon-nagyon körte. szép nagy kerek popsi, telt combok, széles lábfej, és a bokám sem egy "húdevékony".

Felülről keskeny vállak, kis mell, lapos has.


Eddig ott rontottam el az öltözködésemet, hogy rövid pólókat viseltem, ami még "körtésebbé" tett. Most a hosszabbakkal próbálkozom, de a legtöbbe "kismamának" érzem magam, pedig ha már ilyen lapos hassal áldott meg az ég, nem kellene takargatnom.


Barna hajam, barna szemem van, és a meleg színeket szeretem jobban. Rózsaszínt és kéket nem hordok. Szeretem a vidám összeállításokat, a bohókás dolgokat és ha olyanom van, kifejezetten szeretek sportosan is öltözködni.


Mit javasolsz?

7. Klimpírozi (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2009. jún. 18. 16:19

remélem, te tapasztaltakat és a szakmában nevet szerzetteket ismersz és küldöd hozzájuk a klienseidet? Lucia vagy Naray, szerinted melyikhez forduljak, ha...

:)

6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - Lufikutya)
2009. jún. 18. 09:34

De bizonyára sokakat érdekel, csak egyrészt nehéz elképzelni, hogy egy internetes fórumon valaki használható tanácsokat ad.


Ismerek néhány stylistot, ők úgy dolgoznak, hogy találkoznak a pácienssel, és jó sokat beszélgetnek, amiből körvonalazódik a személyiség, ami nem utolsó szempont egy stílus tanácsadásnál. Nem beszélve a testi adottságokról.


Másrészt mielőtt az ember tanácsot kér valakitől, szereti tudni, hogy miért éppen tőle. Bár ahogy a második hozzászólásodban megnyilvánuló stílusodat elnézem, igazi nagymenő, profi stílus guru lehetsz, ha úgy érzed, hogy ezt megengedheted magadnak.

5. 673567bc24 (válaszként erre: 3. - 0c7c70bd2f)
2009. jún. 18. 09:24
...mondjuk én a csíkosat kockással nem venném fel!A feketéhez meg minden szín megy!
4. 673567bc24 (válaszként erre: 2. - Lufikutya)
2009. jún. 18. 09:23
Stylist vagy?
2009. jún. 18. 09:20
Szia!Nem mindig tudom,mit mivel vegyek fel,csíkosat kockással,színeset feketével,stb.Segítenél?
2009. márc. 23. 22:21

nagy a népszerűsége ennek a rovatnak....

Nem érdekel titeket a kinézet?

Öregek vagytok vagy lusták?

Mindkettő?

NEM KIFOGÁS!

Vagy profi stílus-guruk..? Valószínű...

2009. márc. 22. 13:18

Kérdezz felelek vagy megpróbálom megoldani a dilemmádat a ruhákkal és a fazonokkal kapcsolatban!

Várom mindenkinek a kérdéseit és tanácsait is!

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook